Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
5. čer 2009

Já bych taky dobrovolně ráda zvracela, ale neboj Janýsku, my se dočkáme. 😉

janysek70
5. čer 2009

Já chtěla pustit Kvasku, ale už jsem to viděla a mám do na DVD bez reklam, tak si možná pustím zase Sex ve městě, ať se něco přiučím 🙂 🙂
Dobrou noc 🙂

leny2
5. čer 2009

Dobrou, pápá

marhulinka
autor
6. čer 2009

Krásnou sobotu sluníčka 😉

marhulinka
autor
6. čer 2009

LENY2 jů a kde najdu nějaký ten program?? Nemáš nějakou adresu,ať to nemusím dlouho hledat?? 😅

marhulinka
autor
6. čer 2009

Janysku,že by taky v přechodu? 😅 No tak to bych ti nepřála...třikrát jsem se vzbudila k ránu mokrá /zpocená/ jako pra.e!! A přes den mě vždy zničehonic jakoby praští teplá vlna!! Fakt hnus ☹ 😠 Ale je to trochu lepší...
Jo a dneska po ranním sexíčku mě teda hezky pobolívají vaječníky....takže asi bude mít robátko dovnitř zákaz 😀
Jo a řekla bych,že přechod má spíš manža-já večer hezky nachystaná nadržená a on vedle mě lehne a než stačím zvednout třeba jen ruku....tak chrní 😠 😠 😠 No a tak dám zase ruku zpátky a taky mě to přejde 😀

marhulinka
autor
6. čer 2009

Copak máte v plánu na víkend?? Když je to šeredné počasí...
Janysek má volby...to je jasňačka...a asi jen domácí práce,co??
Já teda taky budu vařit,do toho budu dělat dort...a ještě musíme zajet něco pokoupit a taky dárek pro R.taťku,má dneska narozky,něco už máme a tak ještě něco přikoupíme...
a jinak fakt nevím co...zítra bude oslava...takže dneska asi jen načerpeme energii-ikdyž teda ze sluníčka to rozhodně nebude 😠

marhulinka
autor
6. čer 2009

A taky musím vymyslet,co tedy o dovče podnikneme....
Zatím máme tu ZOO a BOZ v Liberci,zámek a hory....a dál se uvidí....

leny2
6. čer 2009

Ahoj holky,
Marhulinko, tady máš program akcí v ÚO.
http://web.muuo.cz/dokumenty/program_usti_2009.pdf

leny2
6. čer 2009

Jdu vařit a uklízet a zase mrknu.

leny2
6. čer 2009

A kdybyste se Marhulinko vydali směr ÚO, tak ti poradím ještě nějaká místa, kde se zastavit.

coko.joko
6. čer 2009

Ahojda holky,tak jsem se dostala na PC a muzu vam napsat par radku. 😉 Mam se dobre a manzel me hrozne rozmazluje.Testovat mam 17.6 a to rovnou u dr.Dolezala,takze zadny testy doma,ale az tam.
Marhul ty me napis pristi tyden a zajdem na to kavco i se Sept. 😉
Jinak me zatim nic neboli a nepripadam si jako tehotna,tak uvidime jak to bude dal pokracovat akorad chodim vic curat,ale to je tim,ze hodne piju. 🙂 kdyz jsem byla na transferu,tak me dr.rikal,ze se uz jeden bobanek odlupuje,tak se snad uz zahnizdil u me. 😎 Tak se tu mej te a ja zase mrknu na vas...paaaaaaaaaa

marhulinka
autor
6. čer 2009

Ahooooooooojky jdu nakukovat....
Jéééééééé Čokoušek!!! Už tu asi nejsi,viď??? Píšu ti do IP moje čísílko,abys pak věděla,kdo ti to píše a chce se s tebou sejít 😉

marhulinka
autor
6. čer 2009

LENY2 díky za odkaz,jukneme na to a třeba tam na něco vyrazíme 😉
Jůůů a pak kdyžtak poprosím o nějaké tipy,ju?? 😉

COKOUSKU-ty hezky hlaď bříško a na bobísky mluv!! Určitě jsou už zahryznutý a mocinky ti přeji,aby alespoň jeden u tebe zůstal příštích 9měsíců!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
6. čer 2009

Já dneska zvládla dortík...ještě teda není kompletně hotový,ale chladí se v lednici....no a pak jsme udělali přepadovku u rodičů...manža mě tam vysadil s pejsanem...a sám jel ještě něco nakupovat... 😉

janysek70
6. čer 2009

Zdarec Marhul, ty tady vedeš samomluvu 🙂

marhulinka
autor
6. čer 2009

Zdarec,nojo všichni na mě prdínkují ☹ 😠

janysek70
6. čer 2009

Tak jsem mluvila s Věruškou a chudák si v tom pěkně pochodí ☹ . Nakonec jí naštěstí vzali jen 1 vejcovod a to laparoskopicky, včera byla celý den na JIP, má teplotu a bolesti.....Po tom odběru má ty vaječníky zvětšený, však po těch 30 vajíčkách to musí být znát....

marhulinka
autor
6. čer 2009

Jéjej tak ale hlavně,že to má holka za sebou a vzali jen jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak ať jí je brzičko dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉

janysek70
6. čer 2009

Snad bude brzy v cajku, 25.6. jedou na dovču, tak si odpočine a má v mrazáčku 4 embrya.

marhulinka
autor
6. čer 2009

Jojo na dovče načerpe tu pozitivní energii,odpočine si a pak se bude těšit na bobísky 🙂

janysek70
6. čer 2009

Míša mi napustil vanu, tak se jdu ponořit do bublinek....., pak ještě juknu....

marhulinka
autor
6. čer 2009

Jůůůůů tak bublej a neutop se!!!! To tam doufám jdete společně 😉

leny2
7. čer 2009

Ahoj holky,
dneska to vypadá, že by se to počasí mohlo umoudřit, u nás zatím prosvítá sluníčko.

Čoko, to už jsou bobánci zavrtaní. To je dobře, že se o tebe manžel hezky stará, tak to má být. Držím palečky.

Věrka si to teda vyžrala, tak ať se jí bříško brzy zahojí, tolik vajuch, to se ani nedivím, jak trpí.

Marhulinko, až budeš chcít nějaké tipy na výlet do našeho okolí, tak písni.

marhulinka
autor
7. čer 2009

Ahojky koukám nikde nikdo....my se teď vrátili z oslavičky,měli jsme grilované dobrůtky a samozřejmě byl předán dort 😉

Teď se chystáme k taťkovi mu taky popřát a předat dort...měl narozky včera 🙂

Tak pa papa pa

marhulinka
autor
7. čer 2009

Kdyžtak juknu večer.....

marhulinka
autor
7. čer 2009

Jo oooooooo a pracujícím krásný vstup do nového týdne a ať vám to uteče!!
Mě teda ať to neutíká 😀

leny2
7. čer 2009

Pracovali jsme na zahradě, bylo zajímavé počasí, chvíli to peklo, pak se to zatáhlo, tak jsem se furt svlékala a oblékala, ale dobrý, kolem 5 hod. přišla jen malá sprška, ale to rychle přešlo a vydrželo sluníčko až do večera. 🙂

Marhulinko, krásný dovolenkový týden přeji.

leny2
8. čer 2009

Ahoj holky,
hlásím se z pracovního poměru.

janysek70
8. čer 2009

Pěkný den 🙂, pro mě tedy pracovní
😒
Včera jsme celý den dělali kolem baráku a dali jsme si do studny chladit 5l soudek Staropramenu a navečer jsme se mu pověnovali 😀