Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
15. led 2010

Leny taky to u nás vypadá,že čekáme dvě 😀 😅
To máš dobrý,moje mamča bude makat ještě nějakých 12roků 😠 takže hlídací babička bude jen o víkendu a o dovče 🙂

Oboje rodiče mají chaloupky,takže máme na výběr....a nejsou ani moc daleko od sebe 😀 Směr Opočno 😉

Coko téééééda ty jsi si včera taky dopřávala 😀

leny2
15. led 2010

Marhulinko, já jsem zvědavá, jestli my se důchodu vůbec dožijem, furt to posouvají a nejsou peníze.

coko.joko
15. led 2010

ja jsem vcera mela hroznou chut na ty dortiky kdyz jsem je tam videla 😀 😀 ......
leny,taky vse kupujeme,akorad ze me to nabidla,tak si to pujcim,protoze me pripada drahy kupovat ten monitor dechu a chuvicky.....a par veci....a postylku tu musime vyresit....ted jeste resime pracku do bytu a fakt nevim kam to vse dame......je to prdel.....a bude jeste.......... 😀 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Leny my už se asi toho nedožijem....každý podnik bude mít svoji vlastní spalovnu,a jak budem postupně u práce odpadávat,tak nás tam jen šupnou 😀 😀 😀 😀 😀

leny2
15. led 2010

Marhulinko,taky mě pěkně pupek roste, teď to nejvíc cítím nahoře, když se trochu hrbím, tak to tlačí.

leny2
15. led 2010

To máš pravdu.

coko.joko
15. led 2010

leny..reknu ti na rovinu nedozijeme.....moje mamka by taky jeste makala a to mela 4 deti...ale ze tata vydelaval hodne penez,tak mohla jit do predcasnyho duchodu a tak si ho ted uziva..... 😵 😵

leny2
15. led 2010

Já jsem ještě zvědavá na tu mateřskou, furt něco plácají, že o tom budou zase jednat, ať už to sakra rozhodnou, já bych měla nastupovat nějak asi 20.2.

leny2
15. led 2010

Moje mamča taky půjde asi do předčasnýho důchodu, v práci mají málo práce, tak je furt doma a jinou už asi těžko sežene.

coko.joko
15. led 2010

no holky,ale vy uz mate 30tt a 32tt,ale ja mam bricho to je hrozny......vcera jsem na to koukala a jsem se lekla a to nemluvim o tom jak me rostou prsa sileny.......jestli me takhle poroste dal,tak si musim koupit v breznu dalsi tehu kalhoty,protoze me budou tyhle malicky za chvilku 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Mě naštěstí celou dobu roste jen pupíno...takže se do kaťat vejdu...dokonce mi těhukalhoty padaj 😀 😀

coko.joko
15. led 2010

marhul to me roste taky jen pupek,ale nejak moc...a jak mam ty laclace,tak se me tam za chvilku ten pupek nevejde 😀 😀

leny2
15. led 2010

Já jsem taková oplácaná celá, ale to nevadí, pak se to vyběhá.

coko.joko
15. led 2010

leny,to ja budu taky neboj nebudes v tom sama a jak rikam bud se to vybeha s mimcem a nebo se trochu budu potit tady doma na tom orbitreku a snad to dam dolu 😀 😀 😀

leny2
15. led 2010

Coko, to není teď tak důležitý, hlavně, že budou mimča zdravá a my se pak dáme do kupy.

leny2
15. led 2010

Valím pro mladýho do školy, zatím pá.

coko.joko
15. led 2010

leny val,ale pomalu....
mam perlicku.....psala me kamoska a porodila holcicku a ted se podrzte....4553g a 55cm.....normalni porod...to nechapu...... 😲

janysek70
15. led 2010

Čau bambulky, byla jsem v práci a pak na prochajdě u lesa a nyní jdu dočíst...

marhulinka
autor
15. led 2010

Janysku čauky 😉

Leny tak val pomalu 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Já si dávám malý obídek a pak půjdu zalehnout....

coko.joko
15. led 2010

ahoj janys....
ja si ted taky varim ryzi a najim se dam do hromady a kolem 15 hod.vyrazim smer ven.... 😉

janysek70
15. led 2010

Tak už jsem to přelouskala, nejvíce mi pobavila spalovna v každém podniku 😀 😀 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Janysku se nesměj,tak to nejspíš opravdu dopadne 😀 😀 😀

janysek70
15. led 2010

Marhul, hledám ten tvůj pupík 🙂
Já dnes byla ještě v manžestrákách, ale jsem ráda, že jsem je už sundala a natáhla teplouše. Váhově jsem naštěstí nepřibrala ještě ani ň, ale pupendo mám jako blázen.

coko.joko
15. led 2010

no janysku,ja jsem mela moje dziny jeste predevcirem,ale musela jsem si rozepinat knoflik,protoze me uz tlacil do bricha,ale jinak pres nohy to je porad v poho......tak jsem je dala do pradla a uz taham ty lacle.....

marhulinka
autor
15. led 2010

Já to ještě nestáhla,mám nějakou lenivou....každou chvíli se asi odplazím do pelechu 😀

janysek70
15. led 2010

Marhul, žádný plazení 😀
Taky nemám už ráda knoflíky 😀 . Jsem přijela do práce a můj drahý zvědavý šéf měl tisíce dotěrných otázek, já věděla, proč jsem to před ním tak dlouho tajila...

coko.joko
15. led 2010

no janysku to vis,za chvilku uz to neutajis...bude to videt vic a vic..... 😀

janysek70
15. led 2010

a jeho fotřík, taky přišel a hned se ptal: tak se vám prý zadařilo..????? Tak jsem se nadechla a říkám: jo, už nás nebavily ty plonkové pokusy s doktory, tak jsme se doma dohodli, že začneme souložit a ono to vyšlo..... Tak čučel jak péro a jen se tlemil

marhulinka
autor
15. led 2010

Nojo plazit bych se musela po zádech,to je fakt 😀 Vám jdu stáhnout ty fotky,ať můžete valit oči 😕 😕