Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
6. dub 2009

Coko, máte to tam u Rýna hezký. 🙂

coko.joko
6. dub 2009

Ahojda,
tak jsem se vratila z mesta a jsem uplne hotova....od 14hod.do ted mazec.. 😀 ale sept mam pro tebe tricka,tak zitra ti je nafotim a poslu na maila,at se podivas a bud se ti budou libit a kdyz ne tak je udam jinde... 😉

kde jste vseci a kde je janysek ta na nas pekne prdi 😎

septim
7. dub 2009

je to jsi hodna uz se tesim 😀

janysek70
7. dub 2009

Čus 🙂 , neprdím, jen mi nebaví si povídat sama se sebou a tady stále skoro nikdo není, tak já také nee 🙂
Včera jsem byla 2 hodiny v porodnici za sousedkou a muchňala jsem si tam malou Verunku, zítra už nám snad holky pustí domů. Chlapi dnes pojedou pro kočárek a chystáme se na jejich příjezd. Jo a v sobotu jsme se pěkně zhulákali, tak malá bude určo zdravá 🙂

coko.joko
7. dub 2009

ahojda,
sept nejsem hodna 😀 dnes ti je poslu na maila,at je vidis....za chvilku jdu na to,musim je vyfotit 😀
janysku to bude zdrava Verunka,kdyz jste ji tak pekne zapijeli 😉 to se tesis vid,ze budes mit v baraku sousedku s mimcem,a budes delat hodnou tetu 😉

janysek70
7. dub 2009

Si piš, včera jsem ji chovala a povídala ji a ona se 5x se zavřenýma očima usmála a "taťka" byl hotov, že u něho se ještě ani neuculila......, no mě už zná, jak jsem na ni mluvila přes bříško 🙂 a teď ji budu rozmazlovat 🙂 , včera jsem ji dovezla krásné šatičky 🙂

coko.joko
7. dub 2009

je tak to je super,ze budete mit doma zivo,jo saticky ted bude leto,tak je uzije 😉 taky bych rozmazlovala deticky,ale okolo me v HK,maji vsichni uz velky 5,6 let a to uz moc na rozmazlovani neni 😀 spis to je o tom,kdyz je vidim,tak "teto cos nam koupila"a pak fr a jsou v trapu 😀

janysek70
7. dub 2009

🙂 🙂 🙂 To si je musíš získat, třeba jim číst pohádky a povídat si s nimi 😉

coko.joko
7. dub 2009

no pohadky,ale to jen pred spanim,ale jinak jsou to vsechno kluci,ale vcera jsem snima mluvila pres skyp a musela jsem se smat,jak me povidali a jeden lepsi nez druhy 😉 kdyz jsem jim rekla,co vse pro ne mam,tak se porad ptali kdy uz budu u nich 😀
janysku nemas mail na sept ja nevim kam jsem ho zase ulozila a chci ji poslat ty tricka,at je vidi 😉

janysek70
7. dub 2009

Jj písnu ti ho....

coko.joko
7. dub 2009

dekuji ti moc jsi hodna 😉
jsi dnes doma a nebo pracujes????

janysek70
7. dub 2009

🙂 😉 Máš ho v IP...
Jsem doma a pracuji na compu 😉

coko.joko
7. dub 2009

tak to mas dobry,kdyz je tak krasne venku,tak si muzes udelat kafco a sednout si ven na zahradku a delat tam 🙂 ja za chvilku taky pujdu ven do parku a trochu se budu slunit a cist si knizku,at mam nejaky ten zaklad do CR 😀

leny16
7. dub 2009

Ahojky 😉
zdravím vás do krásného dne, venku je nádhera 🙂 Ted jsme se s Clariskou vrátily z lesa a odfunujeme. Na Clárku už začíná být velké teplo.Dnes jdu na 4 na ten řidičák, stále jsem klidná, protože bude jen teorie 🙂
Gratuluji k narození Verunky 🙂 🙂
coko- kdyby se septim nějaké trička nelíbily, tak mi je taky pošli, abych se na ně mrkla, jo? 🙂

leny2
7. dub 2009

Ahoj holky,
všem přeji krásný sluníčkový den, už se těším domů.

Leny, tak hodně zdaru, ať to zvládneš v autoškole. 🙂

Janýsku, ty se máš, budeš mít miminečko u sousedu. 🙂

Coko, ty máš takový veget, to je super.

Septim, ty budeš teda kočka v nových tričkách.

coko.joko
7. dub 2009

leny16 to je i me teplo a nejsem pes 😀 venku je fakt krasne,mam ted otevreny okno a uklizim kuchyn jsem se do toho zase dala.Tady soupu s kuchyni a nejak to chci prestavet 😉 tak uvidim jak me to pujde...a taky bych si chtela vymalovat kuchyn,ale to by me V.asi nepochvalil 😀 😀

leny2 ja se mam jen tady,kdybych byla v Cr,tak mam praci a namam cas na MK 😝 ,ale tady to nejde jen tak sehnat neco....

leny16
7. dub 2009

coko- jen si to volno užívej, pak nastane pěkná prácička s miminkama 🙂 🙂

coko.joko
7. dub 2009

leny16 to mas pravdu,ale treba budu mit tak hodny deti,ze ani nebudu vedet,ze je mam a treba budu mit hodny tety,ktery obcas pohlidaji 😀 teda tady ne,ale v CR 😉

septim
7. dub 2009

coko klidne ti dam na rozmazlovani moje. 😀 Ty jsou jeste malicke 😉

coko.joko
7. dub 2009

sept-neni problem klidne ti je pohlidam,aby ses konecne jednou vyspala 😉 tak jako jsem to delala s kamoskou a jejima dvojcatkama 😝

septim
7. dub 2009

no to si na sebe sijes pekny veci 😀 😀 😀 pockej ja te chytnu za slovo 😀 😀 😀

coko.joko
7. dub 2009

ja si myslim,ze to zvladnu uz preci nejaky ty zkusenosti mam a holky uz jsou velky,tak se nebudu bat.. 🙂 budu snima chodit na brouzdalko za Severku a nebo do Malsovic a Misu vemu sebou 😉 a ty budes mit klidek cely odpolko...mas maila tak precti a dej vedet

septim
7. dub 2009

tak jsem ti taky napsala. 😀 😀 😀

coko.joko
7. dub 2009

jo mrknu.........sept uz se tesim na kafe az dame nekde ve HK 😉 nejaky dobry

septim
7. dub 2009

to ja se taky tesim, dame kavu a zakusek a muzes se mnou klidne chodit cvicit a davat solarko 😀 😀 😀

coko.joko
7. dub 2009

sept ja vim,ze jsem hodna 😀 😀

septim
7. dub 2009

mooooc hodna 😀

coko.joko
7. dub 2009

sept 😀 😀 ty taky

coko.joko
7. dub 2009

sept ty nemas co delat 😎 ,ze jsi dnes u pc.......ja teda makam od rana,protoze venku se zatahlo a tak nikam nejdu a uklizim a delam hroznej poradek opet 😀

coko.joko
7. dub 2009

tak nas taham opet ze 3 stranky 😀
jen jsem chtela vam rict,ze chlapci vyhrali a ceka je finale,takze jsem do patku sama ☹ ve ct.hrajou prvni z Berlinem,tak ted kdyz uz je to tak daleko,tak snad budou mistri 😎