Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
31. črc 2009

Bude rajská....

marhulinka
autor
31. črc 2009

Hmmmm tak to asi přijedu...tu já můžu 😉 🙂

marhulinka
autor
31. črc 2009

Tak krásný večer....já jdu zalézt ke knížce a čekat na manžu,má se každou chvilku vtátit....dáme si asi nanukáč,ale snad se po něm nepoblinkám...na jednu stranu mám na něj strašnou chuť a když na něj víc pomyslím,tak se mi zvedá žaludek...no tak uvidíme 😉 🙂

Krásný večer a víkend....my jedeme pryč hnedka ráno-dokud nebude hnusný pařák....a dorazíme večer....tak pa pa pa pa všem a opatrujte se!!!!

leny2
31. črc 2009

Zase jsem vás už nestihla. Dodělávali jsme venku co bylo potřeba, zítra máme tu velkou oslavu, tak tu taky celý den nebudu, konečně si odpočinem, to bude super celý den nic nedělat. Jenom trochu obskakovat hosty, ale to je v pohodě. 🙂
Vyhrabala jsem Femibion od minule, ještě není prošlý, tak budu zobat. Do teď jsem jedla jen kyselinu listovou občas když jsem si vzpomněla.

leny2
31. črc 2009

Vítám mezi námi novou snažilku Micali. 🙂

blazenkaa
31. črc 2009

Ahojky holčičky jste tu někdo nebo hajáte 😀

blazenkaa
1. srp 2009

Ahojky kočeny zdravím všechny co tu jsou i nejsou a přeji krásnou sluneční neděli 🙂

micali777
1. srp 2009

Zdravím všechny! Aha! Tak to je novina, já netušila, že mezi IVF jsou tři měsíce, myslela jsem, že začneme co nejdřív. Tak to budou nekonečné tři měsíce, ach jo. ☹

micali777
1. srp 2009

Ježíš, jak jste to zvládly, vy, které máte za sebou x-tý pokus? Já kudy chodím tudy brečím, ještě že jsem doma sama. A teď ještě čekat 3 měsíce. ☹ ☹ ☹

blazenkaa
1. srp 2009

ahojky micali 777zdravím tě tu mezi námi ještě jsme se tu nepotkali

micali777
1. srp 2009

Taky zdravím. Já zakládala diskusi pro" čekatelky" a pak mě janysek pozvala sem. Takže díky za přijetí.

septim
1. srp 2009

Ahojda ja teda nevim jak je to s tim cekam na dalsi stimulku, myslim ze spise zalezi na pojistovne jak to rychle schvali. Ja mela prvni stimulku zacatek rijna test negativni zadny mrazacky nic. Ihned jsme podavali zadost na druhe IVF a kdyby to pojistovna stihla tak jsem hned v listopadu zacala stimulovat. U nas se to nestihlo schvalit tak jsem zacala az v prosinci. Doktor rikal ze zalezi na nas, jak to budeme chtit 😉

janysek70
1. srp 2009

Čauky, krásnou horkou sobotu přeji 😉 , koukám Blaženka je trošku napřed a už má neděli 😉
Sep ti jsi byla celá hrrrrrrrr a tak jsi to musela mít honem 😅 . 3 měsíce chtějí, aby si tělo orazilo od hormonů a to už má Micali jeden za sebou, nyní mají v A. dovču, tak pak požádá o schválení a už to bude akorát.... Já musím říci, že mně teda daly ty 2 stimulace zabrat a na těle to pociťuji a to v různých orgánech, no jo no, jsou to svinstva.......

micali777
1. srp 2009

No uvidíme, uvidíme. Já na sobě zatím žádný dopad nepozoruju, jako kdyby nic. A ms snad taky dorazí normálně. Náladová jsem furt a žravá vlastně taky. 😉 Koupím bylinky, preparáty, zase budu cvičit Mojžíšovou a třeba si nadělíme pod stromeček dárek.

leny16
1. srp 2009

Ahojda kočky 🙂
zdravím novou micali 🙂
micali- jestli půjdeš do Pardubek na polikliniku, tak je pravda, že do 1. hod budeš vědět výsledek, ale řeknou ti jen, zda jsi těhu nebo ne. Nedělají tam hcg.
My jsme s manžou ještě brali Macu, četla jsem na ní dobré reference 🙂

leny16
1. srp 2009

myslím, že tuto
http://www.elavi-cz.com/info.php?pn=maca&Idprod...
a kupovala jsem ji v lékárně za záchodky 😉

marhulinka
autor
1. srp 2009

Ahojky všem...tak sobota byla krásně teplá /na mě až moc/...ale jsem příjemně unavená 😉 a taky mi je prvně hodně zle odpoledne 😅
Dopolko jsme byli na Porcinkuli,ale určité stánky jsem musela procházet kolem hoooooooodně rychle-nikde nebyly poblíž keře 😀 😀 😀
Pak jsme byli na chaloupce,udělali si k obídku kramfleky z cukety...a seděli venku pod pavilónem...takže pohodička 🙂 😉
No a teď jdu odpočívat...tak pa pa pa a krásný zbytek dne 🙂 😉

micali777
1. srp 2009

Díky za typ, leny. Já na tu krev nejdu. 14den po ET a nic, takže nejspíš nic. Hezký večer všem.

mysicka.hk
2. srp 2009

Přeji všem krásnou neděli a vítám micali 😉

mysicka.hk
2. srp 2009

Kdepak všichni jste? Určitě u vody. 🙂
Já se byla vykoupat dopoledne a teď sedím u netu. 😉

leny16
2. srp 2009

Já u vody nee, jsou mi malý plavky 😀
Dnes je zase extrém 😝

mysicka.hk
2. srp 2009

Ahoj Leny dnes je opravdu extrém.
Teď tu začalo pršet.

mysicka.hk
2. srp 2009

Tak už zase neprší.

leny2
2. srp 2009

Ahoj holky,
hlásím se na konci víkendu, zítra do rachoty, oj, oj, to se mi nechce, ale je přede mnou vidina dlouhé dovolené, tak to snad vyjde.Akorát nevím jestli mě v práci naukamenujou, to bude pro ně bomba, zatím to nebudu říkat, až po kontrole, ale už teď mám z toho strach.

Jinak začínám pociťovat zvláštní jevy, asi těhotenské 🙂 strašně moc vnímám vůně a pachy, začínám mít nechutě a někdy naopak bych sežrala všechno možný. Tak snad bude všechno dobrý a prcek se klube jak má.

Marhulinko, už tě plně chápu, jak nemáš ráda to vedro, je to úmorný, když člověku je šoufl.

marhulinka
autor
2. srp 2009

Ahojky po víkendu....jdu popřát krásný týden...opatrujte se!!!!!

leny2
3. srp 2009

Hezké pondělní ráno,
hlásím se z rachoty, pomalu se rozkoukávám.

leny2
3. srp 2009

Kdepak jste všechny?

marhulinka
autor
3. srp 2009

Ahojky já si zrovinka udělala obídek a taky jsem dělala štrůdlíčky 😉 🙂

marhulinka
autor
3. srp 2009

Ještě 16dní než uvidíme zase Bublinku 🙂

marhulinka
autor
3. srp 2009

LENY hezky se rozkoukej,ale ne na dlouho 😀 😀 😀