Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
8. lis 2009

tak já se jdu chystat tak si to tu užijte pa páá a dobrou noc

marhulinka
autor
8. lis 2009

Já se vykoupala a udělala čajík a jdu si něco pustit,pak rovnou do pelíšku chrupinkat... 😉

Flagi tyhle stránečky já používám...http://www.maminkam.cz/pro-maminky/

mysicka.hk
8. lis 2009

Přišlo, děkuju.

flagicka
9. lis 2009

Marhulko na ty stránky kouknu děkuji.....Jinak ahoj holky...koukám tady se to ještě spinká 🙂

krtekh
9. lis 2009

ahoj holky, omlouvám se, že vám sem takhle "lezu", ale "pozvala" mě sem "coko", se kterou jsem ležela po transferu v Arletě. Ano jsem taky Arleťačka, mám za sebou 5 IVF, z toho 3 ivf jsem měla v Repromedě v Brně, 4 IVF u dr. Doležala (ale transfery jsem měla ještě tehdy v Pronatalu), z tohoto ivf mám skoro 4letou treperendu Terezku 🙂 , no a teď mám už za sebou další KET a teď v srpnu 5 ivf. Slíbila jsem, že dám vědět jak jsem dopadla - takže bohužel, ivf se nepovedlo, týden po zavedení jsem začala silně krvácet a ivf bylo v prachu. Nicméně mám OBROVSKOU radost, že se to "coko" povedlo 🙂 🙂 však jsem ti to fakt moc a moc přála - říkala jsem, že jsi teď na řadě , takže přeji hlavně pohodové těhotenství a ať ti to rychle uteče. Já mám teď úúúplně jiné starosti než těhulkaření - jsem měsíc po vážné operaci střev (ileus), takže se z toho dostávám. V tuto chvíli nevím, jestli ještě další ivf bude, ale nevadilo by vám ostatní, kdybych se na vás občas jukla a dozvěděla se, jak je "můj oblíbenec" (dr. Doležal) úspěšný a jak vám rostou bříška?

flagicka
9. lis 2009

ahoj krtehk-já také jezdím do arlety k panu doktorovi,první pokus ivf se nepodařil začala jsem 7den krvácet,dnes jsem 10den po ketu a ráno jsem trochu špinala tak jsem docela dostala strach,vera mě přítel přivezl testíky jeden jsme ráno zkusily,ale nic asi je ještě brzy,tak budu testovat ve středu....chtěla jsem sama až ve středu,ale když on tak chtěl jestli to už bude vidět.......tak snad se nám to ted povede!

krtekh
9. lis 2009

ahoj - tak to budu moc držet pěsti. Mě se to dřív nikdy nestalo, že bych začala krvácet už týden po transferu až tentokrát. Ale když píšeš že špiníš, to by nemuselo nic být, ještě je brzy na testík, mě kámošky utěšovaly, že test může být pozt. i později než za 14 dní. Třeba v Pronatalu nařizovali testovat až 3 týdny po transferu. Chtěla bych vidět, která to vydržela 😉

krtekh
9. lis 2009

jo a jmenuju se Hanka.

flagicka
9. lis 2009

Já jsem Jana-Hani já bych to asi i vydržela ale když on ten můj tak přišel a chtěl at si ho udělám.....tak jsem zatím tak nějak v pohodě a budu čekat na středu,čtvrtek.....

flagicka
9. lis 2009

Hani-Taky jsem se tady seznámila s (coko),ale dneska tady ještě není....

krtekh
9. lis 2009

Jani - já při každém ivf vydržela testovat až ta těch 14 dní, při čtvrtém ivf jsem dokonce netestovala vůbec, až u Dol. a on na mě koukal jak na tele, když se mnou začal mluvit jako že vím, že jsem těhu a já na něj čučela co mi to jako říká (myslela jsem, že těhu nejsem a on tak za 14 dní na kontrolu atd....) a já mu říkám - to jako že se to nepovedlo? A on na mě koukal a pak mu to docvaklo a prý že mi to nikdo neřekl (ani sestra???)? No to byl velký a mOC příjemný šok. Pak jsem testovala co druhý den, jestli se mimi drží (až do srdíčka) Fakt jak magor, jsem tomu nemohla uvěřit.
Snad to bude v pohodě a ty // se tam objeví. Kolik ti zaváděli zmrzlíků? A máš ještě něco v mrazáku?

flagicka
9. lis 2009

Hani-už v mrzáčky nemáme.na ivf nám daly jedno-nic-a ted na ketu 3 protože to jedno stejně by prej nešlo zmrazit,tak mi daly 3sněhuláčky,to by musela být smůla velká aby aspon jedno nezůstalo ve mě......

flagicka
9. lis 2009

Tak jdu vedle na pc,kdyby mi sešl net tak se zatím mějte děvčata pa

marhulinka
autor
9. lis 2009

Krásné pondělí... 😉 🙂 Já už mám konečně chvilku...tak jdu se vám tu věnovat 🙂

marhulinka
autor
9. lis 2009

Krtek ahojky...Coko je teď v HK,takže na příjmu bude asi až zase zítra 🙂 😉

coko.joko
9. lis 2009

Zdarec holky,
marhulinko jsem uz po narocny ceste zpatky v Nemecku....rano ve 3 jsem prijela a jsem teda hrozne unavena...ale musela jsem kouknout na MK.... 😉
janysku-mas ten Utros u septika,tak si ho tam vyzvedni,ale ja telatko,jsem uplne zapomela zase na ten sampon,tak je v HK byte..tak v unoru ho uz musim predat 😀 to vis myslela jsem porad na sept a zapomela jsem na to.... 😉
leny16-teda to je krasna Vanesska cela maminka,uz se tesim az se potkame.....
krtek-ted jsem premysela kdo jsi 😀 a mozna uz vim......to vis uz je to delsi doba....tak me to trochu pribliz...ale myslim,ze jsi byla cernovlaska 😉
jinak vsechny zdravim.....a odpolko mrknu.... 😅
jo a holky od sept-to jsou uzasny frajerky...Anetka byla porad u manzela a Adelka nam tancovala a ja se tam lamala smichy.....vlastne vsichni.....no super navsteva......sept nam napekla a mela to moc a moc dobry..... 😀

marhulinka
autor
9. lis 2009

Coko no ahoooooooooooooj tak už jsi zpět...hurááááááá 😉 🙂
Běž hezky zase odpočívat a večer se tu třeba sejdeme 😉

flagicka
9. lis 2009

ahoj coko,tak se pak ozvi pápá 🙂

leny2
9. lis 2009

Ahoj holky,

vítám mezi námi Krtek- Hanku, jsme rádi, když mezi nás přijde někdo další, kdo prožívá nebo prožíval to co my. 🙂
Coko, ty už jsi zpátky, to jsme rádi, je to tu bez tebe prázdné. 🙂

Já jsem byla u kadeřnice ráno, rozhodla jsem se, že žádné delší vlasy nebudou, tak je ze mě zase rošťák. 😀

marhulinka
autor
9. lis 2009

Ahojda rošťáku 😀 Já si nechala delší pod ramena a nechám si je v prosinci jen sestříhat /ikdy se možná utrhnu už teď v listopadu...to nevydržím/ 😀

flagicka
9. lis 2009

ahoj Leny....určitě ti to sluší 🙂

coko.joko
9. lis 2009

ahojda,
leny to musis bejt kocka a urco ti to hrozne slusi.....ja taky potrebuji jit ke kadernikovi mam odrostle melirky 😀
marhulinko-ja odpocivam porad,ale nebavi me to lezet na gauci a koukat na telku,tak ted udelam polevku a V.pujde na zimak a ja pak zalehnu a zkusim usnout...
flagi-urco se pak ozvu....

marhulinka
autor
9. lis 2009

Coko já myslela,že jsi šla už hezky dadat 😉
Tak šupky usnout ať je bobísek v klídku 😀

leny2
9. lis 2009

V těch odrostlých vlasech jsem si připadala jak stará mladá, taková usedlá, tak to ne, i manža mi říkal, ať se nechám ostříhat, tak to už je co říct, že si všimnul, tak to šlo rychle dolů. Melírky ještě mám.

Marhulinko, dneska jsem nějak nemohla v noci spát, byla jsem vzhůru asi od 4 hodin až do půl 6, ne a ne zabrat a pak když mám vstávat, tak jsem tuhá.

leny2
9. lis 2009

Moje kadeřnice jezdí taky do Arlety na gyndu, tak vždycky máme o čem drbat.

marhulinka
autor
9. lis 2009

Leny já už poslední týden taky špatně spím...v noci prcek je nějaký moc živý a tancuje tam...tak ležíme všichni čtyři v posteli...manža má ruku na bříšku a utěšuje prcka ať spinká 😀

coko.joko
9. lis 2009

leny2-tak nam posli fotecku jaky mas vlasky 😉 at te taky vidime jak se nam menis....
marhul-ja bych sla dadat,ale ten MK je hrozne silnejsi......... 😀 😀

leny2
9. lis 2009

Coko, to musím nějakou vyrobit, až přijde synáček ze školy, tak mu řeknu ať mě blejskne.

leny2
9. lis 2009

Marhulinko, taky se prcek začíná ozývat čím dál víc, je to intenzivnější a většinou nejvíc když chci jít spát. 🙂

marhulinka
autor
9. lis 2009

No holky a co takhle pupíčky?? Já je chci taky vidět 😀 😉 🙂

Leny je to krásný cítit ty prcošky viď?? My se nad tím rozplýváme 😀

Já dodělávám papu,pak dorazí manža a půjdeme se projít na poštu 😀