Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
1. dub 2009

zatím ano, ale na další krev jdu ted 9. dubna a pak budu vědět. Věřím, že to bude ok 🙂

janysek70
1. dub 2009

Tak to je paráda a zvládáš i práci 🙂

leny16
1. dub 2009

coko-kup si dvd Cindy Crawford, když budeš cvičit podle toho, tak do léta to máš v rukávu 🙂

coko.joko
1. dub 2009

leny bude to v poradku neboj se 😉 ja jsem zvedava co budes mit holku ci kluka....
holky vcera V.rikal,ze rekne v Arlete,ze chcem fakt 3 bobanci tak jsem zvedava jestli nam je daji,ale to by snad meli ne???a pry to budou vsechno kluci si to ohlida 😀 😀 pry holku nechce,protoze jestli by pry byli po me,tak by ho kleplo 😀 😀 neni srandovni ten muj chlap

leny16
1. dub 2009

to by vám asi měli dát, ale možná to budou vymlouvat. Uvidíte 🙂

leny16
1. dub 2009

na kdy už to tedy vypadá(Arleta)? Mám v tom zmatek 😉

coko.joko
1. dub 2009

no to uvidime co nam rekne dr...... 😉
jinak co naplanovat nejaky ten srazik koncem dubna 😝 to uz budu v HK a tak na vas budu mit cas cely den 😀 si ho proste udelam

leny16
1. dub 2009

počkej až bude mít holčičku, jak se bude pyšnit a jestli bude celá po mamce .....🙂 😉

septim
1. dub 2009

pujdem na odsati a hotovo. Leny prave kdyz jsem sla rodit mela jsem kolem 85 a pak to dala na 65kg pak nabrala na 72kg a ted jdu zase dolu. Potrebuji 62kg na 175cm vysky a budu spokojena. Ale jak pises mit to ve svalech nebo v tucich je veliky rozdil 😀

leny16
1. dub 2009

jéé, to už je za pár. Řekněte si termín a já se přizpůsobím 😅

leny16
1. dub 2009

sep- však ty jsi hodně vysoká, to už máš tak akorát, aby jsi zas nebyla vychrtlina 😒

septim
1. dub 2009

koncem dubna super. Ja bych hodila klidne i mensi srazik tuto nedeli. Mam chut na neco dobreho 😀

leny16
1. dub 2009

ted nemůžu, mám naplánované návštěvy ☹

coko.joko
1. dub 2009

jo leny po mamince to bude 😀 😀
sept to mas uz akorad neblazni.....a jsi vysoka...ja pri me 170cm mam mit tak 60kg a to fakt nemam ☹ a me se to vse uklada na tuky.....proste blbej metabolismus 😝

septim
1. dub 2009

ne musim se vejit do kalhot co jsem nosila. Nez jsem prisla do jineho stavu tak jsem si za 4 000,- 😠 😠 koupila nove a nevejdu se tak o 10cm ☹ ☹ ☹ 😠

coko.joko
1. dub 2009

jasne ja uz tam snad budu i kdyby hrali finale tak posledni zapas je 17 dubna a je konec a pak 14 dni na to aby to tu ikoncil staci a hura do HK 😀 no ted se tesim,ale budu tam mesic a uz me ty lidi budou srat 😀 😀
dej te si bacha ted vam tam budou houkat sireny hlasi to v radiu...... 😀

coko.joko
1. dub 2009

no ta ja bych sept musela vyhodit cely satnik vsetne tricek 😀 se nevejdu do niceho co jsem driv nosila,ale je me to skoda vyhodit

septim
1. dub 2009

nekecej 😀 zrovna kdyz papam tak me budou rusit 😀

coko.joko
1. dub 2009

jo budou dej si bacha at ti nezaskoci 😀

septim
1. dub 2009

nestras 😀

leny16
1. dub 2009

sep- ale max. na 62 a víc už ne, to by bylo moc.
Já jsem naposledy měla u dr měla 65. Po tom jak jsme přestali kouřit jsem přibrala cca 3 kila+těhu.
no uvidíme jak to pojede dál 😒 😉

leny16
1. dub 2009

už houkaj 😀

coko.joko
1. dub 2009

sept 😀 😀
leny to kdybych prestala kourit tak se uz asi fakt neunesu 😝 ale kdyz me to cigaro fakt moc chutna 😵

leny16
1. dub 2009

taky mi chutnalo a ted blee 😝

septim
1. dub 2009

ja zacla bohuzel 😉 uz houkaji 😀 😀 😀

coko.joko
1. dub 2009

houkaji na poplach septim hura raduj se 😀 😀 😀

leny16
1. dub 2009

ale myslím si že ten krok nám taky pomohl otěhotnět 😉

leny16
1. dub 2009

😀 už je po

septim
1. dub 2009

jsem zvedava na brisko 😉 zaskocilo mi rajce jak se raduji 😀

coko.joko
1. dub 2009

holky ja jsem lepsi nez radio vim vse co se deje v te nasi CR.... 😀 😀
jo treba me to taky nebude chutnat az budu nekdy tehu 😝