Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
13. led 2010

Vždyť to říkám,že Janysek to vykoupila 😀

Tak ty dobrůtky si dáš už příští měsíc až dorazíš!!!

coko.joko
13. led 2010

janysku tak to hodne vecicek mas......a jakou velikost kupujete ja vubec nevim.......kamoska me rekla,at kupuji 58 a 52 vubec.......a i 62 to me pripada uz velky ne

marhulinka
autor
13. led 2010

Já mám velikosti 56 a výše a nějaké ty nejmenší Nexborn

janysek70
13. led 2010

Já vybrala 0-3 měsíce, to úplně nejmenší jsem nebrala, to uvidím dle utz, jak bude mimi asi velké, tak bych pár kousků koupila, ale z toho hned vyroste

marhulinka
autor
13. led 2010

Newborn 😉

marhulinka
autor
13. led 2010

Tak já se loučím,krásný zbytek dne 🙂 😉

coko.joko
13. led 2010

janysku to zase ne.......chci ten kocarek,ale nevim jak to bude a jestli ho nebudou mit na sklade,tak mam asi smulu......a budu muset koupit tady a pak nejaky bodicka a to je vse.....a jeste bych chtela sehnat tu zavinovacku,protoze tady ji nemaji.......a to je vse......nic vic....... 😀 nemuzu tak utracet.......preci......
marhul,to si pis,ze si to dam hned jak prijedu tak moje prvni cesta na obed bude smer hospoda a smazak....
si ted pisu co a jak v HK zaridit a jak t otak vypada,tak nebudu ani chodit spat,at to vse stihnu....
a pisu si teda na tu sobotu ten srazik......porad to plati...........

janysek70
13. led 2010

Já jsem si večer v posteli sepisovala seznámek, toho všeho co mi napadlo pro mimi a postupně to budu kupovat a vyškrtávat 🙂 a zjistila jsem, že mám toho docela dost. To byly ty mé dopingy před transfery a vždy jsem si něco koupila nebo vydražila. Jo předevčírem třeba super vibrační lehátko za 400,- F-P a taky mám krásný kolotoč téže značky 🙂

janysek70
13. led 2010

Čoko, ale v body a zavince a kočárku bude mimi asi zima 😀

janysek70
13. led 2010

Jo a dnes mi přišly těhu rifle. Jsou mi drobek volnější, hlavně přes břicho, to je ještě malé, tak sjíždějí, ale vyperu je, ať se poddají. Já už ty manžestráky musím stále rozepínat a doma chodím stále rozepatá nebo v teplákách vytaženejma pod prsa 😀

mysicka.hk
13. led 2010

Neboj Janýsku maminka má pro Čoko nakoupeno. 😉

coko.joko
13. led 2010

no janysku vy mate vyhodu,ze muzete pres net nakupovat,ale ja ne...takze musim vse koupit za hotovy a drahy....
to staci musis od malicka otuzovat..... 😀 😀 😀
sepisovala sis soupis tak to me posli taky by me zajimalo co vse potrebuju ja........protoze nic nemam,tak asi vse,ale co to je vse....... 😕

janysek70
13. led 2010

Já to mám ručně v sešitku a zase tolik tě nemiluju, abych to přepisovala 😀
Někde tu mám odkaz z netu, co mít, tak ti ho najdu

coko.joko
13. led 2010

janysku ja chodim doma porad v teplakach vycandany a pohoda.....volny tricko a mikcu a prdim na to......uz teda taham Vrati tricka,protoze moje jsou male.....a svoje ryfle jsem mela naposledy na sobe u dr.a musela jsem mit uz knoflik taky rozepnuty a tak je vyperu a uklidim.......a zacnu nosit ty lacle.....
mysko ta zase toho tolik nema moje mamka 😎 jen tazku...... 😀

mysicka.hk
13. led 2010

Marhulinka má seznámek v albu. 🙂

coko.joko
13. led 2010

teda a ja myslela ze me milujes a ty ne tak to zase budu mit cely den zkazeny 😢
mrknu na to a budu premyslet co koupit...... 😵

janysek70
13. led 2010

http://www.kupsikocarek.cz/detail.php?idzbozi=1659
http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&sekce=&id=5829
http://www.kupsikocarek.cz/detail.php?idzbozi=1...

.....to mi dávala odkazy Janča-dvojče z vedlejší diskuze, dělá v Liberci v prodejně s kočárky a doporučila...

Mně se docela líbí ten V-cross a mají ho na netu za super cenu i s autosedačkou, co jde přidělat na podvozek...

mysicka.hk
13. led 2010

Janýsku krásný kočárky a ty barvy, jedna hezčí než druhá. 😉

marhulinka
autor
13. led 2010

Tak se zase vracím 😀
Nakonec jsem pověsila ty pidivěcičky a udělala si kávičku,ležink nebude 😀 Za hodinku dorazí manža a vyrážíme pryč 🙂

marhulinka
autor
13. led 2010

Janysku my máme V-Travel...to je jako V-Cross..jen je jiný podvozek 😉

Coko no pro prcoška toho budeš muset opravdu kupovat mnohem víc 😀 😀

coko.joko
13. led 2010

janysku ten prvni jsem chtela ja,ale pak jsem si vybrala ten ESpiro GT,tak snad ho budou mit.....ale zase me odrazuje to,ze ma jen 33cm sirku a aby se me tam v zime vesel 😉 to je dilema holky......
ten treti je pekny.......

mysicka.hk
13. led 2010

Většina kočárků je takle široká. 😉

marhulinka
autor
13. led 2010

Nám to vyjde super,že na zimu už budeme drandit ve sporťáku 😉

leny2
13. led 2010

Ahoj holky,
hlásím se až teď, byla jsem v práci s něčím poradit a pak chodila po městě po nákupech, sháněla jsem mladýmu podkolenky do lyžáků, obešla jsem snad 5 obchodů než jsem sehnala, všude vyprodaný. V tetě jsem koupila dva balíky Pampers plínek a aviváže, mají je tam teď v akci a mám ráda pro mimčo Silan - bílý, krásně voní, prala jsem v ní už i Honzíkovi věci, měla jsem ji ráda.

Včera mladej dostal zase výprask, opět ve škole zlobil, vyrušuje při vyučování, paní učitelce říkal "prosím madam", no komediant.

leny2
13. led 2010

Uhlicku, koukala jsem, že už vám opravili údaje u fotky na netu v Orlickým deníku, to je dobře. Kubíček je nádherný, neboj bude jen líp a líp, já jsem se taky ze začátku vůbec v noci nevyspala. 🙂

janysek70
13. led 2010

Leny, píšu si bílý Silan a očuchám, já kupuji bleděmodrý Lednor nebo Silan.

Prosím, madam 😀 , to je krásný, mi to připomíná má vzdorující školní léta, akorát mě to drželo až do maturity, tak snad tě to taky nečeká 🙂

septim
13. led 2010

cokousko kolotoc nema vse jsem dala pryc, tak vse porizuji nove ale kdyz nemam co delat tak hledam na netu a da se najit spousta suprovych veci za super korunky 😀

septim
13. led 2010

ja koupim par obleceni 56 ale opravdu par a pak uz jen 62 ty malejsou vetsinou naprd vydrzi 14 dni a jdou zpatky do skrine 😀 jak pise janysek v tescu taky neberu na novorozene ale vetsinou 0-3 mesice 😀

leny2
13. led 2010

Ahoj Janýsku,
já doufám, že se srovná, takhle zlobil ze začátku roku, pak dobrý a teď po vánocích mu zase otrnulo.

Taky kupuji na naše prádlo bleděmodrý silan. Na tomhle bílém je obrázek maminky s miminkem.