Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
21. říj 2009

Ahoj Coko,
koukám, že máš podobné chutě jako já, já jsem našla na internetu jeden dobrý recept na tvarohové knedlíky a tak je ráda dělám,jsou výborné, dneska jsem je pro změnu udělala s jablky, minule s jahodama, ale těch mám v mrazáčku málo, tak je šetřím.

leny2
21. říj 2009

Dneska je tu nějaké mrtvo, mě nějak pobolívá hlava, tak zalezu s čajíčkem k telce. Tak se tu mějte.

leny2
22. říj 2009

Ahoj holky,
kdepak se touláte?

janysek70
22. říj 2009

Ahojky, já jsem přichystaná na výjezd směr Hradec a jestli se něco nepohnojí a nebudu spěchat, tak se chci zastavit u Septíka

leny2
22. říj 2009

Ahoj Janýsku, tak Septíka pozdravuj a hezky se pomuchlej s princeznama.

septim
22. říj 2009

cekam te janysku

janysek70
22. říj 2009

Já zavolám a nasměruješ mi. Něco dobrého chci koupit, ale nevím kde, budu na okraji, tak snad tam bude něco u vašeho bydliště, abych nepřišla s prázdnou.

janysek70
22. říj 2009

Marhulinko, nechceš se přidat? Budu volná asi kolem poledního, si myslím.....

leny2
22. říj 2009

Septim, tak budete mít v bytečku rušno, a byla tam včera Mil u tebe?

leny2
22. říj 2009

Tak jdu něco dělat.

marhulinka
autor
22. říj 2009

Ahojky všem 😉 🙂
Jdu najuknout a tu nikdo...

marhulinka
autor
22. říj 2009

Janysku užij si návštěvičku u Sept a holčinek 😉 🙂 a né že se přežerete holky!!!
Já mám tento týden plno...máme tu švagrovou a neteřinku,tak jak můžu kočárkuju,ňuchlám a chodíme na drby...
už jsme byli teď dopo venku...teď dělám papu a pak jdeme za holkama naproti 😉

marhulinka
autor
22. říj 2009

Všem krásný den 🙂

coko.joko
22. říj 2009

Zdar holky,
dneska tu mame uplakene pocasi 😉 jsem do ted delala a ted pujdu dat sprsku,trochu se oholit a ve 14 hod.jdu k dr.tak jsem zvedava co me tam ceka 😎
jinak doufam,ze si to janysek a sept dneska uzijou odpolko a moc nepapkejte 😀

coko.joko
22. říj 2009

Pekne to tu flakate 😀 je videt,ze nikdo nema cas........
ja u dr.dobry,mame uz 32mm a dneska nam maval nas eskymacek a taky placal nozkama 😉 ale ta rucka byla uzasna jak maval...
doufam,ze si to se sept uzila s janyskem 😉 trochu me mrzi,ze jsem tam nemohla bejt... ☹

septim
22. říj 2009

ahojda tak to je super ze prcek a vse je ok 😉 mas fotku? 😉 kdy mas dalsi kontrolu? Janysek tu byl a bylo to super, doufam ze brzy dorazi znovu 😉

coko.joko
22. říj 2009

fotku mam jak maval a znova tam jdu 5.11 a kdyz bude vse v poho tak me pusti dom... 😉

coko.joko
22. říj 2009

zitra se na me napoj a pokecame septiku 😉 paaaaa

janysek70
22. říj 2009

Sep už asi zajíždí novou sedačku 😀

marhulinka
autor
22. říj 2009

Hezký večer... 🙂

coko.joko
23. říj 2009

Tak muzete mrknou dala jsem vam fotku toho nase Eskymacka a krasne mava 😀 vam vsem........

janysek70
23. říj 2009

Už jsem konečně doma a tak od kafe zdravím všechny 😉
Čoko, blahopřeji k těhu pasu a pozor na to zvedání ručičky......, včas odnaučit, víš, že bydlíte v Říši, tak aby "nehajloval"!!!!! 😀

coko.joko
23. říj 2009

Janysku 😀 se tu smejeme s Vratou,kde ty na to chodis...ale ja myslim,ze se hajlovalo pravou a ten nas zatim zveda jen levou 😀

janysek70
23. říj 2009

Včera jsem u Sep pěkně pobyla...... a to od 11 do 16:30. Jsme si objednaly mňamku ze Santošky. A udělaly jsme tam z holkama pěkný binec, jsem si vyhrála jak pionýrský vedoucí. Těch hraček a každá vydávala jiný zvuk, no to jsem je musela všechny vytahat a vyzkoušet a holky mi je odebíraly a bouraly komín, no super, já znám jen gumovýho kačera 😀

janysek70
23. říj 2009

Čoko, ty máš ráda vymakaný chlapy, tak Ti 2 musím poslat, jsem je zrovna, otevřela v poště 😅

coko.joko
23. říj 2009

janysku,to bud rada,ze po tobe nechteli mobil,to Adelka ma rada.....hlavne byla ulitla do toho meho....tak to jsi tam byla pekne dlouho......jsi uz jak ja........
jo chlapy vymakany to ja rad,to se jdu mrknou....

coko.joko
23. říj 2009

janysku 2:0 pro tebe 😉 ty chlapy fakt super...... 😀

janysek70
23. říj 2009

Taky jsem se zamilovala 😀 😀

coko.joko
23. říj 2009

zamilovala 😀 ja taky do toho tlusteho.....

mysicka.hk
23. říj 2009

Ahoj holčiny tak se raduju že toho nemusím moc dočítat. 😉
Zítra odjíždíme na oslavu narozenin a v neděli směr Cheb.
Tak na mě myslete a moc nepovídejte. 😉
Ukážu se v pátek, nebo sobotu. 🙂