Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
15. čer 2010

leny to je a mas videt co dela kdyz je nahaty... 😀 udela most a odperuje se nohama a cestuje po postely 😀

leny2
15. čer 2010

@coko.joko tak to se nudit nebudeš, to ti bude asi i brzy lézt a běhat.

coko.joko
15. čer 2010

leny nestras...a nejlepsi jekdyz nekde jsme jako dneska na gynde a vsichni jak rikaji,ten je takkkkkk hodnej a jak krasne spinka a jen co vyjdem ven,tak se vzbudil a zacal rvat a malem zboural budovu 😀 a to pak neni k zastaveni...takze ja se fakt nenudim....a hlavne nemam cas na nic jineho,porad se venuji Lennymu.......

leny2
15. čer 2010

to uz jsi byla na kontrole na gyndě?

leny2
15. čer 2010

nebo máš nějaký problém?

janysek70
15. čer 2010

Já mám problém, že jsem se normálně přežrala a nemohla jsem se k tomu prádlu ohýbat 😀 , tak jsem se nyní domluvila s Beníkem, že si jdeme chvíli mufout na gauč 🙂

coko.joko
15. čer 2010

ne problem nemam jsme v poho,akorad pristi tyden jedem do Hradce,takze jsem tam sla ted,abych to mela za sebou...deloha je uz dole a ja muzu cvicit tak mam radost..a dneska zacinam

leny2
15. čer 2010

@janysek70 nšak na to máš nárok.

leny2
15. čer 2010

@coko.joko jo, tak to jo.

marhulinka
autor
15. čer 2010

Všem hezký den 😵

leny2
15. čer 2010

Já mám teď problém, že mě hrozně padají vlasy.

leny2
15. čer 2010

Ahoj Marhu

marhulinka
autor
15. čer 2010

Jdu si vás dočíst 🙂

marhulinka
autor
15. čer 2010

Tak co ta Sept,dnes má svůj velký den...já na to vzpomínám,jako by to bylo včera 😵

marhulinka
autor
15. čer 2010

Janysek koukám s Beníkem chrupkají 😔
Cokoušek má plné ruce práce s Lennym 😀

leny2
15. čer 2010

Jak se bude jmenovat malá od Septim?

marhulinka
autor
15. čer 2010

@leny2 Já myslím,že to bude ta Barunka 😵

marhulinka
autor
15. čer 2010

@leny2 a jak je to u vás s Vojtíškem? Jak si to užíváte? Já nemůžu uvěřit,že tak rychle rostou ☹

uhlicek
15. čer 2010

Ahojda holky Leny2 taky me hrozne padaly vlasy,trvalo to asi mesic a kousek,ted je to uz dobry.

marhulinka
autor
15. čer 2010

Taky mi padaj vlasy...ještě,že jich mám tolik 😀

marhulinka
autor
15. čer 2010

Myslím na Sep...jestli už 😨

coko.joko
15. čer 2010

marhu,tak´to mas teda problem....me se to ted uklidnilo a vlasy mam docela dobry...

uhlicek
15. čer 2010

Snad to bude mit brzy za sebou.

marhulinka
autor
15. čer 2010

@coko.joko mě nepadaly hnedka po porodu,začaly až nedávno...ale už to zase přestává 😉 No a já mám výhodu,že jich mám hodně,tak to není vůbec poznat,uff 😀

coko.joko
15. čer 2010

marhul,tak to ja bych byla uz plesata 😀
sept psala,ze ma bolesti a kapacka kape a plodovka taky odteka,takze uz,uz to jde na ni.....to je super...dneska bude mala na svet.....holky ja se takkkk tesim....taky na to vzpominam,ale jen na to pekny a na to bolestivy radsi neeee

marhulinka
autor
15. čer 2010

@coko.joko tak buď ráda,že nepadaj 😀 😀
Jůůůůůůůůů já se taky těšííííííííím,další miminečko 😵 a Jany konečně může začít bouchat šáňo,že má prvé místo 😵

marhulinka
autor
15. čer 2010

Taky vzpomínám na to krásný...to jak jsem začala cítit,že se tlačí Kubíček hlavičkou a že už chce jít na svět,jak ze mne vyklouzl,jak jsem slyšela první jeho pláč a oznámení,že už je na tomto světě,jak mi ho hnedka dávali na bříško,jak si mě prohlížel a přisál se k prsu...to je na tom rození taaaaaaaaaaaaaaaak krásný 😀 😀

coko.joko
15. čer 2010

ted psala,ze to sept nevidi tak rychle,ale aspon,ze ma kapacku a uz se neco deje.....holky jsme jak zpravodaj.... 😀 😀 skoda,ze jsem takkkkkk daleko,bych ji sla podporovat pod okno 😀 😀
se tesim pristi tyden v utery,streda jedu do HK.....na 14 dni......

coko.joko
15. čer 2010

no ja to moc necitila,ze se tlaci na svet,byla jsem pod praskama a pod tim epiduralem,ale pamatuji si taky vse.....jak koukal a hlavne si pamatuji pohled V.kdyz ho videl poprve....na to nikdy nezapomenu.....

coko.joko
15. čer 2010

Tak jsem udrncala Lennyho a ja jdu rychle neco delat....mam hlad,takze neco k obedu a pak mam horu zehleni.....