Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
8. led 2010

V Arletě jsme taky platili za ten test na cukrovku 150,- Kč.

coko.joko
8. led 2010

holky jdu papat mam doma Vratu pak mrknu........

janysek70
8. led 2010

Doky se mnou laškoval, že mi pak ještě bude muset předepsat antikoncepci 😀

leny16
8. led 2010

leny- je hodná a hlavně spí naprosto skvěle. Ted jí mám tu na klíně 🙂

leny2
8. led 2010

Coko, to je zajímavý tam u vás, u nás mě řekli, že nemám od půlnoci jíst ani pít.

leny2
8. led 2010

Leny, to je dobře, že si to tak hezky užíváte.

janysek70
8. led 2010

Zdravíme Vanescu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leny16
8. led 2010

taky píšu ASI 😀

leny16
8. led 2010

😲 😲 😲 taky zdraví 😵 😵 😵

leny2
8. led 2010

Janýsku, jsem si taky říkala, že budu nakonec ještě řešit po mimču antikoncepci, takovou dobu to nešlo a pak se zadařilo a věřím, že by se určitě zadařilo ještě jednou, až bysme to nečekali, ale nám dvě dětičky stačí.

leny16
8. led 2010

tad antikon. neřeším, necháváme to náhodě, stejně chceme ještě jedno

leny16
8. led 2010

stejně to je fajn, jak jsme si slíbily, že budeme těhu a podívejte se 😵

leny2
8. led 2010

Leny, taky jsem po prvním antik. neřešila.

janysek70
8. led 2010

Dobrá volba Leni a povedlo se jednou, povede se i podruhé a myslím, lepší nechat tomu volný průběh, než dát dva roky oraz a pak se začít snažit a tlačit na pilu...

leny2
8. led 2010

Viď Leny, je to super, i když někdy člověk byl hodně na dně, tak jsem stále věřila, že se to povede.

leny16
8. led 2010

leny- jasný, pro nás by 3 taky asi byli hodně

leny16
8. led 2010

já to taky věděla

leny2
8. led 2010

Přesně tak Janýsku, já jsem chtěla mít děti po sobě, abych nemusela nastupovat do práce mezi dětmi a nepovedlo se to, jo člověk když si to plánuje, tak je to pak úplně jinak.

janysek70
8. led 2010

Vycítí ti to Leny Miky? Ke mně se chová Beník jinak než k Michalovi.

leny16
8. led 2010

jdeme si hrát, už je nevrlá, psaní jí nebaví 😀

janysek70
8. led 2010

Tak běžte holky lumpačit 🙂

leny16
8. led 2010

Clara mě furt ze začátku těho vojížděla 😀

leny2
8. led 2010

Jak u vás chundelí? U nás je to docela hustý, jsem byla pro mladýho ve škole, zase jsem si vyslechla, jak zlobil a vyrušoval při vyučování dneska, včerečjší poznámka nezabrala, je to prostě náš malý komediant. Tak bude zase vojna.

leny2
8. led 2010

Janýsku, je na mě hodně závislí, všude se mnou chodí, hlídá si mě, ale nevím, jestli je to těhu nebo jenom tím, že je rád, že jsem s ním doma.

janysek70
8. led 2010

U nás je jak na Sibiři, ani se mi nechce jít s trhačem ven...

Ode mě se nehne a když si lehnu na gauč, tak si mi ustele na břiše a jak vezmu bundu, už tancuje a Michal ho musí přemlouvat, aby šel 😅 . V pondělí s ním jedu prvně do salónu.

leny2
8. led 2010

Oni to jsou takový závisláci, tak to bude frajer ostříhaný v pondělí.

leny2
8. led 2010

Byla jsem s ním teďka venku chvilku, rochnil se ve sněhu, celej ksichtík zahrabe do sněhu, to je prča, pak mu to na chlupech drží.

leny2
8. led 2010

U nás taky chumelí a chumelí, už aby bylo jaro.

leny2
8. led 2010

Janýsku, pošli mi nějaký foto vašeho Beníka, jsem zvědavá jaký je, jak roste.

coko.joko
8. led 2010

leny16.....nene,neplatim si nic akorad ten test na tu cukrovku,ale neni to moc penez,tak to jde.....hlavne nam rekla setra ze to neni potreba,ale jestli chcem,ze muzeme jit....a ja jdu az v 14 hod.tak to bych bez jidla umrela...... 😀 😀
ted tady ukazovali v telce,ze ma chumelit i tady o vikendu,takze jsem zvedava jak to tu bude vypadat.....uz ted to nejak nestihaji udrzovat.....