Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
26. črc 2010

@septim jak by jsem se cítim jako nafoulá bachyně 😀

septim
26. črc 2010

@blazenkaa to je bobre znameni, to ja jsem taky jak bachyne dnes mam nejakou zravou a lenivou 😀

blazenkaa
26. črc 2010

@septim myslíš že to je dobré znamení

septim
26. črc 2010

@blazenkaa ja myslim ze ano 😉 urcite ano 🙂

blazenkaa
26. črc 2010

kozy mám jako balóny a když se do nich bouchnu tak bolej

septim
26. črc 2010

@blazenkaa se nebouchej me bolej taky jako prase mala spi uz tri hodiny a to jsem chtela jit ven 😠

blazenkaa
26. črc 2010

@septim ležela jsem jen pátek sobota řekli mi že se nemám na to upínat a vklidu na procházky a prostě nic nedělat jren vše v klidu tak jsme dneska pekli

blazenkaa
26. črc 2010

@septim tobě malá pomůže ale mě nikdo

septim
26. črc 2010

vsak se tesim az bude vzhuru 😉

blazenkaa
26. črc 2010

tak to ti závidím ale zase to tak není tak hrozné
jsi sama doma nebo holky s taťkou jsou s tebou

septim
26. črc 2010

jsem sama holky jsou s tatkou na fotbale 😉

blazenkaa
26. črc 2010

tak koukám jestli tam jsou a nikde je nevidím

mysicka.hk
26. črc 2010

Ahoj všem co jsou tu 😀
Koukám že tu dneska strašíte celý den 😀 😀

mysicka.hk
26. črc 2010

@blazenkaa to se ten fotbal hraje u Vás?

mysicka.hk
26. črc 2010

@septim já mám dneska taky žravou, to za týden
zase přijde nezvaná paní 😒

blazenkaa
26. črc 2010

@mysicka.hk no v televizimyslím že i u vás

mysicka.hk
26. črc 2010

Tak to jo, ani nevím že se hraje.
Ráno jsem měla chvilku zaplou snídani
a pak už jsem jen makala a za hodku jí
zapnu na zprávy.

mysicka.hk
26. črc 2010

@blazenkaa jakpak trávíš to čekání?
Čteš, nebo něco vytváříš?
Pleteš výbavičku 😀 😀

mysicka.hk
26. črc 2010

Jen se tady ukážu tak jste všichni pryč ☹

leny2
26. črc 2010

@mysicka.hk my jsme tu měli návštěvičku na chvilku a pak koupání a papání. Už hajá v postýlce, tak až usne, tak jdu na druhou směnu, jdu natírat ven dokud bude vidět, už se pěkně krátí den a je tma čím dál dřív.

coko.joko
26. črc 2010

@septim ,ty dneska nemas co delat bo co,ze sedis porad na netu cely den......... 😀

coko.joko
26. črc 2010

@blazenkaa,nepomlouvali jsme te..jen jsem se ptala jak to je...ale nerikej,ze Lucka je podobna Michalovi,vzdyt nema z neho nic....buchvi kde sept byla........ 😀

marhulinka
autor
26. črc 2010

@septim byl dneska taťka odpolko s holkama na prochajdě?? Za lízátkama?? 😵

marhulinka
autor
26. črc 2010

Holky dneska jedu celovečerní šichtu....zítra asi padnu na hubu...sice se asi budeme střídat s manžou,ale mě to nedá,neusnu....kvůli pejsanovi

marhulinka
autor
26. črc 2010

@leny2 ať zítra pořídíte 🙂

blazenkaa
26. črc 2010

@coko.joko to by jsi chtěla vědět co? Kde Sep byla byla v kuchyni malá Lucinka je podobná Michalovi alespoň to tak já vidím

@marhulinka copak se mu stalo pejsánkovi

leny2
26. črc 2010

@marhulinka copak se stalo pejsánkovi?

coko.joko
26. črc 2010

marhul co je pejsanovi...... 😕 ja budu mit asi taky nocni sichtu,protoze Lenny spi od 6 hodin a spi porad...takze az se vzbudi tak zase nebude chctit spat.....no Michal je hodny tatka a vozi o sto pero......
blazenko,to by me teda zajimalo kde byla.....

marhulinka
autor
26. črc 2010

@blazenkaa celý den se mi tak odrbával,odpolko jsem začala mít podezření,že má blechu...když přijel R.z práce,tak už mu nateklo očičko a na bříšku byl červený,tak jsme letěli na veterinu a doktorka nám řekla,že to je blecha-dostali jsme přípravky /dokonce i na dezinfekci celého bytu!!!/,vyfásla jsem 500,- Pak jsme jeli na nákup,že vše uděláme až se vrátíme,manža všude pořádně vyluxoval,já připravila vše na vyprání,připravila jsem se,že teda se nastříká jedna místnost a zavře přes noc...jenže pejsan pořád za náma chodil,naříkal,šla jsem ho prohlídnout,že ho podrbu a kdyžtak svini blechu chytnu a on už měl nateklé i druhé očičko,červený po celé kůžičce-úplně všude i na ocásku a začal se už i hodně olizovat-natekla mu uvnitř pusinka,volali jsme za pochodu našeho vet.,strojila jsem Kubulku a letěli jsme /ještě že to máme jen přes silnici/ - doky nám ho prohlídnul /byla tam i ona paní doktorka/ no a výsledek?? Hovno blecha!!! Kontaktní alergie-takže venku někdo něco vylil,nastříkal či co ... takže dostal dvě injekce a budeme ho pozorovat,aby se to nezhoršilo-mohl by mu otéct krček...ale zatím to vypadá,že to ustupuje!!!!!!!!!!!!!

leny2
26. črc 2010

@marhulinka Chudáček Beníček, tak máte hnedka starosti, snad to bude dobrý, injekce zaberou a bude líp.