Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
14. pro 2009

Marhulinko, je tam zimička, ale je sucho, tak je to dobrý. 🙂

Janýsku, chceš poslat utroš? Mám stále tu krabičku schovanou. 🙂

janysek70
14. pro 2009

Leny, děkuji, mně tam nechala čoko u Sep své zásoby a já se tam určo otočím, bych si tam ještě něco pokoupila

leny2
14. pro 2009

Ráda bych ho věnovala někomu komu přinese štěstí, furt jsem si myslela na tebe, ale to nevadí. 🙂

leny2
14. pro 2009

Janýsku, tak začly těhu nevolnosti? To nevadí, to zvládneš, hlavně že se daří. 🙂

marhulinka
autor
14. pro 2009

Mysicko ať ti odpolední hezky uteče 😉
Jaká byla oslavička?? Copak jste měli dobrého??

Leny zaplať za to sucho,viď?? Takhle by to mohlo klidně zůstat celou zimu,bych se vůbec nezlobila 😀

Jany já sice nemám utroše,ale dej vědět dopředu,kdy pojedeš do HK,třeba bychom se někde potkaly 🙂

leny2
14. pro 2009

Marhulinko, to jo, kdyby to takhle zůstalo, bylo by to príma. 🙂

janysek70
14. pro 2009

Tak Leny, jestli by jsi mi ho mohla hodit do obálky a poslat obyč., tak by to byla taková jistota, já mám doma tak do čtvrtka a tak bych nemusela spěchat a naplánovat si cestu třeba až začátkem týdne. Co by zbylo z těch tabletek od čoko, bych pak zase poslala někomu dál.......

leny2
14. pro 2009

Holky, teď mi volal manžel, že zítra musí odjet služebně, takže nemůže jet se mnou na 3D. ☹ Tak pojede jenom synáček.

marhulinka
autor
14. pro 2009

Jé Leny to je škoda a co třeba vzít mamču a dát jí to jako dárek??
Já svoji mamču beru na příští utz jako překvápko 😉

leny2
14. pro 2009

No, jasný Janýsku. Pošli mi adresu do IP. A hned odpoledne ti ho pošlu, jedu zrovna na poštu. 🙂

mysicka.hk
14. pro 2009

Udělala jsem nějaké chlebíčky, jednohubky, tvarohovou buchtu
a piškot plněný krémem - ten jim chutnal nejvíc.
Už musím jet tak večer. 😉

coko.joko
14. pro 2009

marhulko ja jsme uz uplne pripravena 😀 jen musim cekat az prijde Vrata ze zimaku a pojedem 🙂
janysku mas tam u sept 3 krabky,tak at ti je taky posle sept,at se nemusis hnat do HK....
jinak ty nevolnosti jsou hrozny vid 😉 ja si jeste ted pamatuji jak jsem rvala do WC a lezela 3 tydny s hadrem na hlave a fakt me bylo zle.... 😀

leny2
14. pro 2009

Taky jsem o tom přemýšlela, ale myslím, že zítra zrovna nemůže, že už něco má odpoledne.

coko.joko
14. pro 2009

leny to je skoda,ale presne vem nekoho z rodiny at se podiva na mrnouska 😉

leny2
14. pro 2009

Mysicko, ať ti to rychle utíká v práci. 🙂

leny2
14. pro 2009

Coko, hlavně, že to budem mít na DVD, tak se podívají pak doma. Fotky nám dají na flashku.

coko.joko
14. pro 2009

je tak to mas super,taky se musim poptat tady jak to je...snad me to daji na flesku taky a nebo DVD.....

marhulinka
autor
14. pro 2009

COko jen ji nech ať se do HK žene...když by to vyšlo,tak bych se s ní ráda viděla 😉 🙂

Leny tak to je škoda...tak se pokocháte alespoň se synáčkem 😉

leny2
14. pro 2009

Janýsku, už to mám zabalené, v 15 hod. zajedu na poštu. Krabičku jsem ti tam nedávala, ale doba použitelnosti je vyznačená i na platíčkách je to do 03/2011.

leny2
14. pro 2009

Marhulinko, tak se budou ostatní kochat až doma na DVD. Ještě jsem přemýšlela, že bych to přeobjednala, ale měli už do vánoc úplně plno, tak to by asi nedopadlo.

leny2
14. pro 2009

Tak si jdu ohřát něco k snědku.

marhulinka
autor
14. pro 2009

Leny však jo kouknou se pak doma 😉

Já se těším na reakci mamči,až tam s námi pojede...budu muset zařídit okolo spoustu věcí,tak snad to nějak ututláme,že nebude vědět kam jede...je to i s únosem z práce 😀 😀 Už jsem to domluvila s její šéfovou,že ji uneseme z práce dřív 🙂

marhulinka
autor
14. pro 2009

Tak já mám napečené dva druhy...ještě mě čekají úlky a ještě určo něco udělám,páč když jsem dneska zase něco pokoupila na pečení 😀 😀 ale pak už vážně končím 😉 🙂

coko.joko
14. pro 2009

marhul,aby sis to volno hlavne udelala,kdyz janysek pojede takovou dalku 😉 😉

marhulinka
autor
14. pro 2009

No když sem bude mít cestu a já budu moct,tak proč ne... 🙂

coko.joko
14. pro 2009

marhul kolik druhu peces?moje mamina pece tak okolo 12 druhu to nechapu jak ji to muze tak moc bavit 😀

coko.joko
14. pro 2009

ted koukam marhul jak uz to utika ty uz mas 27tt to je mazec jak to leti 🙂

marhulinka
autor
14. pro 2009

Coko já pekla klidně nějakých 14,15 druhů 😉 Ale ne že by jako bylo od jednoho druhu toho kvanta...to ne 😉 Prostě aby byla všehochuť a bylo to pestré 😀

Letos budou tak 4druhy a končím 😉 Dva druhy už mám...plus pár perníčků na ozdobu kolem cukroví 🙂

coko.joko
14. pro 2009

tak to teda klobouk dolu pred vama co vas to tak bavi 😀

marhulinka
autor
14. pro 2009

Joooo mě pečení vždycky bavilo a pak to většinou stejně rozdávám 😀
Teď si myslím,že už tak moc péct nebudu...s prckem to už tak nepůjde,určo mě to už ani tak bavit nebude 😀 😀