Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
8. pro 2009

Septim, tak to jsou super zprávy, výsledek screeningu máte úplně na jedničku. V HK se musí objednávat porod předem? U nás v Ústí snad ne, co Uhličku?

uhlicek
8. pro 2009

Sept gratuluju,vysledky jsou super 🙂

leny2
8. pro 2009

Septim, já se budu zítra objednávat na ten 3D ultrazvuk, tak nevím na kdy mě objednají, ale chtěla bych ještě před vánocema. Nevíš, jestli mají nějakou vánoční dovču?

septim
8. pro 2009

Ne nemusi Leny ale nechci aby me zase poslaly do Pardubic a byla bych rada kdyby me rodil i Hodik 😉

septim
8. pro 2009

nevim nic nikdo nerikal 😉

leny2
8. pro 2009

Tak asi budou fungovat.

leny2
8. pro 2009

Kdepak máme toho Janýska? Stále pracuje?

coko.joko
8. pro 2009

sept,tak super mam radost,ze je vse v pohode 😉 a vubec dneska jsou jen krasny zpravicky 😵

septim
8. pro 2009

to teda dala jsem fotky nejake do alba
😉

coko.joko
8. pro 2009

Teda to jsou kocky velky...uz jsou uplne jiny 😉 a Anicka to je taky princezna 😎

marhulinka
autor
8. pro 2009

Tak jsem doma...venku je teplíčko,kdyby nepršelo,je suprově 😉

leny2
8. pro 2009

Já jsem šla zatopit, byla mi nějaká zimička.

coko.joko
8. pro 2009

marhul,tak si to uzivej,protoze tady je kosa jako prase 😀 😀 a jde to vse k vam...

leny2
8. pro 2009

Tomáš pravdu Coko, hlásí ochlazení.

coko.joko
8. pro 2009

jo to mam sleduji to vse na netu a tak vim,ze kdyz se ochladi tady,tak to mate vy za 4 dny tam 😀 ale aspon by to chtelo jeste snizek na vanoce 😵

marhulinka
autor
8. pro 2009

Coko jen si to tam nech,žádnou zimičku nám neposílej...ikdyž mě neva zima,spíš když něco padá a tak 😠

leny2
8. pro 2009

To máš pravdu Marhulinko, ať si to tam Coko nechá, taky letos po zimě netoužím.

marhulinka
autor
8. pro 2009

Přesně kdo má v těch čvachtách pak čvachtat 😀

marhulinka
autor
8. pro 2009

Tak já za chvíli už budu mít konečně uvařeno...hurááááá....dneska mě čeká zdobeníčko perníčků,ještě jsem jich pár udělala a snad zabalím nějaký dárek,včera jsem už nic večer nedělala 🙂

leny2
8. pro 2009

Mě přijede návštěva asi za hodinu, tak to odpoledne uteče rychle.

coko.joko
8. pro 2009

Tak ja si to tady necham teda 😀 😀
marhul co varis k obidku 😉 a ty porad neco balis a zdobis ty jsi vcelka 😀

janysek70
8. pro 2009

Holky stavila jsem se zaregistrovat k novému dr. ke kterému jsem chtěla již delší dobu přejít a sestřička mi hned šoupla do ordinace a dr. mi udělal UTZ, ale vidět nic nebylo. Vzali mi krev a hodnota je přes 2000 a mám přijít v pátek. Do té doby budu plašit, aby to nebylo mimoděložní......

coko.joko
8. pro 2009

Wauuuuuu,janysku to je super 2000 to je uplna bomba 😉 ja mam takovou radost,ze to tady porad opakuji Vratovi.....neboj v patek bude vse v poradku a uvidis,ze tam bude prcek na tebe koukat.....

janysek70
8. pro 2009

Tak mi honem všechny pište, kdy to u vás bylo vidět na UTZ a kdy ještě nééééé nebo mi hrábne 😉

coko.joko
8. pro 2009

no janysku ja to mela 11 den videt,ale o proti tobe jsem mela jen slabou carku.....a ty mas teda pekne tlusty carky 😉

janysek70
8. pro 2009

11. den jsi si ale dělala test, já myslela, kdy bylo něco vidět na UTZ v dutince v děloze

mysicka.hk
8. pro 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

coko.joko
8. pro 2009

aha.....no Dolezal me delal UTZ a rekl,ze jsem 7 tt.....tak nevim.....

coko.joko
8. pro 2009

mysko nesmutni jsi na rade.....jak rikala marhul vsichni do vanoc budeme tehulky.........tak pozitivne a nemracit se......vim,ze to jde tezko,ale musis porad verit 😉

mysicka.hk
8. pro 2009

Když já už tomu moc nevěřím.
Janýsku gratuluju i když tady brečím jako želva.