Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
28. črc 2010

To máš jedno, já to pochopila.

leny2
28. črc 2010

Tak už asi půjdu do sprchy a do pelechu.Měj se krásně.

blazenkaa
28. črc 2010

@leny2 já pravidelně když na to jdu tak přestanu kouřit a z toho krchlám protože ten sajrajt ze mě jde ven

blazenkaa
28. črc 2010

@leny2 tak se pořádně a hezky vyspinkej zítra bude lépe dobrou noc

leny2
28. črc 2010

Jo jo, tak to máš z kouření, je to fuj, nekuř.

leny2
28. črc 2010

Dobrou.

blazenkaa
28. črc 2010

@leny2 když já se bez toho nevy....

mysicka.hk
29. črc 2010

@blazenkaa proč když jednou přestaneš zase začínáš? ☹
Když přestaneš tak si na to tělo zvykne a půjde to i bez cig.
Přítel přestal před 4 rokama a taky to šlo i bez nich 🙂

marhulinka
autor
29. črc 2010

Hezký den všem 🙂

mysicka.hk
29. črc 2010

Tobě taky Marhulinko 😵

coko.joko
29. črc 2010

@blazenkaa ,nekur ja taky nekourim a to jsem hulila 20denne 😵 a jsem rada,ze uz nehulim....

coko.joko
29. črc 2010

😀 za hodinu budu mit navstevu prijdou nam vitat Lennyho...... 😀 tak jsem zvedava co to bude 😀

septim
29. črc 2010

@coko.joko nebo spis prohlednout v jakych podminkach Lenny bydli 😀 😀 taky nam prislo pozvani na vitani obcanku ale Michal tam nechce tak na to asi prdim. 😒

coko.joko
29. črc 2010

@septim ,je to divny,ale pry to je tak 2 roky co to je tady......ze chodi dom....nechapu to...jsem zvedava co prinesou 😀 😀 jinak posledni 2 noci breci a porad si cpe vse do pusinky,tak se obavam jestli mu nerostou zoubky..... 😕

coko.joko
29. črc 2010

@septim .to je skoda,ze M.nechce jit bys mela minci HK jako marhul....ta tam sla jen kvuli ni........ 😀 😀
jinak jsme vcera vybalila tu sedacku do auta a je uzasna mam radost.....a Lenny v tom uz sedel ,ale jen doma a vypada tam komicky jak je to jeste velky 😀

septim
29. črc 2010

@coko.joko a jakou jste nakonec koupily? Michal rikal ze mi koupi minci cokoladovou 😀 ted jdu krmit a jedem na 6tydenni prohlidku, jsem to popletla uz jsem byla objednana na vcera a ja si do kalendare napsala dnesek, jsem to ale popletka 😀

septim
29. črc 2010

tak mu zkus dat vecir na bolest panadol nebo nurofen a uvidis 😉

coko.joko
29. črc 2010

@septim ,poslu ti odkaz na netu jsem ji nasla......ja jdu taky krmit a cekat na delagaci.....tak at dopadnete v poradku a cokoladovou minci ty vole ta se ti roztece a neni vecna.... 😀 jo a taky uz nechce pit tolik jak pil...nevim co to ma....budu muset jit koupit do lekarny neco a uvidime.....

leny2
29. črc 2010

Ahoj holky,
zase nestíhám koníka, vařila jsem kotle jídla, přijel brácha s dětma na oběd a naši.

janysek70
29. črc 2010

Tak já jsem zpět z porodnice, jsem tam pěkně vytuhla....., monitor, porodopis, prohlídka a pak to nejdůležitější - termín a to byl oříšek, celý příští týden plno, ale u mě už celkem dost nález na porod, tak nakonec v neděli odpolko nástup a v pondělí sekce.....

mysicka.hk
29. črc 2010

@janysek70 2.8. to je hezký datum 🙂

janysek70
29. črc 2010

Jj, přesně měsíc po Michalovi, ten je 2.7......, bude to srpňátko a malý "lvíček"......, tedy jestli ještě vydržím. Už mám prý dost dobrý nález k porodu a teď po tom vyšetření mi bere břicho i záda jako sviňa

mysicka.hk
29. črc 2010

@janysek70 kamarádka má doma taky lva (dvouletou holčičku).
Je to tak klidný a učenlivý dítě 🙂

mysicka.hk
29. črc 2010

Holky SOS nemáte někdo známou kadeřnici mimo HK,
která dokáže poradit a není předražená 😕

marhulinka
autor
29. črc 2010

Ahojky,jdu se juknout kvůli
@janysek70 a super datum,ještě aby si to Štěpánek nerozhodl dřív 😀

marhulinka
autor
29. črc 2010

@mysicka.hk mimo HK bohužel nee ☹

mysicka.hk
29. črc 2010

@marhulinka a v HK ano? Musím se sebou
nutně něco udělat a nemám moc penízek 😒

marhulinka
autor
29. črc 2010

@mysicka.hk A co potřebuješ a jaký máš rozpočet na to?? 🙂

septim
29. črc 2010

ahojda v HK znam taky mimo ne ☹ jak byse marhulka co by jsi potrebovala.

leny2
29. črc 2010

@mysicka.hk doporučila bych ti moji kadeřnici, je levná a dokáže poradit. Já platím za melíry, barvu a stříhání a foukání 430,- Kč.