Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
19. led 2010

Jj rybí tuk 😀 😝 , jsem myslela, že je to double balení a ony jsou tabletky + kapsule. Ale pro prcka to nejlepší, už to vše stálo tolik peněz, že to mu upírat nebudu...

marhulinka
autor
19. led 2010

Leny já peru 😀 ale naše oblečení a povlečeníčko,my totiž dneska ve dvě ráno převlíkali postele 😀 😀 Ale nebojte nepočůrala jsem se 😀 jen jsem si chytře vylila a vyprskla čaj a bylo to úplně všude 😀
Jinak dožehlím zbytek tričenek a mám hotovo 😉 Vaření je v poho,u toho nemusím stát...budou kuř.stehýnka a rýže 😉 Toť můj dnešní plán...jo a ještě bych chtěla něco rychlého upéct...ale ještě nevím co...

Janysku u nás tady stojí 520Kč a ne vždy ho mají,někdy i jen na objednání....a já si ho teď nakoupila v Pardubicích,tam byl za 480Kč

mysicka.hk
19. led 2010

Přesně tak Janýsku pro naše zlatíčka jen to nejlepší. 🙂

mysicka.hk
19. led 2010

Já za chvíli vyrazím na procházku a ve 13 hod jedu se sousedkou do Arlety,
tak mrknu až navečer. 😉

leny2
19. led 2010

Marhulinko, já si dělám zapečené těstoviny, stehýnka jsem měla minulý týden a pošmákla jsem si.

leny2
19. led 2010

Mysicko, to tam jedeš jako doprovod, nebo ty k dr.?

mysicka.hk
19. led 2010

Leny jedu jako doprovod v tomto počasí a
taky se podívám na dr, nebo spíš on na mě. 😀

coko.joko
19. led 2010

marhul vi kde nakupovat........... 😀 😀 to ja a janysek za velky prachy.....jinak mezi nama ja bych to taky nekupovala,ale tatka rika,zeje to moc dobre pro prcka,ze pak bude chytry,tak jsem zvedava 😀 😀 jinak me nosi vitaminky z prace maji jich tam hrozne moc...........

leny2
19. led 2010

Tak Mysicko dobře pořiď.

leny2
19. led 2010

Já jdu něco sníst.

janysek70
19. led 2010

Čoko, aby ti nenosil ty bobule pro sportovce, jak jim po nich rostou ty svaly!!! 😀 😀 😀

marhulinka
autor
19. led 2010

Coko nojo pro prcky cokoli,to je jasný...no a ta chytrost,to asi nebude po vitamínech 😀

coko.joko
19. led 2010

janysku a ja si porad rikam,ze ten nas prcek ma uz tak velky svaly,podle toho UTZ 4D.....kdovi co me dava...
marhul,jasne ja pro prcka vse....... 😀
leny,dobrou chut....ja teprve varim...

coko.joko
19. led 2010

tak mam uvareno,tak pujdu vyluxovat a prerovnat pradlo na prani 😀 marhul me tady pekne navnadila na to prani 😀 😀
taky musim uz zacit pomalu psat co koupit v HK,at na neco nezapomenu....hlavne tatranky a margotky 😀 😀 😀

mysicka.hk
19. led 2010

Čoko a nezapomeň na salko a smažáka 😀 😀

coko.joko
19. led 2010

mysko vidis to bych si mohla koupit syr sem a udelat si pak smazaka tady,ale ja se ho prejim v HK,tak pak ho zase nemusim videt par mesicu 😀 😀 a v koncem kvetna prijede moje mamka,tak me doveze 😵 😵

mysicka.hk
19. led 2010

Už jsi někdy vyzkoušela hotového smažáka,
myslím že ho vyrábí pribina? Jen se usmaží.
Prý je bezkonkurenčně nejlepší. 🙂

coko.joko
19. led 2010

mysko,tady prodavaji uz taky hotovy vyrobek jako smazaka,ale ten me vubec nechutna a toho ECHT ceskyho jeste ne...muzu zkusit,treba bude dobry.......premyslim co bych upekla..asi strudl,mam tu moc jablek a nestiham to papat...ja jsem prdla porad musim neco delat,nevydrzim sedet ani 10 minut.... 😀 😀

mysicka.hk
19. led 2010

Tak to hlavně nepřeháněj 🙂 😀

coko.joko
19. led 2010

ne to zase v klidu,uz jsem se ponaucila,pak me boli zada a brisko,takze tak pomalu neco delat....odpolko pujdu ven,protoze tu je uz jaro,krasny poco,jeste slunce a je to krasa.....vcera jsem chodila jen v mikine a fakt nadhera.... 😵 😵 😵

mysicka.hk
19. led 2010

Čoko neprovokuj, já chci taky jaro.
Tady je pár stupínků nad nulou a taje to.
Jen čekám až to zklouzne ze střechy, aby
mi nespadla na hlavu. 😉

coko.joko
19. led 2010

Neboj to u vas bude pocitam tak okolo pulky unora,az tam pojedu ja.....tak musi bejt krasne....to reknu tomu nahore a domluvim mu 😀 😀

marhulinka
autor
19. led 2010

Tak jsem vyprala,vyžehlila poslední výbavičku a teď ještě peru plínky a osušky 😉

No a přemýšlím,zda něco upeču 😀

marhulinka
autor
19. led 2010

Já chci taky jarooooooooooo!!!!!!!! Coko beru tě za slovo!!! V únoru ať už je hezky 🙂

coko.joko
19. led 2010

marhul,lepsi bude kdyz nam pak reknes,ze uz mas vse vyzehlene a uklizene 😀 😀 ja asi udelam ten strudl,ted jsem nasla i uplne jednoduchy buchticky se sodou,tak mozna zitra udelam 😀 😀 😀
jo a s tim jarem,ja dam nabit fotak a vyfotim to jak to u nas krasne vypada 😀 😀 😀 at mate predstavu,ne uz mlcim a neprovokuji,ale je to super....kdyz muzete mit otevreny okna a ptaci zpivaji 😵 😵 😵

marhulinka
autor
19. led 2010

Coko to bude zítra 😉

Neprovokuj a žádné fotky jara neposílej,nebo budeme tady brečet ☹ My chceme takyyyyyyy!!!!!!!!!!!
Tady akorát tak skřehotaj havrani....

marhulinka
autor
19. led 2010

Já nevím co upéct 😅
Budu péct i na víkendovou oslavičku...ale to už vím...

coko.joko
19. led 2010

co bude zitra buchticky se sodou a nebo strudl 😀 😀 ja jsem si nejak ulitla na to vareni ted,porad zkousim nove veci teda jako pro me.....a vzdy to najdu na netu a docela se me to vede 😀 😀

marhulinka
autor
19. led 2010

Hlavně,že se vede 😉 Já pořád nevím,co vařit,to je strašný to vymýšlet....pak vařit to už mě baví ale to vymýšlení!!! No na dnešek jsem na to přišla hnedka...zítra ještě teda nevím co....

coko.joko
19. led 2010

marhul to me taky nebavi to vymyslet,porad jako debil dokola,ale ja to musim jeste s polevkou,ale musim rict,ze zase Vrata neni narozny a sni teda vse,takze aspon v tom mam vyhodu a v pondeli vari on..... 😀