Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
6. lis 2009

Janýsku, je hodně hezkých psích plemen, ale jestli chceš takového co s tebou bude doma, tak jorkšíra doporučuji hlavně kvůli tomu, že z něho nepadají chlupy a je to mazlik.

Marhulinko, taky je na mě teď úplně závislák, jak jsem s ním doma furt.

leny2
6. lis 2009

Marhulinko, tak aby ti sirupek zabral a byla jsi co nejdřív fit.

marhulinka
autor
6. lis 2009

Leny tak je taky frajer,viď?? Já zatím dávám teplý svetřík,bundičku až bude chumelit a to je pravda,že tam má teplíčko,já si pak k němu strkám ruce 😀 😀

leny2
6. lis 2009

Koupili jsme mu ji před 14 dny jak chumelilo, i pán ve zverimexu říkal, že musí mít hlavně v teple zadní část těla kvůli prochladnutí.

leny2
6. lis 2009

Je mi nějaká zimička, tak jdu zalézt pod deku k televizi, tak se opatrujte. 🙂

marhulinka
autor
6. lis 2009

Krásný večer 😉

flagicka
7. lis 2009

Ahoj holky,to ještě všechny spíte?tak vám všem přeji pěkný víkend.... 🙂

leny2
7. lis 2009

Ahoj holky,
dneska je tu pusto prázdno, já taky přeji hezký víkend. 🙂

Flagi, jak je?

blazenkaa
7. lis 2009

ahojky holčičky koukám že tu píšete jako kdyby jste to tu chtěli ztrhat .
jakpak se máte ?

marhulinka
autor
7. lis 2009

Ahojky všem 😀

blazenkaa
7. lis 2009

ahojky Marhulinko 🙂 🙂

marhulinka
autor
7. lis 2009

Ahojky Blaži...dneska se to tu fláká,viď??

blazenkaa
7. lis 2009

tak jakpak je a co Jakoubek všechno dobré

blazenkaa
7. lis 2009

to se to teda fláká ,ale já jsem vás zkoušela dočíst protože jsem tu dlouho nebyla ,ale to se nedá vy jste tak povídaly že z toho já mám asi 15 stran tak jsem to vzala jen zběžně

marhulinka
autor
7. lis 2009

Jojo všechno o.k. teď dva dny pěkně rošťačil...buďto tancoval kankán-podle těch kopanců,nebo nacvičuje na merunu...to byly rány 😀 a hlavně skoro pořád...teď zase konečně je klidnější...kope někam dozadu,tak to není tak intenzivní..ale cítím ho 😀
A pak že kluci jsou línější 😀 😀

Jak užíváš sobotu?? Já měla děsnou rýmu...takže chodím jen na prochajdu s pejsanem...teď do obchoďáků mě dlouho nikdo nedostane...všude to řádí... 😝 😝

blazenkaa
7. lis 2009

No já jsem dneska docela dlouho spala šly jsme totiž spát asi ve 2 hodiny ráno tak jsme polehávaly asi do 10 hodin a tak nějak nic nedělám manžovi jsem upekla placku a udělala guláš a lepila jsem

marhulinka
autor
7. lis 2009

A kdepak jsou všici??

Coko je dneska u Sept....tak se určo něčím ládujou 😀 😀

Nojo není nad to si přispat viď?? Já byla odpolko na chvíli taky...teda usnuli jsme všichni 😀

blazenkaa
7. lis 2009

Marhulinko já nemám ani ponětí kdepak všici jsou

leny16
8. lis 2009

Ahoj sluníčka,
jdu na vás mrknout po dlouhé době, ale věřte mi kdykoliv je čas, tak si vás přečtu, ne vše, ale alespon něco 😉
Už nám ted holky je 6 neděl a začíná to být lepší a lepší, nějak se začínáme synchronizovat. Malá má jen jeden problém, nedokáže se skoro sama vykakat, tak jí musí hodně pomáhat, i když nechci ☹ , aby si nezvykla. Ted v út jdeme k dr, kde se musíme poradit co a jak dál 🙂 Hodím vám zase nějaké fotečky Vaness 😉
sep- nevolnosti přejdou co by dup a bude zas dobře. Už aby to bylo, co? Ale stejně to musí být náročné, když je ti tak zle a fungovat tak, jak musíš 😒
coko- koukala jsem na prcka a už je tedy pěkně vykrmený(á) od mamky. Je vidět, že se má dobře a že skvěle prospívá 🙂
leny a marhul- koukám, jak vám to holky utíká, už víte pohlaví?? A nebo se necháváte překvapit??
jany-ahoj kočko, jestli chceš malého pejska, tak ti také asi doporučuji jorka, ale asi radši holčičku, ty bývají lépe zvladatelné a přítulnější než pejsci (ale není to pravidlem). Jen si ho pořid už ted k vánocům a uvidíš, že pak otěhotníš 1, 2
zdravím blaženku, myšičku a novou holčinu flagicku- holky vydržte tu, tady těhotní jak na běžícím páse 🙂

flagicka
8. lis 2009

ahoj holky 🙂

leny2
8. lis 2009

Ahoj holky,
Leny16, jé ty jsi hodná, že jsi se ozvala, to je dobře, že už je to s Vanesskou lepší a bude čím dál líp. 🙂 S kakáním neporadím, na to malej netrpěl, paní doktorka ti určitě poradí co dělat.

leny2
8. lis 2009

Leny, Vanesska je nádherná, ty kukadla krásný, už hezky povyrostla je to rozdíl od minulých fotek. 😵

leny2
8. lis 2009

Flagi, jak je? Jak se cítíš?

flagicka
8. lis 2009

ahoj leny-včera přišel ten můj že koupil test tak jsem si ho dneska ráno udělala ale nic....tak je asi brzy.....

flagicka
8. lis 2009

leny-včera jsem četla ns stránkách,e po ketu je to až ten 14den že to trvá dýl na výsledku.....tak snad to tak bude...

leny2
8. lis 2009

Flagi, u každého roste HCG jinak, já měla po Ketu dvě čárky 8. den, ale Marhulinka třeba až 12. den, jestli to píšu správně.

leny2
8. lis 2009

Kolik máte ještě mrazáčků?

blazenkaa
8. lis 2009

ahojky holčičky
Leny 16 Vaneska je nádherá moc krásná a roste jako z vody moc vám držím palečkya to už bylo všechno moc dobré .
Flagi nestrácej naději třeba se tam ty // ještě ukážou
Lenýsku a jakpak je tobě .

flagicka
8. lis 2009

Leny mrazáčky už nemáme....měly jsme jen 4 jedno mi daly při IVF a ted na KET všechny 3 protože to 3 by stejně prej nešlo zmrazit.....tak jsme mu daly šanci,a když nebudou dvě čárky ani 14den tak to asi nic už nebude co?

leny2
8. lis 2009

Flagi, ten 12 den by se už měly objevit. dnes jsi kolikátý den?