Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
5. čer 2009

No která z nás nemá, že? 😀 😀 😀

janysek70
5. čer 2009

Mě taky přímo s..., ale zase si říkám, že si nemůžu dovolit nejít a nechat to zase celý padnout do leva, tak chodím pravidelně....

leny2
5. čer 2009

Já jsem teď po té abstinenci docela nabytá a užívám si to, když není těhu.

leny2
5. čer 2009

Máš k tomu dobrý přístup, měli bysme si vzít příklad.

leny2
5. čer 2009

Kampak všechny utekly? Zase tu jsme samy.

janysek70
5. čer 2009

Mě ti zase nějak pobolívá břicho, stejně jak po minulém transferu celý měsíc a tak světe div se, nějak nemám choutky 😅 ..., no možná jsem jako Marhul v přechodu 😅

janysek70
5. čer 2009

Snad mi dá v pátek pan léčitel dokupy 😉

leny2
5. čer 2009

Fakt? To je blbý, to není pak chuť.

leny2
5. čer 2009

Taky se moc těším a věřím, že nám pomůže. 😉

janysek70
5. čer 2009

Už jsem nahlásila v práci, že ve středu a v pátek jedu po doktorech, tak ať se mnou nepočítají, tak v poho....
Ještě musíme naštudovat, kde to je v Plzni a pak v těch Rožďalovicích....

janysek70
5. čer 2009

No člověče, já jsem ti k němu taky tak nažhavená a věřím, že mi pomůže a tak to má být...., nemá se tam jezdit, když tomu člověk nevěří 😉

leny2
5. čer 2009

Ještě jak jsi psala o Věrce, že měli lepší výsledky spermiogramu, tak to mě dodalo ještě více víry.

leny2
5. čer 2009

Nevíš nějaké informace od Čokouše?

janysek70
5. čer 2009

No taky jsem na to čučela ja puk 😉
Uvidíš, ještě ta kartářka bude mít pravdu a otěhotníš přirozeně 😵

leny2
5. čer 2009

To se tě pak na všechno vyptám, jsi takový můj průzkumník.

leny2
5. čer 2009

No vidíš, ale toho Ketu nelituju, co se má stát, to se stane.

janysek70
5. čer 2009

Ne dnes jsem ji nepsala, jen vím, že je neprokazatelně těhotná a drží plody 😀, se bude zase Septim smát 😀 .....Písnu jí i Věrce o víku.

leny2
5. čer 2009

Je, to budeš hodná, pak mi dáš vědět, viď?

leny2
5. čer 2009

Věrka má už operaci asi taky za sebou.

leny2
5. čer 2009

Jsem zrovna dneska přemýšlela, jestli nemám jít znova navštívit kartářku, co by mi řekla nového.

janysek70
5. čer 2009

Jasně, co nevím, nepovím 🙂
No ta už určo odpočívá po zákroku, snad bude zítra komunikovat, slíbila, že dá vědět..., já jí písnu

leny2
5. čer 2009

Hlavně jak to Věrce dopadlo, co jí všechno dělali.

janysek70
5. čer 2009

Já bych se té kartářky bála...., mně by určo řekla něco špatného a já bych tomu hned věřila a zabalila bych všechno 😒

leny2
5. čer 2009

To musíš brát s rezervou,ale je pravda, že se taky bojím, když vidím co za ten rok všechno vyšlo, co předpověděla, ne jenom mě.

janysek70
5. čer 2009

Tak vidíš, já bych se pak bála vystrčit hlavu z baráku 😀

leny2
5. čer 2009

To zas ne, snad.

janysek70
5. čer 2009

Beruško, je mi stále šoufl a nějak mi padá hlava, tak já to půjdu zase zalomit do pelíšku. U vás nekoukáte na telku?

leny2
5. čer 2009

Jo, dnes mi psala Uhlicek, ze jde pristi tyden na kontrolu, je jí často blbě, ale nezvrací, je hodně unavená. Mají rozbitý noťas, tak nemá přístup na net.

janysek70
5. čer 2009

Tak ji pozdrav od Arleťaček...., taky bych chtěla být jako ona unavená..., ale ono to přijde a brzy, cítím to v kostech 🙂

leny2
5. čer 2009

Manža něco pracuje v garáži a já tu povídám s tebou, televizi jsem ještě ani nezapla.

Tak běž zalézt do pelíšku, ať jsi zítra fit. 🙂