Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
15. pro 2009

marhul ja radsi do toho nemluvim,protoze vcera jsem se musela jen smat.....bracha ma syna a uz s nima nebydli a ted ve ct.ma narozeniny a koupil mu kolo za 4 tisice a k vanocum mu koupil nejaky auto na ovladani a kdyz me rekl cenu,tak jsem rekl,ze je prdlej a on,ze to se musi.........a tak uz radsi nic nerikam,protoze oni vedi nejlip co je potreba 😀 😀 😀 😀 takze se nediv,ze u vas je to stejny......a malej Kuba me rekl,ze je moc rad,ze bude mit 😀 😀 partaka na lumparny,ze pry holky jsou uplne blbe.......

coko.joko
15. pro 2009

ahojda mysku.......ja nic nepecu 😀 😀 jen varim obed,at ma Vrata co papkat az se prizene jen na jidlo a pak hned leti zpatky na zapas........a ja dnes budu asi na gauci,protoze venku je hrozna zima........a me se tam nechce jit.......

marhulinka
autor
15. pro 2009

Jojo chlapi to přeci vědí nejlíp...my už se doma za chvíli nebudu přes ty věci asi ani kam hnout....já když to obrovský auto viděla,tak jsem mu řekla,že to mi do bytu teda nepotáhne...leda,že to bude místo něj v posteli a sám ať chrní na zemi 😀 😀
Jenže ona kdyby to byla holčička,tak to bude stejně to samé...tak si nevyberu 😀

coko.joko
15. pro 2009

marhul 😀 😀 😀 to chce jedine baracek at se to tam vsechno vejde 😀

septim
15. pro 2009

neperu ses holkama cokousku uklizim vecerem jdem na veceri prijde hlidat tchyne tak at je poradek 😀 ajdu si objednat neco k jidlu zacinam mit hlad 😉

marhulinka
autor
15. pro 2009

Coko to néééé to bych měla plný barák...to by pořád něco kupoval,takhle až to nebude kam dávat,tak snad přestane 😅 😀

Sept objednejte si s prckem nějakou dobrůtečku 😉 🙂

septim
15. pro 2009

tak mam objednano ted uz jen cekat mam hlad jak vlk 😉

janysek70
15. pro 2009

Jsem byla vyvenčit trhače a vyprázdnit schránku...., Leny, děkuji, už to dorazilo 😉

marhulinka
autor
15. pro 2009

Tak já posnídala a jdu na to pečeníčko...pustím si k tomu něco pěkného 😉 Jak budu moct,tak odběhnu vás zkontrolovat 😀

coko.joko
15. pro 2009

ty jo sept teda ty jsi holka sikovna pri uterku 😀 uklizeno,objednano jidlo a vecer na vecu....kam jdes s Michalem?......a se divim,ze tchyne dorazi.....
ja uz mam taky skoro uvareno........

janysek70
15. pro 2009

My máme zítra výročí a jdeme na véču se sousedama, Lucka měla svátek....., tak snad dokáži něco pozřít 🙂

coko.joko
15. pro 2009

tedaaaa, tady to je porad sama veca........ja byla taky na moc dobry a sla bych hned znova 😀 ted me hrozne chutna....

mysicka.hk
15. pro 2009

Já už z vás mám taky hlad.
Dala bych si pizzu ze Santa Marie. 🙂

janysek70
15. pro 2009

Myši, tu tam dáme v únoru 🙂

mysicka.hk
15. pro 2009

Supéééérrrr, už teď se těším. 😀
Jdeme na procházku, za chvíli jsem zpátky. 😉

coko.joko
15. pro 2009

jo tak tu bych si mysko dala taky,ale maji tam jeste lepsi knoci nebo jak se to pise........ty muzu na kila moc dobry.....a na unor se tesim.......snad se sejdem vsechny...... 😀 vcera jsem se ptala a dr.rikal,ze kdyz bude vse v poho,tak pry muzu jet,ale je to pry jeste daleko.......

janysek70
15. pro 2009

Já jsem na tu véču zítra zvědavá, co si vyberu lehkého, abych to udržela. Včera jsem dělala k véče kuřecí s kari omáčkou a rýži a sama jsem do toho nešla

coko.joko
15. pro 2009

no kari je docela tezky do zaludku,ale ja bych vybrala nejaky salatek s masickem to by mohlo bejt dobry,ale to musis podle toho jak se budes citit ty a kdyz to nesedne no tak to pujde hold do WC......jeste v restauraci....taky se me to stalo....
taky je u vas takova zima....tady normalne mrze hrozny pocasi.......a to me volala komoska at jdu s ni na kafe tak asi odpolko zajdu,ale vubec seme nechce......

mysicka.hk
15. pro 2009

Čoko když do Santy tak jedině na pizzu.
Já jsem totiž hrozně vybíravý člověk. 😀

mysicka.hk
15. pro 2009

Občas si dovezeme velkou pizzu napůl ze Sparu.
Než nakoupíme tak je hotová.

coko.joko
15. pro 2009

jo tak ze Sparu je taky moc dobra...to jsem kupovala se sept a ani jsme to nedojedli 😀 jak byla velka a ze Santy jsem jeste pizzu nemela jen ty knoci....ty me tam chutnaji.....

marhulinka
autor
15. pro 2009

Tak už se mi to peče...tak musím odbíhat 😀 abych neměla černoušky 😀

coko.joko
15. pro 2009

marhul cernousci jsou taky pekny 😀 😀

mysicka.hk
15. pro 2009

To by byla škoda Marhulinko.
Nakonec by jsi to svedla na nás. 😉

marhulinka
autor
15. pro 2009

Coko jo na nich by se vyjímala bílá čokoška 😀 😀 ale hlídám je 😉

marhulinka
autor
15. pro 2009

No to bych každopádně musela svést na vás...přece ne na sebe 😀 😀

mysicka.hk
15. pro 2009

Čoko neznáš nějakou pěknou černošku
že bych jí dala drahé polovičce k vánocům.
Pořád otravuje že by si to chtěl vyzkoušet.

coko.joko
15. pro 2009

no vidis marhul opet by sis poradila 😀 cokosku na to.........

coko.joko
15. pro 2009

mysko tady je tolik cernosek at prijede a urco by si vybral.....jedna bydli u nas v baraku,ale ta ma hrozny zadek....takovej vyspuleny se vzdy musim usmat,kdyz ji potkam 😀 😀 a jinak cernosi jsou taky krasny,ale jeste jsou hezci ty deticky malicky cerny.....bych hned brala domu jednoho

leny2
15. pro 2009

Coko, to bude správný rocker. 🙂