Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

uhlicek
16. srp 2009

Leny16 s malym jsem pribrala 20kg ☹ hruza,ted mam nahore 4kg a je to samozrejme znat,kazdy mi rika,ze mam ted o dost mensi brisko,asi je to tim,ze kmitam kolem malyho,na nejaky velky odpocinek neni cas,pred tim jsem byla od zacatku doma,pohodicka leharo,rodina si me hyckala.

marhulinka
autor
17. srp 2009

Všem krásný start do nového týdne!!!! 🙂 😉

leny2
17. srp 2009

Ahoj holky,
taky přejí krásný začátek týdne, mě je ble, ble od rána, zatím to nepřešlo, tak uvažuju o té neschopence, než se takhle trápit. Dneska jsem to oznámila šéfové v práci, tak to vzala dobře, přeje mi to, a to je náhoda, její dcera je asi o týden víc taky těhu, tak to máme nastejno. V práci bude situace horší, ale když jim povolí za mě někoho hnedka vzít, tak to bude lepší.

leny16
17. srp 2009

leny2- být tebou, tak na tu neschopenku jdu, než se trápit. Vím, jaké to je nepříjemné ; 😝 -)
uhlíček- tý jo, závidím ti, jen 4 kg, já už mám tak 14
😀 😅 Dnes se půjdu k mamce zvážit, docela se bojím 😉 co mi ta váha ukáže za hrůzu 🙂
hojda marhul, jak ti je? 🙂 😉

leny16
17. srp 2009

jéé colouš tu byla 😅 😵
určitě pozdravuj sep, ted musí mít pěkný záhul se stěhováním 😕
coko- já půjdu určitě, ale návrh nebudu dělat, protože jsem doma, at neco navrhnou pracující 🙂 😅 ty mají méně času 🙂

marhulinka
autor
17. srp 2009

Leny to běž určo na neschopenku,když ti je tak šouflo....mě je teď šouflo večer,můžou se podle mě řídit teď hodiny-mezi půl sedmou a sedmou to na mě prostě padne-pravidelně....přes den jsem jen unavená,po obídku si musím jít vždy tak na dvě hodinky zdřímnout...takže v práci bych ani být nemohla 😀
Ve středu jedu na krvičku na screening,na utz a pro průkajdu...pocity mám stále stejné,tak věřím,že snad je všechno v pořádku....
Opatrujte se jdu vařit,páč potom jisto jistě zase usnu 😀

coko.joko
17. srp 2009

Ahoj,
leny16 zatim se nikdo jinej neozval a tak asi pujdeme jen ty,ja a septik 😉 Tak ja to domluvim a uvidime se urcite treba pristi tyden,nez do me daji bobanci,pak budu muset bejt v klidu 😀 a to bude neco na me bejt v klidu 😉 tak se tu mejte a paaaa

leny2
17. srp 2009

Coko, já bych to teď nezvládla dojet do HK, je mi fakt blbě.

Marhulinko, to je dobře, že už ti je lépe a nevolnosti přes den nemáš. Na čtvrtek se určitě už moc těšíš, já až za 14 dní.

Volala jsem si do Arlety, jak je to s neschopenkou, jestli musím být objednaná, sestřička říkala, že nemusím, mám se zastavit a oni mě vezmou.

marhulinka
autor
17. srp 2009

COKO ahojky podle toho kdy bude ten srazík,tak se kdyžtak taky přidám 😉

LENY jedu ve st 😉

coko.joko
18. srp 2009

Ahojda,
tak na treti strance jo...teda vy jste ostudy..
Marhul-myslim,ze by to bylo nekdy o vikendu,aby bylo vic casu na pokecet....
ja uvidim co me rekne dr.v pondeli a pak se neco udela.....snad leny16 jeste vydrzi,nebo pak by jsme museli jet za ni do porodnice,ale tam by nas asi vsechny nepustili 😀 😀
Marhul a tobe to je taky jedno kdy nebo jsi nejak omezena 😉
Kdepak je JANYSEK uz jsem ji tu dlouho nevidela 🙂
¨tak na vas mrknu zase odpolko.....

janysek70
18. srp 2009

Já sedím u PC a vidím návštěvu Pavlínky 😉 Pozdravuj tu stěhovací rodinku, to jim nyní to pakování a pendlování v těch vedrech nezávidím.....
Nemohla jsem najít ty fotky co má KUL, ten odkaz, co mám v oblíbených, mi tam nepustí....Čoko, ty jsi mi minule poradila, kde to najdu, tak zase, ju? 😀

coko.joko
18. srp 2009

janysku tak ty jsi schovana a neukazujes se 😀 jasne ja ti poslu do IP ten odkaz a mrkni na Ondraska je uz velky kluk a moc krasny 😉 jinak vcera tu byla bourka a ja se bala,ale nemela jsem kam utect,teda spis ke komu 😀 tak jsem brouzdala na netu a ucim mamku to je fuska pratele 😀 septika uvidim v nedeli a nebo v sobotu vecer...ani nevim kde bydli,maji nekde pronajem na 2 mesice a pak uz budou mit svuj bytecek...No a ja si uzivam jeste do soboty u nasich a pak budu v tom HK,moc se me tam nechce...tak ti jdu poslat odkaz IP

coko.joko
18. srp 2009

Tak ja padim musim se venovat rodicum..... 😀 😀 😀 odpolko nebo vecer mrknu....

janysek70
18. srp 2009

Už jsem to zkoukla, Ondrášek už je velký a krásně okatý chlap, pořád se šmudlík směje..., tatínek je vidět tíhne k vláčkům a ke Slavii.... To první mu chválím, ale to druhé neeee 🙂
Žanet holčičky jsou taky moc pěkné, jedna je celá tatínek a druhá maminka a utíká to.....

leny2
18. srp 2009

Ahoj holky,
tak už se hlásím z domácího prostředí, po včerejších nevolnostech jsem to v práci vzdala a zajela jsem si ráno pro neschopenku, doma mi bude líp. 🙂

Čoko, jsi hodná že na mě myslíš se srazíkem, ale prvních 14 dní nedávají vycházky, takže nemůžu dorazit.

janysek70
18. srp 2009

Zdravím Leny, já bych také brala PN a ještě raději s plným platem 🙂

leny2
18. srp 2009

Kolik budu mít peněz teď na neschopence netuším, asi to nebude žádný zázrak, se v tom moc nevyznám,jak to teď vyplácí po 14 dnech ta sociálka.

leny2
18. srp 2009

Musím jít něco zkusit pojíst, už se mi začíná dělat blivnoz hladu.

janysek70
18. srp 2009

Jo to vůbec nevím, já si PN neberu, vždy když mi něco je, domluvím se se šéfem, že budu doma ležet a práci si doma stihnu, tak není problém..... Ale určitě se nevyplatí PN přerušovat

coko.joko
18. srp 2009

leny2 ja myslim na vsechny 😉

leny16
18. srp 2009

http://www.penize.cz/kalkulacky/nemocenska-2009
leny2- jukni sem, podle toho mi chodí penízky. Docházejí mi včas a vždy kolem 10.

marhulinka
autor
19. srp 2009

Ahojky všem při sluníčkové středě....
já teda moc toho dneska nenaspala...pořád jsem se přetáčela a nemohla zabrat....brrrrrrrrrrr ty nervíky se mnou pěkně šijou 😝
No a jedeme až na tu jednu,takže budu pěkně vynervovaná....je mi pěkně šoufl od žaludku....takže něco málo sezobnu a vyrazím na nákup,ať na nic nemyslím 😀

Opatrujte se pa pa pa

leny2
19. srp 2009

Ahoj holky,

Marhulinko, držím palečky na kontrolu, pak mi musíš napsat jak to probíhalo,mě to čeká za 14 dní.

leny2
19. srp 2009

Leny, díky za odkaz. Mrknu na to.

marhulinka
autor
19. srp 2009

Tak já byla nakoupit,nasnídala jsem se....pak ještě hodím spršku...teď jsem nějaká klidná,ale ono to po cestě na mě zase padne 😀
LENY2 pak určo písnu...ale čeká mě jen krev a utz a vypsání průkajdy...tak snad to bude o.k. 😉 🙂

marhulinka
autor
19. srp 2009

Jinak těch prvních 14dní teď platí zaměstnavatel a pak sociálka....mě se sociálky přišly korunky až včera-jupíííí s na to,že to je za první měsíc doma,tak je to slušný...jsem to čekala nějako horší 😉

leny2
19. srp 2009

No, to jsem taky zvědavá na prašule, kolik jich bude,ale je mi to jedno, mimi je pro mě důležitější, taťulda nás uživí. 🙂

leny2
19. srp 2009

Je, už budeš mít průkazku, to je super, na to se moc těším a hlavně až bobánka uvidím na utz. Škoda, že se nemůže chodit každý týden.

leny2
19. srp 2009

Tak já jdu hodit něco do trouby, abysme měli něco k obědu.

marhulinka
autor
19. srp 2009

LENY viď? Taky bych nejraději chodila na utz každý týden!!! Leč bohužel ☹

Já jdu obsadit koupelnu,za chvíli dorazí manžílek a kolem poledni vyrážíme...pa pa pa a večer se snad ozvu... 😉 🙂