Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
1. únor 2010

Nene jsem v půlce...jen jsem si tu šla psát s mamčou 😉 🙂 Tak pa pa a krásný den všem...

janysek70
1. únor 2010

Tak krom sněžení prý zesílý vítr, budou závěje...... a oteplovat se prý jen tak nebude 😀 😀 😀 😀 😠

coko.joko
1. únor 2010

no janysku taky to posloucham v radiu,je to mazec 😀 tak to si koupime lyze a prijedem na lyzich 😵

marhulinka
autor
1. únor 2010

Tak já jdu sem ještě obídkovat a hodím fotečky do albíčka-jaký bude mít Kubíček poleženíčko 😀

marhulinka
autor
1. únor 2010

Já už nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

coko.joko
1. únor 2010

copak delas janysku,urcite brouzdas po netu a hledas co bys koupila vid 😎
no ja si dam ted papani,mam hladik... 😀 a malej porad kope asi uz chce taky neco snist 😀

janysek70
1. únor 2010

Jé, já mám taky oběd od včera, dělala jsem kuře na paprice, tak si nažďuchnu 🙂
Marťo, házej 🙂

janysek70
1. únor 2010

Čoko, odepisuji na maily.... a taky surfuji 😀 . Odepisovala mi paní na to povlečení, jsem se dotazovala.....

janysek70
1. únor 2010

Jsem si včera hodila pěkný relax ve vaně, vzala jsem si s sebou 1/2 l džusu, talíř s nakrájenou mrkví, jablkem a pomerančem a vše to spásla a na závěr hodila seškrabání srsti, no a to teda bude brzy záhul 😀

coko.joko
1. únor 2010

ja taky papam uz mame rizeto jen lehkou stravu a cervenou repu tu ja rad a moc.....
kure na paprice jsem koukala na netu,ale ty recepty se me moc nelibi.jak ho delas janysku taky bych ho chtela udelat...se porad ucim....
ja jsem koukala a porovanavam postylky tady a v CR a premyslim jestli koupit tu a nebo v Hradci..... 😀

coko.joko
1. únor 2010

janysku ja se uz nekoupu jen sprchuji,protoze bych uz nevylezla z vany 😀 😀 a to holeni to me povidej vcera pres pul hodky a byla jsem hotova....

janysek70
1. únor 2010

Já osmahla cibuli na másle, zasypala paprikou, pak orestovala kuře, podlila, osolila, přidala nové koření a bobek list a když bylo maso měkké, tak jsem ho vyndala, zahustila omajdu, přidala smetanu a dochutila a šmitec, ktomu knedl 🙂

coko.joko
1. únor 2010

to si pisu je to jednoduchy ty recepty nekdy co pisou na netu tak to bych tu byla do zitra nez bych to uvarila 😀

janysek70
1. únor 2010

Piš si 😀

Marhul, už jsem chtěla psát, že je to doba a už tam máme Kubíčkův pelíšek, ten se má 😉 , toho medvídka máme taky béžového a zeleného 😉 (já vždy přijdu na to co ještě všechno máme, to budu zjišťovat ještě po porodu 😀 )

marhulinka
autor
1. únor 2010

Já se vám holky divím-jako s tím shazováním srsti...já jsem v pohodičce,nakluše hezky vždycky můj osobní "holič" a ještě je za to rád 😀 Já pak jen dělám kontrolu a občas výskám,ať mi tam alespoň něco nechá 😀

Taky mám ráda kuře na paprice a dělám ho často 😉 Mňam...já si teď dávám brambory a dušenou zeleninku...odpolko jdu na kávičku a něco dobrého,tak ať tam mám místečko 😉

marhulinka
autor
1. únor 2010

Myslíš toho ňuchlínečka,viď?? Bych si ho nejradši vzala sama do postele,ale asi bych se musela o něj poprat s pejsanem 😀

janysek70
1. únor 2010

Jo to tak, by měl skalpoval pana pošmistra, to já sám!!!! 😀

janysek70
1. únor 2010

Jó toho ňuchlíka z CA, je úžasnej

coko.joko
1. únor 2010

je marhul moc pekny.....to se bude mit ten Kubicek 😵
janysku mam napsano......
no to vis ja radsi sama,moc tomu neverim,kdyby na me nastoupil Vrata s ziletkou a penou na holeni,bych se asi musela porad smat,takze se snazim sama 😀 😀

marhulinka
autor
1. únor 2010

Tak manžílek už je v tom profík...dává si záležet,aby si nic neufikl 😀 😀 Akorát mu to trvá,protože se s tím moc piplá 😀 😀 a pak odchází s újmou 😀 😀 😀 😀

coko.joko
1. únor 2010

marhul,to uz mas i cemodanek zbaleny pod postylkou 😀

marhulinka
autor
1. únor 2010

Kufříček mám sbalený...snad tam mám všechno 😀 Ještě teda musím přihodit prckovi ponožtičky 🙂

janysek70
1. únor 2010

Prej čemadánek 😀 , to je lodní kufr 😀

marhulinka
autor
1. únor 2010

Není lodní kufr mám stejný,tenhle je ale ten malinký...no a mám v něm všechno...pro sebe i prcka-jako pro něj balík plín...

marhulinka
autor
1. únor 2010

Třeba z kufru budu ještě něco vyndávat..uvidím,co mi řeknou v porodce,za chvíli tam už budu chodit na monitory

janysek70
1. únor 2010

Marhul a jak budete malému říkat? Budete se přiklánět spíše ke Kuba nebo Jakub?

coko.joko
1. únor 2010

janysku 😀 😀
to ja pujdu asi s kabelkou do porodnice 😀

marhulinka
autor
1. únor 2010

Janysku no já myslím,že mu budeme říkat miláčku,prdelko a tak 😀 😀

marhulinka
autor
1. únor 2010

No když bude zlobit tak Jakube,jinak Kubo,Kubíčku a určo toho bude ještě spousta....teď mu dost často říkám rošťáčku,protože pořád cpe ruku a nohu kam nemá...

coko.joko
1. únor 2010

Jo marhul pockej ti da v 18 letech,az mu reknes milacku,prdelko 😀 😀 😀
tak se loucim cas tluce na dvere a ja musim jit smer ta kouplna a vytvorit cloveka 😵 😵 paaaaaa