Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
15. pro 2009

Tak to přijedem oba.

coko.joko
15. pro 2009

😀 jo prijedte urco by jste si vybrali oba 😀 😀
me uz to ani neprijde....je tu hrozna smes lidi a tak uz to nejak ani nevnimam,ale kdyz tu byl bracha s Kubou,tak porad kuba se ptal proc ma tohle na sobe a proc je tak cernej atd.....takze veselo......
leny diky.. to jo rocker to budu po tatinkovi a proto to tricko 😀

leny2
15. pro 2009

Janýsku, česká pošta je teda docela rychlá takhle před vánocema.

mysicka.hk
15. pro 2009

Tvrdí přece dnes podáte, zítra dodáme.

janysek70
15. pro 2009

Leny, tak jak????? Už jsi zpět z Arlety????

mysicka.hk
15. pro 2009

Tak já za chvilku pojedu do práce.
Mrknu zítra dopoledne. 🙂

leny2
15. pro 2009

Jsem objednaná až v 15.00 hod.

leny2
15. pro 2009

Mysicko, ať ti to hezky utíká v robotě.

leny2
15. pro 2009

Všichni odpočíváte po obýdku?

marhulinka
autor
15. pro 2009

Tak jdu zase juknout...já si teď jdu dát tady polívčičku...a pak budu ještě pokračovat...ještě mě čekají tak dva tři plechy 😀

marhulinka
autor
15. pro 2009

Mysicko ať ti to uteče 😉 🙂

coko.joko
15. pro 2009

leny ja neodpocivam,jsem delala obed,pak prisel domu Vrata a ted odesel a ja jsem sla s nim ven a je tam teda kosa jako blazen mam uplne zmrzlej nos.....takze teplo ted vitam.....sice sviti slunce,ale stejne....
marhul tak to uz mas hotove......me donesl ted opet Vrata cukrovi od sousedky,tak se mam nemusim nic pect...

marhulinka
autor
15. pro 2009

Coko no ty máš servis....mě sice mamča hnedka hlásila,že taky ať nic nedělám,že dostanu cukrovíčko...ale když mě to nedá....mě to taaaak baví 😉

uhlicek
15. pro 2009

Ahojda holky taky od vcera placam cukrovi,ale upeceno mam,jen plnim linecke,nejake kolecka s nugetou,az malej usne,tak to poleju polevou a bude,do nedele chci udelat kulicky a ulky,naplnit kosicky a koncim.Nejak mi kleslo bricho a zaclo mi tect z prsou,tak jsem zvedava jak dlouho vydrzime 2v1.Dnes jeste vyzehlim povleceni na kos pro mimi a mam vse pripraveny,tasku sbalenou kdyby neco 🙂

coko.joko
15. pro 2009

no tebe to bavi,ale me teda vubec........kdyz mam udelat dort,tak jsem uplne nasrana 😀 😀 😀 kdyz jsem jeste bydlela v Cr.tak na vanoce me davala mamka,ale tady mam zase sousedku....sice to nejsou klasicke ceske,ale i nemecke cukrovi je dobry a zase jine......takze dam na talir a je to.....

marhulinka
autor
15. pro 2009

Uhlicku tak to prcek cítí to cukrovíčko a už se mu bude chtít ven 😀

coko.joko
15. pro 2009

uhlicku....teda to jsi jeste hodne aktivni,kdyz mas 2 tydny do porodu......to jsem zvedava na sebe.....jak to budu zvladat..... 😉 a jaky delas kulicky?

leny2
15. pro 2009

Uhlicku, zítra jedeš na kontrolu, tak nám pak podej info. Už jsi volala do Ústí jak je to s tím chozením na monitor?

leny2
15. pro 2009

Marhulinko, jsi šikula, já chci upéct pro tchýni k svátku medovník, tak udělám dva menší a jeden si necháme doma, je strašně dobrý.

leny2
15. pro 2009

Nepečené udělám až příští týden, budu mít malého pomocníka, tak to půjde rychleji, nebo spíš pomaleji 😀

leny2
15. pro 2009

Jsme doma říkali, že by nám stačilo udělat těsto a z toho uždibovat, to nám chutná. 😀

leny2
15. pro 2009

Za hodinku vyrážím, tak už se mi nechce nid dělat, hlavu mám umytou, ksichtík namalovanej.

uhlicek
15. pro 2009

Nebojte zitra podam hlaseni 😉 ,do Usti jsem zatim nevolala,hned ve ctvrtek tam pujdu osobne.
Leny2 hezke pokoukanicko.
Coko delam tyto kulicky-20dkg umlet.piskotu
20dkg orechu
20dkg cukru
4 vanilkove pudingy
1/4 masla
rum
udelam kulicky a obalim v kokosu
S tim cukrovim jsem asi jako Marhulinka,proste mi to neda,abych nic neudelala.Kdyz jsem byla tehotne s Misou,tak jsem taky rikala,ze nic delat nebudu,ale proste mi to nedalo.

leny2
15. pro 2009

Uhlicku, jsem strašně zvědavá na ultrazvuk. 😉

leny2
15. pro 2009

Při prvním těhu jsem taky dělala všechno stále, ještě den před porodem jsem natírala trubky u radiátorů a večer jsem říkala, tak mám hotovo a ráno se prcek narodil.

marhulinka
autor
15. pro 2009

Tak mám upečeno...plnit a zdobit budu zase jindy 🙂

leny2
15. pro 2009

To ti to tam musí krásně vonět Marhulinko. 😵

leny2
15. pro 2009

Beník papá taky cukrovíčko?

leny2
15. pro 2009

Ten můj chlupáč celé dopoledne rošťačil, kde co našel, to sebral a lítal tady jak střelenej, vždycky něco ukradne někde co nemá a toho není možný chytit.

marhulinka
autor
15. pro 2009

Leny nojo ta vůně tu je teď jak když mají být večer Vánoce 😀 Mám to moc ráda...
Beník cukrovíčko nepapá 🙂
Jen ho nech rošťačit,toho našeho to většinou chytá k večeru 😀