Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
19. zář 2009

Hm, to jo, u mě nejde nic normálně 😅

blazenkaa
19. zář 2009

Marhulko to to je opravdu roztomilé ,dufám že se tho taky dožiju jednu ,tenkrát když jsem taky byka těhu tak byl manža úplně jinej ,ale zase se to vrátilo do starých kolejí škoda 😠

blazenkaa
19. zář 2009

Janýsku myslela jsem že to je dlouhej protokol proto jsem tě tu opravovala ,alespoň to tak nazval manža

marhulinka
autor
19. zář 2009

Janysku hlavně,že to všechno dobře dopadlo...tady před barákem min.sobotu buchlo auto...to bylo strašný...tahali ven dítě,když auto bylo už hořící,chytlo to okamžitě a to byla doba než ho vytáhli....já řvala jak želva...ale dobře to dopadlo...jen hasičům to pěkně trvalo než dorazili 😠 😠

blazenkaa
19. zář 2009

oprava Janýsku doktor né manža

marhulinka
autor
19. zář 2009

Blaži neboj už to máš za pár 😉 🙂 Dlouhej protokol jsem měla já---a bylo to vážně dlouhý 😀 😝

marhulinka
autor
19. zář 2009

Ony jsou dva druhy krátkého a dva dlouhého...tak záleží na tom 😉

blazenkaa
19. zář 2009

Marhulko vyfoť nám bublinky domeček

blazenkaa
19. zář 2009

no já to mám na 12-13 dní tak nevím

janysek70
19. zář 2009

Tak to musel být hukot s tím hořícím autem.... Mně stačilo, když se mi začalo hulit z pod kapoty a valila se ven vařící voda a nedalo se na to sáhnout.., ale už jsem prošla školením a kdyby náhodou, vím, co odmontovat, abych dojela 😉

blazenkaa
19. zář 2009

teda ty jsi hotovej mechanik Janýsko já by jsem byla podělaná jak nevím co

blazenkaa
19. zář 2009

jdu si přecedit čajíček tak nikam neutečte prosím

marhulinka
autor
19. zář 2009

Já bych byla teda vyplácaná jsi dobrá,že jsi to tak bravurně zvládla 😉

marhulinka
autor
19. zář 2009

Blaži to myslíš jako stimulku na 12-13dní?? Já to měla u dlouhého na dlouho,protože nejdříve byla nasazena antikoncepce...pak injekce na vyvolání přechodu....pak teprve stimulka...

janysek70
19. zář 2009

Já jsem si zrovna zalila luxusní čajíček, dnes jahoda se skořicí....nakoupila jsem si je různé na Městě pohádky, je to zapečený čaj v malých skleničkách a jsou tam kousky ovoce a nádherně voní a jen se zaleje vodou...

marhulinka
autor
19. zář 2009

Janysku tyhle čajíčky jsou výbornéééééééé!!!!!!! Já si zapečený čajíček už dělala loni doma...letos to nějak neklaplo ☹
My si ty čajíčky poprvé kupovali myslím ve Valech 🙂 😉

marhulinka
autor
19. zář 2009

Já taky dopíjím čajík...citrusový od Liptona...ten voní,jak když se rozkrojí citron a pomeranč 😵

janysek70
19. zář 2009

Jo a výborný je i ten višňový a brusinkový, krásně voní. A taky jsem si vzala na zkoušku jeden s alkoholem, tak ho musím do středy dát, aby se nezkazil 😉

blazenkaa
19. zář 2009

no tak to já mám jakokontryhel na sliznici 😝 doufám že mi to pomůže.

blazenkaa
19. zář 2009

já jsem to letos nestihla na Jičín město pohádek minulej ro jsem tam byla týden po tom jak jsme se potkali

janysek70
19. zář 2009

😉 Já tam byla jen na skok, vyplenit stánky s dobrůtkama

marhulinka
autor
19. zář 2009

Mě náhodou kontryhelový i maliníkový čajík chutnal...já mám ráda bylinky...piju vždy i čerstvé kopřivy 😉

marhulinka
autor
19. zář 2009

Tak Janysku udělej ještě chutě,co ještě sis tam dobrého koupila?? U nás jsou teď Dožínky...ještě zítra...ale nevím,jestli vyrazíme...já nemám ráda ty davy lidí 😠 😝

blazenkaa
19. zář 2009

Teda marhulko já ho piju už 4 den a už mi leze krkem

blazenkaa
19. zář 2009

Holky co budete vařit zítra k obídku

marhulinka
autor
19. zář 2009

My zítra budeme mít masové závitky plněné zelíčkem 😉

janysek70
19. zář 2009

Zapečené čaje, turecký med, různé sýry (korbačíky a tak...), kokosový špalek, džus, koupelovou sůl (tu jíst nebudu) a už nevím...., jo ještě plyšovou housenku pro miminka, páč se mi moc líbila 😉

marhulinka
autor
19. zář 2009

Tyyyyyyyjo ty ses rozšoupla 😉 🙂 Tak sejránky bych taky vykoupila...dneska jsem si nakoupila čtyři druhy sýrů...páč je miluju 😉 🙂

blazenkaa
19. zář 2009

óóóóóó tak to bude dobrota já asi ještě až přijedu domu tak vindám maso a upeču ho se zelím a s knedlíkem pokuď na to nezapomenu nebo já nevím co

Marhulko vyfoť nám domeček bublinky

marhulinka
autor
19. zář 2009

Ha manža už dorazil domů,byl pro pivko a jdeme vybrat něco na dvd a hajando grando...já si ještě k tomu nasypala křupky...včera večer jsem na ně dostala chuť a doma samozřejmě žádné a tak dneska už je mám doma 😀

Všem krásný večer