Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
5. lis 2009

no me to taky nebavi,ale za me to nikdo neudela,takze musim ja..... 😀 tak jsem se na to vrhla rano a mam to za sebou....zitra zbalim tazku a hura smer HK....... 😉
vcera jsem se bavila s sept jestli se necha ockovat proti ty pras.chripce 😉 a asi taky ne jako ja...co ty jdes do toho

janysek70
5. lis 2009

Já ne, já jsem jen na prasečinky..... Já myslím, že mají snad očkovat jen těhule nebo nevím, něco jsem zaslechla

coko.joko
5. lis 2009

no tehule a kdo chce tak muze jit taky....tady zitra budou ockovat cely klub...a kdyz budou chtit i manzelky,tak je vezmou jednim vrzem 😀 😀 ale my se poptame dokyho,ale podle me je to blbost.....

coko.joko
5. lis 2009

janysku ja musim jit smer doky.....je ucpany mesto,tak at tam dojedem vcas....tak se mej a ja mrknu vecer.... 😉

mysicka.hk
5. lis 2009

Zdar ženy.
Čoko odjela k DR a tady je pusto prázdno.
Dnešek jsem zvládla a zítra nás čeká to nejhorší.
Tak mi držte palce, abych se alespoň večer
doplazila domu 😉

janysek70
5. lis 2009

😕 😕 😕 😕 No Pavlínko 😕

coko.joko
5. lis 2009

janysku copak je 😀

coko.joko
5. lis 2009

ja jsem byla nejdriv u dokyho,pak ve meste koupit si svetrik,pak s V.koupit nejaky veci do HK a pak domu,uplne hotova...veceri udelat,pak jsem tady placala kriz na hrob a ted jsem si sedla a jsem hotova se tesim do postele... 😉

janysek70
5. lis 2009

No někdo slíbil zprávičky a já už chci jít nakutě 😉

coko.joko
5. lis 2009

tak jo,ja ti je reknu......ale nikomu to nerikej......uz mame i s nozickama 13cm 😀 a pekne tam delal kraviny ten malicky....doky rikal,ze neni videt co to je,protoze si porad daval nozky pres nozky a cucal si prstik.....ale muzu odjed a je vse v poradku....testy mam na jednicku a pristi ctvrtek jdu znova........

coko.joko
5. lis 2009

tak utikej na kute..ja jdu taky a zitra pa a hezky se vyspi......snad tu nekdo bude zitra,at me to dopolko utika rychleji........ 😀 😀

janysek70
5. lis 2009

Jsem byla hodit spršku....
Super, super..... Holčička je stydlivá 😵
Já zítra jedu do práce.

janysek70
5. lis 2009

A už jdu chrupat, dobrou noc 😉

leny2
6. lis 2009

Ahoj holky,
Coko, tak to jsou samé dobré zprávičky, tak přeji příjemnou cestu do ČR.

coko.joko
6. lis 2009

Ahojda,
janysku to bude kluk ja to tusim.......
leny-jsem rada,ze jsme v poradku i s prckem.....
v 11hod.jdem jeste neco koupit a kolem 13-14hod chcem vyjet,at jsme do 24hod v HK...a trochu se vyspali....v sobotu dopolko jedem k nasim na obidek,pak se stavi moje kamaradka,ktera prijede z Jihlavi,vecer k septikovi.....a v nedeli navstivit tetu a septika a pojedem zpatky 😉 takze vikend opravdu nabity.....tak se tu mej a pa..........

leny2
6. lis 2009

Coko, hezky si to užijte a buď na sebe opatrná.

leny2
6. lis 2009

Flagi, jak je?

flagicka
6. lis 2009

ahoj děvčata....včera mi spadnul net tak jsem tu nemohla být,ale dneska je vše ok i mě je už líp,jen mě bolí břicho,ale to je snad normální....jak jste se včera měli? 🙂 hezký den všem!

flagicka
6. lis 2009

Copak dneska probereme?holky už bude víkend a ve středu testnu už se moc těším hlavně,abych nebyla zklamaná.....

coko.joko
6. lis 2009

Leny2 ja jsem opatrna az moc... 😀

coko.joko
6. lis 2009

flagi je dobre,ze uz ti je lepe....a neboj ve stredu to dopadne dobre a najdes tam dve carky 😉

flagicka
6. lis 2009

hlavně aby tam nebyly 3čárky 😀 jsem na icq coko.joko

coko.joko
6. lis 2009

janysku,tak ty asi makas,ze nejsi napojena..... 😉
a kde mame marhulinu.....

septim
6. lis 2009

zdravim, uz se te nemohu dockat cokousi i Ikeu jsem zrusila a pojedu az za tyden 😀 zdravim Janys kdy se stavis?Vitam flagicku 😉

coko.joko
6. lis 2009

ahoj septiku........se taky moc tesim......jsme vcera litali a schaneli jeste nejaky veci....a ted cekam na V.a pojedem koupit cokoladu pro tebe a Misu a dame obed a pojedem smer HK.....

septim
6. lis 2009

tu nejdulezitejsi vec si cokousku nechavas az na konec 😀 😀 😀 😀 😀

septim
6. lis 2009

jsem na skypu

coko.joko
6. lis 2009

jasne pro tebe vse na posled.........a co dobry jak se mas ty........ 😀

septim
6. lis 2009

cekam te na nasi stanici

leny2
6. lis 2009

Flagi, držím palečky na středu. 🙂