Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
14. črc 2009

mysicko kolikátej den jsi po opu

mysicka.hk
14. črc 2009

11tý den po ET

blazenkaa
14. črc 2009

já jsem taky začla krvácet 11 den

mysicka.hk
14. črc 2009

Zítra testnu a budu vědět na čem jsem.

mysicka.hk
14. črc 2009

Tady to šlo spát, tak já jdu taky. Dobrou noc 😲

septim
14. črc 2009

tak je konec filmecku a zpatky do realityy Cokousku M je doma ale chrni. Neni krasnejsi pohled na rozvaleneho chrapajici chlapa se slinou u pusinky 😀 😀 😀 😀

leny2
14. črc 2009

Mysicko, máte mrazáčky?

leny2
14. črc 2009

Taky musím opustit PC, chodím k mladýmu do pokojíčku, náš počítač nekomunikuje. Tak dobrou.

mysicka.hk
14. črc 2009

Leny máme 3 mrazáčky a pak už nám zbyde jen adopce, protože na další IVF vživotě nenašetříme ☹

marhulinka
autor
15. črc 2009

Krásné sluníčkové ránko všem...dneska teda bude pařec ☹ 😠

Já teď všude větrám,abych si tu udělala trochu chladno a pak se zabedníme a nebudeme s pejsanem nikam vylézat...ještě teď skákneme spolu ven a do pekárny a hurá domů...Takovéhle počasí nemám vůbec ráda 😠

MYSICKO-pořád na tebe myslím!!!

marhulinka
autor
15. črc 2009

Pracujícím ať to hezky utiká!!!

JANYSKU-ty se koukej ukázat,stýská se mi 😉

janysek70
15. črc 2009

Zdar jsem tu a už asi hodinu vytvářím HDP...
Včera jsem byla odpolko venku kolem baráku a obskakovala jsem malou Verunku a večer jsem v osm zalehla k telce a do 23 jsem koukala na narozeninový koncert božského Karla a líbilo se mi to, že jsem si s sebou na zpestření nevzala noťas, abych jukla. Nejsem Karlova "fanynka", ale nikdy mi nevadilo poslouchat jeho písničky, na sedmdesát je to pašák a holčičku má tedy kouzelnou.... Moc se mi líbilo, jak zpěváci a herci dávali ty jeho písničky 🙂

marhulinka
autor
15. črc 2009

Návrat ztracené Janys 😀
Tak to jooooo já na Káju nekoukala,ale celý den v autě jsme ho poslouchali...byl v Evropě 2 a pak celý den hráli jeho písničky...tak jsem si trsala v autě 😉 🙂

leny2
15. črc 2009

Ahoj holky,

Marhulinko, já teplíčko mám ráda. 🙂

Janýsku, Káju taky ráda poslouchám, jsem si to nahrála, nestíhala jsem na to koukat, žehlila jsem atd. Už se těším, až si to pustím, až bude šeredně a budem doma.

Mysicko, zkoušela jsi test? Jak jsi na tom?

janysek70
15. črc 2009

Leny jak u vás s počasím? Mám puštěnou Snídani na Nově a říkali, že to zasáhlo Orlicko-Ústecko....

Jdu juknout na Přátelé 🙂

marhulinka
autor
15. črc 2009

Tak já se vrátila z veteriny a pekárny...normálně ze mě leje!!!!!!!!

LENY2 taky mám ráda teplíčko,ale všeho s mírou...tohle je nesnesitelné dusno...to nemá s teplíčkem nic společného...nedá se ani dýchat...já přifuněla... 😠

marhulinka
autor
15. črc 2009

JANYS-my jsme přátelé 😀

marhulinka
autor
15. črc 2009

Tak já jdu do knihovny a pak už ven nevylezu...budu lehárovat u knížky a s mým kňourajícím psíkem...dneska tu pořád u mě píská a chce si hrát s novou krysou 😉 🙂 Papa a kolem obídku juknu...

leny2
15. črc 2009

Marhulinko, taky má náš pejsánek krysu z Ikey, ale tu menší, tu jsme mu kupovali, když byl malinkej.

Janýsku, u nás dobrý, jen trochu pršelo, spadlo to o 10 km dál.

janysek70
15. črc 2009

Fůůůůůůůůůj krysu 😒 😝 , tu bych doma nemusela mít ani plyšovou 😀

leny2
15. črc 2009

A to má mladej na hraní i gumový, ale ty jsou jak živý, fuj.

marhulinka
autor
15. črc 2009

LENY2 - my už máme druhou tu velkou...první už zlikvidoval 😉 Tak včera jsme mu přivezlu novou 😀

JANYSKU-náhodou já jsem ještě za svobodna měla doma živou potkanku...byl to náš miláček!!!!!!!!!! ňuchli ňuchli

marhulinka
autor
15. črc 2009

Vy vůbec nemáte rádi zvířátka 😅 Leda tak ty háďátka,co?? 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

marhulinka
autor
15. črc 2009

Dneska odpolko vařím špagetky,tak se docela i těším...sice do sebe moc toho nacpat nemůžu...nějak to nejde...ale přemáhám se...

Holčinky už víte,kde bude ten srazíííííík????????????? Prosím!!!!

marhulinka
autor
15. črc 2009

V pátek dělám doma oslavičku-přijede rodinka...tak musím vymyslet,co připravím co udělám dobrého... 😀

marhulinka
autor
15. črc 2009

Jen si všichni začínají všímat,že nepiju kafe!!! vrrrrrrrr ale tultám...tutlám 😉 Chceme to říct až později,až po utz,když to bude vše o.k.

janysek70
15. črc 2009

Marhul, tak si uvař meltu s mlíkem a vydávej to za kafe.
A jinak asi přehodnotím pohled a sympatie k tvé osobě, fuj muchlat se s krysou 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 , jo a mýlíš se, háďátka taky nee, pouze Anakondu 😀
Restauračku ať vyberou Hradečandy podle toho, jestli půjdou s prckama či ne.....

marhulinka
autor
15. črc 2009

Nojo to jde spíš o to,že když jsme na návštěvě,tak na mě koukaj a ptají se proč nechci kafe...naštěstí jsem v odpovědích zatím pohotová 😉
Doba piju capucino nebo čaj... 😉

Téééééééda náhodou taková moje potkanka,která měla 18cm dlouhý ocáseček byla úžasně rozkošná!!
Byla černobílá,takže byla hezounká!!! Nosila jsem ji za krkem i venku 😉

Joojo tak teda Anakondu,no.... 😀 😀 😀

Septim jde bez dětiček...a Mil nevím,tak asi dětičky mít bude,ne?? Tak ať holky vyberou 😉 🙂
No a já uvidím,jak budu moct,jestli budeme pryč nebo ne...jináč určo půjdu 😉 🙂

janysek70
15. črc 2009

No nikde nebudete, páč už víš termín a nic si na něho nebudeš plánovat 😉 a holky nes...., že se budete vymlouvat, když se tam potáhnu z dálky!
Krysa Vasilisa, může být třeba červená a puntikatá, ale já bych na ni nesáhla 😝

marhulinka
autor
15. črc 2009

To nebyla Vasilisa!!! Ale Irisinka 😀

Já asi půjdu do zverimexu nějakou koupit,abych měla pro tebe dárek 😝