Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
7. srp 2010

Vy už máte všechny 3 dávky za sebou?

marhulinka
autor
7. srp 2010

@leny2 to je lepší neočkovat,když je něco...ale určitě to bude v pořádku,když mu to už mizí 🙂

marhulinka
autor
7. srp 2010

@leny2 na 3tí jdeme teď ve čtvrtek.

leny2
7. srp 2010

Jsem zvědavá jak bude reagovat na očkování.

leny2
7. srp 2010

Tak bude mít na chvilku Kubulka klid.

marhulinka
autor
7. srp 2010

@leny2 nojo chvíli si dá oraz,ikdyž naštěstí je zatím na očkování v pohodě....nic moc řev a reakce naštěstí taky v pohodě

leny2
7. srp 2010

Tak to je dobře, že to takhle dobře snáší.

leny2
7. srp 2010

Četla jsem vedle, že nechce moc spinkat.

marhulinka
autor
7. srp 2010

@leny2 po prvním očkování měl zvýšenou teplotu,ten večer a pak dopolko,ale siroupek pomohl...hodně spinkal...a teď podruhé už vůbec nic...a to byla ta šílená vedra...z toho jsem teda měla strach

marhulinka
autor
7. srp 2010

@leny2 nojo spinkal krásně a pak najednou zlom...bohužel to má po nás,my oba dva jako malý vůbec nespali...takže bohužel

leny2
7. srp 2010

To ti teda nezávidím, musí to být pak náročný, když jsi ospalá. Vojtíšek musím zaťukat, že spinká jako andílek, v osm hodin lehne a spinká do rána do šesti až sedmi hodin. Mamka nám ho včera poprvé hlídala, tak říkala, že spinkal nádherně.

marhulinka
autor
7. srp 2010

@leny2 no někdy je toho moc,jsem unavená,myslím,že i tím mi zesláblo to mlíčko...taky asi z té únavy mám hodně nízký tlak...ale jelikož jsem odjakživa zvyklá spát málo,tak to jde... 😉 Bohužel tohle sdědil po nás,tak si to užijeme...mamči se nám smějou 😠 😠 😠

leny2
7. srp 2010

Třeba se to ještě upraví.

marhulinka
autor
7. srp 2010

@leny2 no u nás se to už neupravilo 😀 😀 😀 😀 Ale uvidíme...alespoň,že není po nás v jídle...my oba nejedli 😀 on je žrout,mamča říká,že je přesně jako můj brácha...tak to se máme na co těšit 😀

leny2
7. srp 2010

Marhu, hlavně že je zdravý a pěkně papá, to je nejdůležitější.

leny2
7. srp 2010

Jdu chrupat, musím dospat včerejšek.

leny2
7. srp 2010

Dobrou 😔

blazenkaa
7. srp 2010

ahojky holčičky koukám jak jste si dneska pěkně povídaly
@marhulinka moooc ti to sluší na té fotečce
@leny2 Vám to taky moc sekne
jsem váas nemohla ani poznat

marhulinka
autor
7. srp 2010

@leny2 dobrou

blazenkaa
7. srp 2010

teda holky vy máte ty klučíkové tak krásný to je vidět jak ten čas utíká a mě se to čím dál víc prodlužuje

coko.joko
8. srp 2010

Ahojda holky,
tak copak to ctu marhul vy nechcete spinkat.....to ti nezavidim,protoze ja vim co to je a mam to od malicka.....takze s tebou uplne citim 😀 my zavrem ocka pres den tak na pul hodky a to je vse....jinak krasna fotecka,ale nejak zvlastne se tam tvaris takovy vyraz ti nesedi 😀 😀
leny2,ten Vojtisek ma teda ocka to je uplne uzasny se nejak nemuzu vynadivat na tvoje fotecky......
my jdem 16.8 na kontrolu a taky nas ceka prvni to ockovani,tak uz ted se bojim,aby moc neplakal....

coko.joko
8. srp 2010

marhul,vam 5.mesicu to utika jako blazen a nam za tyden 3 mesice.... 😀

leny2
8. srp 2010

Ahoj holky, tak jsem se dala do praní, venku je zatím hezky slunečno, tak by to mohlo dobře schnout.

leny2
8. srp 2010

@marhulinka Kubíčkovi vše nej k 5. měsíci. 😵

versko
8. srp 2010

Ahoj všem, v září nás čeká 4 IVF a z toho poprvé v Arletě......byla z Vás některá na ,,samopláteckém,, IVF v Kostelci? Moc děkuji za info 🙂

mysicka.hk
8. srp 2010

Ahoj všichni tak jsem nakonec za mámou jela, ale už jsem zpět 🙂

mysicka.hk
8. srp 2010

@versko žádná z nás nebyla v Arletě jako samoplátce.
Copak potřebuješ?

septim
8. srp 2010

zdravim
@leny2 taky dneska peru venku sviti snad to vydrzi 😉 jsem dneska sama tak uklizim at je doma alspon trochu porad. U nas se zatim taky v noci spinka pres den uz se ji tak nechce aĺe ja ji donutim 😀 pristi tyden mame oslavu holky maji 2 roky to zas bude doma stejne bordel 😒 Zitra jedu do Kostelce na kontrolu po sestinedeli a napsat si antikoncepci 😀 jsem zvedava kdy toho naseho Janyska pusti domu tesim se na foto, vcera jsem si s ni psala a zalezi uz jen na malem 😉 Pozdravuje je vas taky Verka potkala jsem ji vcera v obchode, tak rikala ze v zari se mozna chysta na ket, moc drzim palecky.

versko
8. srp 2010

@mysicka.hk jen jakou tam máte zkušenost.....jezdila jsem do Iscare, ale to pro mně bylo daleko a na Arletu jsem slyšela samou chválu.....

mysicka.hk
8. srp 2010

@versko zkušenosti jen dobré i když to třeba na poprvé nevyjde.
Já zkušenost s jiným CARem nemám. Někdo tady má zkušenost
se Sanusem, tam jsem věděla že nikdy nevkročím.
Odkud jsi, jestli se můžu zeptat?