Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
27. kvě 2010

ja bych radsi normalne to vis vratim se domu tady holky a ja rozrizle bricho pekne na prd, nesmis nic tahat to proste nejde musim proste normalne. 😉

septim
27. kvě 2010

marhulko je mi to moc lito ☹

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Janysku já mám příští porod jistýho císaře a určitě bych chtěla lokální,nechtěla bych být ošizena o ten první pláč,první pohled 😵

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Sept děkuji ☹

janysek70
27. kvě 2010

Já bych tu lokální taky brala hlavně kvůli tomu prvotnímu kontaktu hned po narození, Lukáš se narodil v 9 a ukázat mi ho přivezli až v 15 a s žádným přiložením atd se nemazali 😠 ..... Na Spolubojovnicích mi to popsala Lucíík, jak to probíhalo a v poho, za dvě hoďky se prospala a pak měla v pohodě malého u sebe

septim
27. kvě 2010

ja se toho strasne bojim ☹

janysek70
27. kvě 2010

Sep, jak jsi sem dávala odkaz na ty overálky v akci, už ti došly?

coko.joko
27. kvě 2010

sept to mas pravdu,ale me treba boli jeste ted a to jsem rodila normalne a nemuzu sedet na zadku 😵
janysku,to prave mela ta holka na pokoji,ta mela taky lokalni a mela hned maleho u sebe a ja ji teda trochu pomahala ji ho prikladat k prsu a pak rihnout a dat do voziku,ale mela ho u sebe...je to podle me lepsi.....
marhul ted jsem to cetla a je me to moc lito...je to tak hrozne nespravedlive 😢

coko.joko
27. kvě 2010

neboj se sept ja se taky bala a to pondeli,kdyz jsem tam sla s tazkou,tak jsem se smala jeste,ale okolo pulnoci me do smichu nebylo,ale da se to vse prezit a hlavne te ceka to nej a to je Barborka

janysek70
27. kvě 2010

Jj ženy, chtěly jsme to za každou cenu dovnitř, tak se musíme odvážně postavit i tomu, že to musíme dostat i ven 😉

coko.joko
27. kvě 2010

janysku presne tak a pockej potom,jestli to bude jako u nas ten vas Stepanek,tak to budes mit veselo

janysek70
27. kvě 2010

@septim to je poledne, tak už jsi určo měla zase návštěvu ze Santy, že? Tak ale dělej, bo nutně potřebuji vědět, co s těma overálkama..... Objednávaly jsme minulý týden a stále ničevó, alespoň tedy u mě

leny2
27. kvě 2010

Ahoj holky,
dopoledne jsem jela na endokrinologii na kontrolu a za chvíli jedu ještě s Vojtíškem na kontrolu, bude vážení, tak jsem zvědavá kolik bude vážit, tipuju tak 3,85 kg.

leny2
27. kvě 2010

@marhulinka četla jsem vedle co se přihodilo, je mi to moc líto, moc hezky jsi to tam psala, až jsem z toho bulela. 😔

coko.joko
27. kvě 2010

leny tak to jsem zvedava kolik budete mit...... 😵

leny2
27. kvě 2010

@septim dneska jedeš na kontrolu?

leny2
27. kvě 2010

@coko.joko no já taky, ale zdá se mi, že hezky přibývá a je strašně dlouhej.

leny2
27. kvě 2010

Tak mi máme za chvilku jet a on si chrupe a chrupe, ho budu muset zbudit.

septim
27. kvě 2010

@janysek70 dnes mi pani psala ze to vcera odesilala tak asi zitra by to melo dorazit 😉
@coko.joko cokousku ja se nebojim porodu ani toho okolo ja se bojim ze me riznou a to ja nechci ☹
@leny2 ne dneska kontrolu mam zase v pondeli, ted jsem byla v pondeli monitor ok na porod to nevypada mala mela odhad 3 500g kdyz se nebude nic dit tak me v pondeli odloupne 😉

septim
27. kvě 2010

@janysek70 ne dneska santa neprijede dnes privezou ze sport cafe 😉

coko.joko
27. kvě 2010

sept ty blaho ty se mas.nevaris,neuklizis,nehlidas a jen si uzivas 😀 😀 no to verim,ten rez je bolestivej a hlavne ty uz mas vid jeden....no me by se stratil uz ted nejaky rez jak mam dorasovany bricho.....no hold se tesim,az budu moct cvicit a budu to davat dolu.....a uz se tesim az obleknu svoje veci

septim
27. kvě 2010

@coko.joko to mi ani nemluv cokousku uz se tesim na sve veci taky jen jestli do nich vlezu 😉

coko.joko
27. kvě 2010

sept ja vlezu uz do svych veci,ale pry me klesa deloha pomalu,tak pres bricho to nezapnu a nemam se pry v necem mackat,takze musim pockat....jinak ty kilca me jdou nejak dolu coz je dobre.....jsem dala Lennyho do kocarku a Vrata sel vozit ven a ja muzu aspon uklidit teda uz mam vytrino a vyluxovano,ted jeste umeju hlavicku a odpolko jdem koupit ten vak na bricho pry v tom deti taky vydrzi a je to dobre aspon kdyz bude plakat,tak bude u me a ja budu moct neco delat

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Holky díky moc. Už aby bylo po pohřbu,snad bude lépe,musí,kvůli dětem.

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Leny hezkou kontrolu...my jdeme do poradny 10tého a to už bude očkování hexa+pneumokok...snad to bude o.k. bez nějaké velké reakce...a taky jdeme na kontrolu očkování TBC

coko.joko
27. kvě 2010

marhul,vy jdete jako my taky jdeme 10teho na kontrolu......

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Jsem zvědavá,kolik Kubulínek váží....nedávno měl 5,30kg a 60cm 🙂

septim
27. kvě 2010

@coko.joko a kolik uz mas dole ja jsem zvedava jak to dam dolu ja. A kolik jsi nakonec nabrala?
@marhulinka je to hrozne co se stalo pohreb si myslim ze bude neco silene, hlavne se drz at neprijdes o mlicko ☹

coko.joko
27. kvě 2010

marhul ten nas Lenny mel vcera 3700g tak jsem byla moc rada,ze uz pribral.......
sept ja mam dole uz 13 kilo,ale jak rikam to brisko mam jeste videt,ale pry az me klesne deloha tak jak ma tak zacnu cvicit a budu hubnout....a hlavne spevnovat,protoze jak jsem mela tu vodu v sobe,tak to ted musim zpevnit.....

marhulinka
autor
27. kvě 2010

@septim dneska se mi v noci o pohřbu zdálo....snad se to zvládne,vím,že musím být v poho kvůli mlíčku....no zatím tečou mlíkárny,tak snad to bude dobrý.