Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
9. pro 2009

blaženko, bud tu s náma, tady jsme všechny dohromady a také jsme tu řešily s ostatníma holkama těhotenství, když nám to taky nešlo, ale chápu tě, také mi někdy bylo z smutno ☹ a ztrácela jsem naději. Brzy to čeká i na tebe, tomu věř 🙂 🙂

blazenkaa
9. pro 2009

Čoko nic proti vám nemám ,ale už jsem na pokraji sil jak vám to všem jde a já nic

blazenkaa
9. pro 2009

Lenýsku jsi hodná ale už tomu vůbec nevěřím

janysek70
9. pro 2009

Blaži, všechny máme za sebou pár let marného snažení..... 😉

leny16
9. pro 2009

coko- já cítila malou asi od 19tt, nejdříve jsem si to pletla s prdama 😀Citila jsem takové bublinky
jany- proti gustu žádný....Ted se budeš pořád pozorovat

🙂

coko.joko
9. pro 2009

janysku....tak prsa to je mazec ty bolej me od zacatku jako prase.....
blazenko----kazdy si tim prosel a kdyz tady byly holky tehu a ja ne,tak jsem kolikrat taky chtela prestat sem chodit,ale vzdycky me tahle diskuze pomohla a pomaha me do ted.....a vim jak ti je....ale ver,ze budes taky tehulka

marhulinka
autor
9. pro 2009

Janysku nekecej, ty sis omakávala i předtím...teď sis jen našla výmluvu 😀

Blaži tímhle jsme si prošly všechny...nesmíš ztrácet víru!!!

coko.joko
9. pro 2009

ja jsem na sebe zvedava kdy me poradne kopne malej a da me na jevo,ze se mu neco nelibi 😀 😀 jo janysku ja jsem se taky hrozne pozorovala od zacatku.....

janysek70
9. pro 2009

Nekecám, předtím tam nebylo na co makat, ale nyní se docela dmou 😀
Michal ráno v ložnici ve slipech přecházel s rukama před sebou a prý trénoval na kočárek a musela jsem ciknout další testík, aby viděl, jak to funguje 🙂

leny16
9. pro 2009

těhu holky- nechcete některá půjčit takovou tu klasickou zavinovačku? Mně se nikdy takové nelíbily, ale je fakt ze začátku potřeba, protože se do toho mimi ztáhne a cítí se lépe (jako v bříšku) a je to škoda kupovat, protože se do ní vejde tak 6 týdnů a víc ne. Mám ji úplně novou

coko.joko
9. pro 2009

leny jestli neni ruzova tak ja si ji klido pujcim 😀
janysku a co rikal,kdyz jsi se cinkla na papirek 😉 ze to je super jak to funguje

blazenkaa
9. pro 2009

teď jsem si byla venku čoudnout a koukám že máme ve schránce poštu a zse dopis z nemocnice byla jsem tam minulej tejden ve středu na 5 testech ani nevím co to bylo vísledky by měly být za 14 dní a zse mě posílají na další na imunologii posílají mě od čerta k ďáblu .Co to je ta imunologie

leny16
9. pro 2009

je bílá 🙂 ty ještě přijedeš do Čech a kdy?

janysek70
9. pro 2009

Divil se, jak to může fungovat 😀

Blaži, tam ti můžou zjistit taky příčinu...., třeba alergii na sperma

coko.joko
9. pro 2009

bila tak to by slo ja mam totis uz jednu takovou schovanou u kamosky 🙂 protoze to jsou veci,ktery fakt nebudu kupovat,protoze to mimi to ma jen na chvilku 🙂 ja bych mela prijet,ale to neni jeste jisty v unoru....
janysku to se musel divit...... 😀

blazenkaa
9. pro 2009

to je děs.Janýsku tebe bolí prsa a jsi těhu a já těhu nejsem a prsa mě bolej už 14 dní

marhulinka
autor
9. pro 2009

Holčinky k obídku všem dobrou chuť a krásný zbytek dne 😉 🙂

coko.joko
9. pro 2009

taky holky pocitam s tim,ze se v unoru sejdem vsichni nekde na dobry mnamce 😀 at se vidime po roce naseho seznameni 🙂 doufam,ze me to tady doky dovoli a budu moct prijet 🙂

janysek70
9. pro 2009

Já asi přijedu 🙂
Čoko, ty jsi mi nechala u Sep ten utrouš?

leny16
9. pro 2009

Určitě vás taky ráda uvidím 🙂

leny16
9. pro 2009

Jo, včera jsem byla u dr a řekl mi , že doporučuje abychom zase co nejrychleji otěhotněli, protože mi zlistil 2.5 cm velký myom, který se může zvětšovat a pak by mi museli vzít celou dělohu 😕 Ale to byl ten nejhorší scénář, nevěřím, že se to až tak zvětší. Necháme tomu s manžou volný průběh 🙂 Nemáte s tím někdo zkušenosti? Vyčetla jsem, že je to poměrně častý 😕

janysek70
9. pro 2009

Leny, někdo tu psal, že mu ho při laparce odstraňovali.....

coko.joko
9. pro 2009

janysku jasne mas ho u septika 3 krabky 😉 bez samponku,protoze ten jsem nechala lezet opet na kuch.linceale v unoru ti ho uz dam na 100% 😀
leny16 tak to ja teda zkusenost nemam,ale to nejde nejak operativne dat pryc aniz by ti vzali delohu

coko.joko
9. pro 2009

janysku asi 😎 ne to se musime sejit jako pred rokem...vsichni do jednoho co sem chodi 😉

blazenkaa
9. pro 2009

Lenýsku třeba to bude dobré a ani na to nebudeš muset jít

septim
9. pro 2009

janysku mas ho tady schovany 😉 Ahojda leny16

coko.joko
9. pro 2009

sept a co ty prijdes na srazik v unoru 😀 😀

coko.joko
9. pro 2009

tak mam konecne hotovo 😉 jeste teda musim umejt si hlavicku,ale to az po obede 😀

septim
9. pro 2009

jeste uvidim co bude v unoru 😀 😀 😀

coko.joko
9. pro 2009

sept ja to vim presne 😉 budes sedet nekde v restauraci a budes si povidat s nama 😀