Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
30. črc 2010

@coko.joko já mám teplo ráda. Hlásí něco kolem 26 a to je v poho.
Když mi bude vedro, zalezu domu 😵

janysek70
30. črc 2010

jo v epidurálu..... uvidíme, jak to bude probíhat, včera tam byl neskutečný šrumec, nestíhali, do toho tam byla i přednáška s prohlídkou porodky......, já byla ráda, že jsme se k tomu termínku dopracovali a nevím, kdy to v průběhu pondělka bude, budou mít příjmy před operacema, jsou dovolené....., tak budu čekat

coko.joko
30. črc 2010

@mysicka.hk ,tak to jo.....
@janysek70 ,ten epidural je v pohode teda aspon ja nic necitla porad me pridavali a kdyz jsem si sahla na bricho,nohy do pul stehen a boky,tak jsem to necitila..ale trva to tak cca 10 minut nez to zacne pusobit....a kdyz to do tebe strikaji,tak je to studeny a pak najednou ucitis teplo....zvalstni pocit

coko.joko
30. črc 2010

@janysek70 ,ale to das jsi holka sikovna....

mysicka.hk
30. črc 2010

@janysek70 hlavně aby na tebe nezapoměli jako na čoko 😀

coko.joko
30. črc 2010

@mysicka.hk ,ty nestras....vis co to bylo,kdyz te rano nafutrujou praskama na vyvolani a okolo 5 hod vecer nic a nic a nic a ja bolesti a oni ti povi v 8 vecer dobrou a rano prijit...a ty na pokoji v bolestech..neco hroznyho a pak celou noc v jedny poloze ani na WC nemuzes to bych janyskovi neprala,ta to bude mit ruky cuky....

mysicka.hk
30. črc 2010

@coko.joko já jí to taky nepřeju.
Janýsek se ani nenaděje a bude mít Štěpánka u sebe 🙂

coko.joko
30. črc 2010

@mysicka.hk ,to jo...
se tady smeju jak spi malej....a jaky u toho dela drzticky....

janysek70
30. črc 2010

Teda já jsem se tu teď narvala těstovinama a je mi normoš blbě, od rána mi bylo na zvracení a bolí hlava...., to jsou teda konečné stavy 😒

mysicka.hk
30. črc 2010

@janysek70 neboj za chvilku už bude jen dobře 🙂

coko.joko
30. črc 2010

@janysek70 ,to me povidej a ja si pamatuji,kdyz me pala nonstop zaha a otekla jsem byla jako prase a nemohla jsem sedet nic...a vis jak se pak ulevi,az bude po vsem....a ty si budes moct lehnout na bricho 😀

coko.joko
30. črc 2010

v listopadu,az prijedu do -HK tak bude srazik ale to nevim kam se vejdem s kocarama 😀

janysek70
30. črc 2010

Hm, na břichu mi to po císaři tedy nepůjde 😒 .
Asi u Sep v kočárkárně 😀

mysicka.hk
30. črc 2010

@janysek70 dobrý nápad 😀 😀 😀

janysek70
30. črc 2010

Ženy, musím jít chvíli hodit gaučing, je mi blivno

marhulinka
autor
30. črc 2010

Hezký podvečer....koukám,že bude srazík v kočárkárně 😀 😀 😀 už se těšííííííím.

marhulinka
autor
30. črc 2010

@janysek70 hmhmhm nevím,jestli se Štěpánkovi zamlouvá to datum....možná si vybral jiné 😀 😅

blazenkaa
30. črc 2010

Ahojky holčičky vy jste si teda povídaly po dobu co jsem ut nebyla .Odešel nám hárdysk tak jsme dneska kupovali novej a známí nám to dělal do teď aby to makalo.

@janysek70 tak to je krásný datum už se asi moc těší co .Kdyžtak dej vědět a já se stavím ti udělat na malou chvilku společnost jestli budeš chtít .Telefon na mě máš
@coko.joko to vítání muselo být moc přijěmné .Je to zase něco jiného nežli tady unás ,ale zajímavé
@marhulinka to aby jsi našla něco velkého až se narodí štěpáněk tak vás bude pěkná kopa s kočárkama

marhulinka
autor
30. črc 2010

Holky myslím,že kočárkárna bude malá,co takhle si pronajmout tělocvičnu?? Jo a cvičit nebude muset 🙂

mysicka.hk
30. črc 2010

@marhulinka to vůbec není špatný nápad 😉

marhulinka
autor
30. črc 2010

@mysicka.hk no protože jinam se asi nevlezeme 😝

mysicka.hk
30. črc 2010

@marhulinka tady u nás v hospodě mají sál s venkovním vstupem,
kde se pořádají svatby, to by taky šlo 🙂

mysicka.hk
31. črc 2010

Ahoj lidičky to jsem dneska opravdu první?

leny2
31. črc 2010

Ahoj holky, dneska tu byla jen Mysicka, každý užívá víkend. 🙂

marhulinka
autor
31. črc 2010

Ahojky my dorazili v osm domů...tak jdu jen popřát hezký zbytek víkendu 😵 Zítra jsme zase pryč 🙂

septim
31. črc 2010

zdravim podivejte na stranky www.vecicky.cz maji kvalitni obleceni a ted maji docela pekny vyprodej 😉

leny2
31. črc 2010

@septim díky za odkaz na stránky, hned na to mrknu.

septim
31. črc 2010

@leny2 maji hezke a kvalitni obleceni normalne v obchode jsou to palky ale v tom vyprodeji super ceny 😉

mysicka.hk
1. srp 2010

Krásnou neděličku všem 😎

janysek70
1. srp 2010

Arletky jdu i Vás pozdravit, za hodinku odjíždíme do porodky, nevím, kdy zítra dojdu na řadu...., ale až budu schopna, hned písnu SMS........
Opatrujte se mi tu a žádné zlobení dětiček!!!!!!!!!!!!!