Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
17. srp 2010

@leny16 tak to ti moc gratuluji aspoň nějaká těhulka tu bude nová

coko.joko
17. srp 2010

@leny16 ,dopadne to vse dobre..urco nam musis davat vedet at vime co a jak a bude tu dalsi mimi.......
@leny2 ,no vidis to mas vyhodu....ja porad musim kupovat veci a porad nam to je male.....uz ted se bojim jak roste doufam,ze se to zastavi 😀

leny2
17. srp 2010

@coko.joko užijeme si věciček dlouho.

coko.joko
17. srp 2010

@leny2 ,jo to mas pravdu...ja si budu muset poridit jeste jedno mimi,abychom to vse uzili 😀

leny2
17. srp 2010

To je jasný Coko, že bude ještě další mimi a věcičky hezky unosíte.

leny2
17. srp 2010

Já mám radost z té naší Leny16, úplně si vybavuju naše //, ráda na to vzpomínám. 🙂

janysek70
17. srp 2010

Ahojky ženy 😵 , tak jsem vás při kojení dočetla a koukám, jdu akorát včas, Leny16 😵 😵 😵 😵 😵 .......
Čokouši, musím říci, že frajerka stíhá s přehledem, protože malý je zlatý, nají se a spinká, v noci ho na jídlo budím....., ale asi bych potřebovala, aby šestinedělí bylo vyhlášeno jako karanténa, aby měl člověk klid od návštěv a nájezdů babiček a všech ostatních 😅. Jsem na MK strávila rok a 3/4 života a tak mám naděláno a nyní si nechci nechat ujít žádný krásný okamžik s malým a ohromně si to užívám 😵 . Je to opravdu zázrak, čeho jsme se dočkali, asi jsme si opravdu museli počkat, projít si těmi neúspěchy, abychom si toho potom takto vážili a byli společně šťastní 😵
Mocinky děkujeme za gratulace!!!!!!!!!!

Blaženko, mrzí mi to za tebe, už by to mělo taky přijít!!!! Když budeš chtít, můžeš nás přijet navštívit.

marhulinka
autor
17. srp 2010

Jdu nakouknout při obídku 🙂

Přebrala jsem všechny věcičky,teď peru ještě nové,co jsme pokoupili,na zimu svetýrek,košili a župánek 😵

@leny16 jééééééé moooooooooc gratuluji,to je nádherná zprávička 😵 Ať krásně rostete 😵 😵 😵

marhulinka
autor
17. srp 2010

@janysek70 jen si to užívej,strašně to letí,já sem teď lítám,jen když Kubulka spinká,jinak mě sem nepustí,dneska tu byl na zemi a plazil se a chytil se mě za nohu 😀 😀 asi se bál,abych nešla k pc 😀

septim
17. srp 2010

@leny16 moc gratuluji to je nadhera 🙂
@coko.joko 92 velikost nosi Anetka 😀 😀 😀

janysek70
17. srp 2010

V Říši mají asi nějaký hustý vzduch, že malý čokoušek tak přibývá 🙂 🙂

marhulinka
autor
17. srp 2010

@janysek70 bůhví čím Lennyho krmí...určitě už má svíčkovou s pěti knedlema 😵

coko.joko
17. srp 2010

No janys se nasel.....3 krat HURA........... 😀 😀
holky asi tu maji nej mlicko a proste Lennymu moc chutna.....co rict.......
jinak janys ty si uzivej prcka,protoze to fakt moc rychle leti...ja sem taky nechodim jen kdyz spinka 😵 😵

janysek70
17. srp 2010

Já jsem se neztratila 😀 , to ne, jen jsem se PC vyhýbala, on ten den pak moc utíká a pořád se tu někdo stavuje a v pátek jsem celý den trávila kočárkováním po Jc, u tchýňky jsem jen přebalila a nakojila a od soboty do do pondělí jsme trávili čas u našich, páč tam přijeli příbuzní a slavilo se, opékala se kýta a byl soudeček, já bohužel sušila hubu 🙂

coko.joko
17. srp 2010

@janysek70 ........je ta fotka jak jede velky bracha s kocarem je uzasna 😵 😵 😵 no proste to Lukasovi moc slusi.. 😵 😵 a prosim te ty davas Stepankovi latkove plinky

janysek70
17. srp 2010

Ne dávám papírovku a dvě látkové na široké balení do šesti neděl kvůli kyčlím.....

leny2
17. srp 2010

Jé, Janýsek tu byla 😵

leny2
17. srp 2010

@janysek70 Štěpánek je nádherný, jsem se tady nad ním rozplývala, když jsem objevila, že máš v albu fotečky.

janysek70
17. srp 2010

Ahojda Leny 🙂 , jsem tu dnes u PC obědvala, nyní jsem nakrmila prcka a snad bude spinkat, zatím pokukuje 🙂

leny2
17. srp 2010

Užívej si Štěpánka jen jak to nejvíc jde. Taky to říkám, že to jsou zlatíčka a když jsme si na ně tak dlouho počkali, tak nás teď odměňují tím, jak jsou hodní.

leny2
17. srp 2010

@janysek70 až budeš mít chvilku, tak si změň fotečku v pase, ať tam máš svoje zlatíčko.

leny2
17. srp 2010

Dneska se nám to tu zadařilo: Janýsek přišla a Leny16 s takovou krásnou zprávou. 😵

leny2
17. srp 2010

@janysek70 My jsme nemuseli dávat široké balení podle ortopeda, ale dětská doktorka nám to doporučila preventivně jenom v šestinedělí, že se tím nic nepokazí.

janysek70
17. srp 2010

Jo, se musím nechat s malým vyfotit, pořád fotím já malého s ostatníma a když fotí malého Michal, tak pořád slyším: počkej uhni, dej tu ruku pryč 😀 😀

leny2
17. srp 2010

U nás dneska prší, tak odpočívám, teď jsem hodila do trouby zapečené rajčata s vajíčkem a cibule zapečené, tak jsem zvědavá, jaký to bude. 😉

leny2
17. srp 2010

@janysek70 taky nemám moc fotek s malým, to je všude stejný.

leny2
17. srp 2010

Dneska jsme s mamkou mojí hledali fotky, když jsem byla malá já a usoudili jsme, že Vojtíšek nabírá mojí podobu.

janysek70
17. srp 2010

Taky nám v porodce řekli preventivně do šesti neděl a dětská dr. taky, tak dávám, jen občas ho nechám vyvalovat jen s papírovkou

janysek70
17. srp 2010

Já mám vyprané 3 várky prádla, jednu jsem dopolko pověsila a za hoďku ji běžela sundat, bo začalo dojit 😠

leny2
17. srp 2010

Taky jsem to tak dělala, nebo když jsme někde jeli, tak měl rifličky jen s jednou plínkou.