Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
10. čer 2010

@marhulinka to pocasi je silene mas pravdu taky nemam rada takova parna 😒
@mysicka.hk to urco stihnu zitra mi daji termin nastupu chtela bych si vydupat nedeli no uvidim jak bude volno a treba se to jeste rozjede no uvidim ale neverim.
@leny2 tak at prdolka hezky pribira

leny2
10. čer 2010

@marhulinka já mám teplíčko ráda když jsem doma na zahradě u bazénu, to mě nevadí, ale kdybych se měla pařit v práci, tak to ne.

leny2
10. čer 2010

Zase mě smazali fotečku, se picnu.

uhlicek
10. čer 2010

Ahojda holky jdu na vas mrknout,ted mi nejak nezbyva cas,kluci me ted dost zamestnavaji,Kubik vyzaduje neustale pozornost,jinak je to sikula,pretaci se na brisko a zpatky a zacal si cucat palecky u nohy.
Septim Barunce se nechce do tech veder,o vikendu se ma ochladit,tak to urco dopadne,chodis do FN k Hodikovi

coko.joko
10. čer 2010

Ahojda,tak se hlasime...u dr.dobry...si ho tam prehazoval jak bramboru a to se Lennymu moc libilo,pak zacal delat UTZ na kycle a to bylo neco....musel lezet v poleze docela na prd a spustil krik,ze by zboural celou ordinaci 😵 a pak se nedal ani utisit....ale je vse v poradku,tak jsme rada.....
septiku,ted resime kdy teda pojedem do HK,protoze nam dal terminy na dalsi prohlidku a je to na prd nejak se to vse tluce...musime to vymyslet aspon na par dni tam chci bejt a videt vas........

septim
10. čer 2010

@uhlicek jo chodim k Hodikovi je super a myslim ze i dost peclivej 😉
@coko.joko to se dalo cekat uz kdyz jsi byla tehu jsme o tom rikaly, prdolka ted bude mit docela caste prohlidky i ockovani. A kolik prcek vazi. A kdy mate prohlidku. A co auticko uz je ok 😉

coko.joko
10. čer 2010

Uhlicku,ma uz 4160g,meri 57cm....takze to je super.....dalsi prohlidka je za mesic presne 😎 a auto ani nemluv...dneska by mel volat ten pan co opravuje to auto,ale uz ted to stoji penez a nikdo nevi jestli ta soucastka co objednal jestli je spravna 😒 takze to bude na delsi dobu....

uhlicek
10. čer 2010

Jo jo Hodik je super,chodila jsem k nemu cely tehu s Misou,peclivej urcite je,ale obcas neco rekl a vystrasil me nejakyma komplikacema.
Coko to je dobre,ze jste v poradku 🙂

coko.joko
10. čer 2010

uhlicku ja jsme taky moc rada,ze je vse v pohode

marhulinka
autor
10. čer 2010

Hoj hoj hoj jsme zpátky od mudry...
Takže Kuba měří 61cm a váží 5650g....očkávání za náma,Kuba se ani nehnul,trochu poplakal,za to já byla spocená až na prdeli 😀 😀 Pořád se obracel na bok a utíkal z měření...je to šikulka...no a další poradna a druhé očkování za měsíc 🙂

marhulinka
autor
10. čer 2010

Coko koukám,že taky máte za sebou kontrolu....tak to je Lenny taky už pěkný chlapák 😵

coko.joko
10. čer 2010

marhul,taky mate krasnou vahu a merite uz taky hodne...nas bude ockovat za mesic a tak jsem zvedava..no ten nas taky nevydrzi na miste minutu,porad musi neco tema ruckama a nohama delat.... 😀 😀

marhulinka
autor
10. čer 2010

@coko.joko nojo my teď máme nějaké vztekací období,jakmile ho položíme tak spustí aaaaarie 😀 😀 😀

coko.joko
10. čer 2010

marhul,to my mame taky AAAAAAAA a to mas videt jak to krasne umi.....ale je fakt dela to jen kdyz ma hlad..tak to ho nebavi nic a jede a jede a to vzdy rikam,kdyby nas nekdo poslouchal,tak zavola socialku na nas 😀 😀 a kdyz se mu nechce spat,tak taky nevydrzi bejt sam a nejradsi ma kdyz ho mas na ruce a nosis ho.....tak jsme ho vcera dala uz vecer do toho saku na bricho a tancovala jsem snim po byte a to byl rad..... 😀 😀 rikam me hrabe vic a vic........

coko.joko
10. čer 2010

jinak jsme dostali vitaminky na kosticky,takze davama a taky jsem si byla pro elektrickou odsavacku,protoze Lenny nechce tahat a tak musim odsavat aspon neco z prs....takze uz jsem to zkousela a neni moc mlicka,ale aspon neco...takze vzdy odsaju dam do lednicky,pak ohrat a dat to malemu a pak jeste Nutrilon a pak zase odsat a dat na dalsi kojo do lednicky a porad do kola....bude to honka a na mozek,ale aspon jsem rada,ze malej papa......

marhulinka
autor
10. čer 2010

@coko.joko jo tak ty sis hrála na vílu a tančila po bytě,jo? 😀 😀 😀 Nojo oni to mají rádi,když se nosí,ale já už jsem splavená jak krysa 😀 😀

marhulinka
autor
10. čer 2010

@coko.joko takhle jsem odsávala,když jsem přišla z porodky,to bylo na palici,mi připadalo,že nedělám nic jiného,než odsávám,přebaluju,odsávám,přebaluju 😀 😀 a krmím samozřemě 😀 😀
Teď je to pohoda,vytáhnu kozu a nakrmím...hrozmě moc si toho vážím,to jsem měla takový strach,že kojit nebudu!!!
No a teď ještě přidáváme přes den čajík na osvěžení...

coko.joko
10. čer 2010

marhul no me uz taky boli ruce od toho jak porad taham a houpu,tak jsem to vymyslela takhle preci jen to neni tak namahave,kdyz ho mam v tom saku 😀 no to me povidej ja davam flasku uz par dnu a ted jeste budu odsavat to bude mazec...ale mam vyhodu,ze Vrata bude krmit a ja budu odsavat....jeste,ze je na elektriku,ze to zapnu a 10minut to jen drzim a nic nedelam..by me upadla ruka kdybych mela ruco....no me uz ted taky pripada,ze jen prebaluju,davam najist,vyvyruju lahve a prebaluji 😵 no,jaky davate cajik...ten nas nechce nic...ani vodu.....

marhulinka
autor
10. čer 2010

@coko.joko dávám čajík fenyklový,aby to měl zároveň na bříško 😉 Ten můžou od dvou týdnů věku,takže dáváme ten.

marhulinka
autor
10. čer 2010

@coko.joko No a já budu mít za chvíli na ruce bicáky jak Arnold 😀 Já umím chovat jen jednou rukou,jako pravou držím pod prdelkou a levou přidržuju hlavinku....na druhou stranu mi to nejde 😀

coko.joko
10. čer 2010

marhul,tak ten fanyklovej cajik taky davame,ale proste ten nas to nechce dela u toho takovy ksichtiky se vzdy smeju jak mala....no ja se to naucila na obe ruce....je to sranda jak jsem se vzdy bala malickych deti,tak ted uz to beru uplne automaticky a neumim si predstavit,treba uz zivot bez Lennyho....

coko.joko
10. čer 2010

Tak ja se loucim....Lenny po trech hodkach uz je vzhuru a tak jdu dat papu

mysicka.hk
10. čer 2010

Ahoj holky jak já vám závidím že můžete být doma.
U nás v práci máme 29 stupňů a doma mám 20.
Je to fakt krutý v tom vykonávat práci ☹

marhulinka
autor
10. čer 2010

@mysicka.hk no tak my máme ted doma 27!!

mysicka.hk
10. čer 2010

@marhulinka nějak jsem nečekala že tu někdo bude,
tak jsem šla něco dělat.
To víš starý barák a 80ky zdi, takže je doma příjemně.
Když je mi zima tak se jdu ven ohřát 😀
Nebyl jste někdo na tom novém koupališti v HK?
Docela mě láká ho vyzkoušet 😎

mysicka.hk
10. čer 2010

@marhulinka ještě vytváříš různé výrobky a aranžmá?

marhulinka
autor
10. čer 2010

@mysicka.hk Závidím ten chládek....jak jsem uklízela v poledne kočár tak jsem myslela,že se do sklepů asi přestěhujeme....tam je úžasně.
Na novém koupálku byl můj taťka...je to tam prý super.... 😵 😵 😵 😵

marhulinka
autor
10. čer 2010

@mysicka.hk Teď leda tak aranžmá z plínek 😀 Není na to moc nálada....někdy by i čas byl...ale to raději sednu k pc....nebo musím vařit,uklízet...

marhulinka
autor
10. čer 2010

@mysicka.hk ježiši to mi nedělej!!! Já jak něco takovéhleho vidím,tak bych nakupovala a tvořila 😀 Teď jsem ale Kubíčkovi objednala do kočárku háčkovanou deku...tak sobě nekoupím nic 😀