Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
4. čer 2010

😀 😀 😀 😀 @janysek70 se z tebe pose.. se musim tlemit

janysek70
4. čer 2010

Se netlem a už s tím začni něco dělat........, no možná i ten smích by to mohl popohnat, s*aní se ti už taky rozjelo, tak jedeme dál 😀

coko.joko
4. čer 2010

no janys....ja cekam,az se dodela obed a taky tam neco poslu mam uz hrozny hladik......rano jsme byla s V.na uradech a je tu takove teplo,ze se neda dychat venku.....pres 30st....sileny fakt.......malej se me uz probouzi,tak pujdem krmit.....to mame vzdy na delsi dobu......

coko.joko
4. čer 2010

ja rikam,ze v nedeli sept bude tak hotova po ty ZOO,ze v pondeli jede teda jde pres ulici...... 😀

septim
4. čer 2010

ne v pondeli k doktorce a v utery pres silnici jdu do poradny v nemocnici 😀
@janysek70 ja uz nevim co delat

marhulinka
autor
4. čer 2010

@septim ti říkám,že ty ty zvířata normálně vyděsíš!!! 😀 😀

marhulinka
autor
4. čer 2010

Byli jsme na prochajdě,je konečně zase krááááááásně....

coko.joko
4. čer 2010

😀 😀 marhul,jsem ti to tam poslala to slunce,aby nemuseli zase zacit topit...... 😀 😀
sept,tak musis chodit po schodech.....

marhulinka
autor
4. čer 2010

@coko.joko my si včera zatopili troubou 😀 jsem upekla broskvičkovou bublaninu 😀

janysek70
4. čer 2010

Zvířátka budou kokat na tu slonici, co se tam valí 🙂

coko.joko
4. čer 2010

marhul,to je taky reseni......
janys co je to za slovo kokat.....to neznam 😕

janysek70
4. čer 2010

No kvokat nee, tak koukat, jé Čoko krepet představivosti 😉

janysek70
4. čer 2010

.....a teď než se zase zeptá, co to je krepet, tak krapet 😀, si to po sobě budu muset před odesláním kontrolovat

coko.joko
4. čer 2010

to je jak ty taky se precvaknu a ty me hned opravujes 😀 takze te musim taky opravit...... 😀 😀 dneska mam dobrou naladu,takze si musim rejpnout.......

janysek70
4. čer 2010

Rejpej, rejpej, je hezky, tak svině ryjí 😀 😀 😀 😀 😀 (Pozn. red. : prosím, neber si to osobně, to je slovní obrat a říká se to tak)

janysek70
4. čer 2010

Já jsem zase nějak zralá na gaučink. Od půl čtvrté jsem vzhůru, v šest jsem vstala, šla venčit, udělala si snídani a pak jsme chvíli s Benem mufali na gauči a teď jsem po jídle zase nějaká jetá, ale čekám, až dopere další pračka, aby to schlo

coko.joko
4. čer 2010

jo svine rejou to znam a hlavne,kdyz je krasne,proto to delam.....a hlavne mam jeste casek Lenny nam spinka uz 3 a pul hodky,tak mam cas.....je ted zlaticko...... 😵

coko.joko
4. čer 2010

janysku utikej si dadnout a odpocivej.......taky bych sla,ale ted jsem dovarila obed...musim si pripravit jidlo pro prcka a za chvilku se me asi probudi,protoze se tam nejak chruje u toho okna

janysek70
4. čer 2010

Ještě koukáš na Ulici? Stíháš? Já ještě docela jo, ale už se těším, že dají prázdninovou pauzu, jak bude hezky, tak se mi nebude chtít tak brzy chodit domů na telku.

coko.joko
4. čer 2010

janysku ja nestiham na to koukat 😀 od te doby co jsme sla do porodnice to pondeli,tak jsem to nevydela,ale asi jsme o nic neprisla ....jen nevim jestli se Pesek uz ozenil.....

coko.joko
4. čer 2010

budu muset na to asi koukat v noci

janysek70
4. čer 2010

Kdepak, Miriam ho poslala k šípku a odjela a Pešek je teď nabubřelý starý dědek

coko.joko
4. čer 2010

takze oni spolu uz nezijou jo......teda to me unika veci......a a co Kukacka ten tam jeste proad je nebo uz ho zavreli taky.......

janysek70
4. čer 2010

Kukačka na chatě bodnul Jitku a už bručí, ona byla v umělém spánku, ale už ji probudili......, jo a pan Jiří je gej 😀

coko.joko
4. čer 2010

pockej ona jela s nim na chalupu jo??To je mazec taky je prdla,ze tam jela....a Jiri gej to je asi Simona nasrana vid..... 😀 no to me asi budes muset psat kazdy den v tydnu co tam bylo,at vim.......

septim
4. čer 2010

zdravim tak asi uz dlouho nebudu prvni ☹ volala mi doktorka mam spatne jaterky v pet se s ni sejdu a popovidame rikala mi do telefonu zebychom to meli zacit uz smerovat k porodu, tak to vidim na rychleho cisare ☹ no uvidime napise mi nejake leky ale hlavne to svedeni kuze uz je docela dost silne a do toho se mi dela casto zle a zvracim tak ji to radsi taky reknu no uvidime co vymyslime 😉

coko.joko
4. čer 2010

septiku,ty si taky musis projit vsim to je hrozny,doufam,ze to dopadne dobre........myslim na tebe a koukej me pak napsat....

coko.joko
4. čer 2010

napis me na mobil pak sept...ja budu venku,at vim co je s tebou......

septim
4. čer 2010

jo pisnu neboj bud me posle do nemocnice hned a nebo si me tam nechaji v utery no uvidime. Pekne me to sejrankuje.

mysicka.hk
4. čer 2010

Ahoj ženy já se dnes loučím.
Jedeme na svatbu, tak se ukážu až v neděli.
Užívejte krásného počasí, než Čoko pošle zimu a déšť 😀 😀