Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
14. črc 2010

Všem hezký den...

@janysek70 a kdy máš termínek?

janysek70
14. črc 2010

Ještě mám čas, tak mi nehoň 🙂

coko.joko
14. črc 2010

'Jo,jo vim mas jeste 3tydny,ale v tom teple to musi bejt hrozny vid....

coko.joko
14. črc 2010

Jinak vam musim neco rict...vcera vam jedu tramvaji a Lenny brecel,tak jsem ho vytahla a davam mu napit a on najednou zatlacil a tak si prdnul,ze se cela tramvaj smala a ja byla ruda az na prdeli a aby toho nebylo malo,tak ho pak drzim a tak si rihnul,ze jsem byla ruda po druhy 😀 😀 sranda jak ty deti si to umi krasne vybrat zrovna,kdyz je tam nejvoc lidi

janysek70
14. črc 2010

26 dní 😀 , hrůza to je, ale mám, co jsem chtěla 😵

janysek70
14. črc 2010

To se určo smáli, že jsi to byla ty 😀

marhulinka
autor
14. črc 2010

@coko.joko no taky se přikláním,že někteří si možná mysleli,že jsi to byla ty a maskovala to Lennym 😀 😀

coko.joko
14. črc 2010

janysku a ty jdes na cisare nebo normalne budes rodit.......no to tak vypadalo 😀 😀

coko.joko
14. črc 2010

marhul,ty aby ses nepridala vid.......... 😀 😀

janysek70
14. črc 2010

Já vůbec nevím, pořád mi žádný termín nedal, v úterý jdu zase na monitor a pak má doky dovču, tak po něm už budu chtít vědět konečné rozhodnutí a ať mi už převelí do nemocnice...... Nějak jsem už rezignovala, na vše říká, že to nevadí, tak asi opravdu ta kolika nic nebyla, tvrdnutí břicha je O.K., svědění kůže také....., musím čekat, prý když mi praskne voda, mám jet do porodky, tak hlavně, že vím, co dělat

marhulinka
autor
14. črc 2010

Tak já pracně připravila koupání na balkóně a ono si to slunce blunce zaleze 😠

coko.joko
14. črc 2010

no to ti janysku dal krasnou radu,kdyz ti praskne voda mas jet do nemocnice to by si asi sama nevedela 😀 no to jsem teda zvedava jak ty porodis.....
marhul neboj ono zase vyleze to slunicko jedno......my ted tady krasne rveme,takze se loucim a jdu se venovat Lennymu nebo zboura barak jak krici.....po kom to maaa

mysicka.hk
14. črc 2010

@coko.joko tak ho nech ať si zakřičí.
Říkala jsi že ten barák budou stejně bourat 😀 😀

coko.joko
14. črc 2010

mysko me to trha srdce,kdyz ho slysim plakat...takze hned jdu k nemu a musim ho vzit....jo bourat ho budou....

mysicka.hk
14. črc 2010

A už vám staví nové hnízdečko?

leny2
14. črc 2010

Tak zase nakukuji co je nového. My jsme byli dneska na kontrole na nožičkách, máme to dobrý, další kontrola až v říjnu.

marhulinka
autor
14. črc 2010

@coko.joko slunce blunce vylezlo....my byli na zahrádce a pak hezky byla koupáníčko - super...máme malého lachtánka,strašně se mu to líbí 😀

leny2
14. črc 2010

@marhulinka Tak Kubíček je malý plaváček 😵

leny2
14. črc 2010

@marhulinka Koukala jsem na nové fotečky, Kubíček je fešák. Není mu teplo takhle přikrytý, náš Vojtíšek spí stále odkopaný a má na sobě jen bodýčko.

marhulinka
autor
14. črc 2010

@leny2 jj vodu miluje,už u mě v bříšku ji musel milovat,jak slyšel vodu,tak tam kopal 😀
Děkuji🙂 Né takhle byl přikrytý jen proto,že spal nahatý jen v plínce a já větrala,tak jsem přes něh hodila deku a pejsan k němu rychle zalehl 😀

marhulinka
autor
15. črc 2010

Hezké ránko a pohodový den 😵
Nás dneska čeká podobný program jako včera:

janysek70
15. črc 2010

Zdravím stále pokupě.....
Sep, jak jsem od tebe měla o víku zameškaný hovor, tak to skočilo do schránky a tam bylo slyšet, jak holky koupeš a jak se ptáš malé, zda chce omýt prdelku atd. 🙂 , ještěže jsi zrovna nekoupala taťku 😀

coko.joko
15. črc 2010

Ahojda,
leny2,taky Lenny spi jen v bodycku a stejne je spoceny.... 😵
marhul ja uz se taky tesim,az pristi rok budem takhle radit v bazenku 😀
janys,bud rada,ze jsi slysela jen toto od sept......
ja chci ted zacit chodit plavat s prc´kem,tak jsem zvedava jestl ineco sezenem 😎 😎

coko.joko
15. črc 2010

Co je vubec se septikem,uz tu dlouho nebyla???doufam,ze neni zase v nemocnici......
jsem dnes byla s Lennym na nakupu a kupovala jsem termosky na mlicko,protoze jak hodne papame,tak kdyz pak jdem ven,tak aby mel teple mlicko......... 😀 a muzu vam rict,zlaty kojeni......tech lahvicek co mame doma a ted prestali delat ty dudliky kaucukovy a jsou jen ty silikonovy a z toho neumi pit,takze tu porad bojuji a ucim ho z toho pit.....takze mame veselo......

marhulinka
autor
15. črc 2010

Tak jsme se zase ráchali a Kuba usnul jak špalek už při otírání 😀

marhulinka
autor
15. črc 2010

@janysek70 vážně koupala malou?? 😀

@coko.joko není nad to vytáhnout kozenu!!! Ty flaštičky to je pak chaoz,viď?

coko.joko
15. črc 2010

marhul,to neni chaoz,ale masakr......cely den delam jen to,ze plnim lahvicky mlickem,vyvyruji a krmim a porad do kola....Lenny pres den ji kazdy 3 hodky,takze fakt mazec...vsude sama lahev..... 😀 😀 a kdyz nekam jdem tak nesmim na nic zapomenout,protoze by to byl pruser.....
no vidis u nas to neplati jak kazdy rika,ze po koupani deti usinaji,tak ja kdyz vykoupu a nakrmim,tak me pripada,ze ma vic energie nez mel pred koupanim.......

marhulinka
autor
15. črc 2010

@coko.joko jojo s lahvičkama jsem si to užila první dva týdny a úplně mi to stačilo 😀 😀 😝
My normálně po koupání ožíváme taky!!! Jen v tom bazénku ho to asi víc unaví 😀

coko.joko
15. črc 2010

ty si nekojila prvni dva tydny bo co......no mozna na vzduchu ho to taky unavilo.....no tady je dnes krasne vetrno a neni tam takove teplo,vcera se tu prehnala hrozna bourka a ted le krasne

marhulinka
autor
15. črc 2010

@coko.joko já když přišla z porodky,tak jsem jen odsávala a krmila z lahve 😉 Necelé dva týdny...