Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
24. dub 2009

Že jo viď??? To by bylo hodných dětiček!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

janysek70
24. dub 2009

😀 😀 😀 To jo, ale to by musely být po tatínkovi nebo Doležalovi

leny2
24. dub 2009

Janýsku, a budeš brát ten Prednison aspoň před Ketem? Jsem si myslela, že to mají tak nějak nastejno Arleta s Pronatalem.

janysek70
24. dub 2009

Určitě jo, minule jsem ho začala brát až po OPU

leny2
24. dub 2009

Uhlicek už má bojovníčka v sobě, uplně si vybavuju, jak jsem tam byla na Ketech já.

leny2
24. dub 2009

Já si nemůžu dělat nějaké naděje, máme jenom dva mrazáčky, takže třeba ani KET nebude, jestli to nepřežijou.

janysek70
24. dub 2009

Já už si to v hlavě taky zase znova přehrávám....
Jak ty už jsi nějak rozhodnutá?

marhulinka
autor
24. dub 2009

Po tatínkovi ??????????? 😀 😀 😀 Tak to by bylo číslo!!! To neeeee budou hodný po měěěě!!!!!!!!!!!!!

leny2
24. dub 2009

Proberem to doma a v pondělí se kdyžtak objednám na UTZ.

marhulinka
autor
24. dub 2009

jÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ NÁS TU BUDE,TO JE SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

leny2
24. dub 2009

Zase to tu ožije. 🙂

janysek70
24. dub 2009

Leny a kolikátý DC jsi chodila na KET? Já jsi to už z toho listopadu nepamatuji

janysek70
24. dub 2009

Frajerka se tady strojím, že pojedu k městu a najednou koukám, že mám svetřík naruby 😒
Pojedu do TETY, potřebuji pešky na noc a pak cournu po městě

leny2
24. dub 2009

První KET jsem byla 20.DC a druhý KET 18.DC.

leny2
24. dub 2009

Taky jsem byla v Tetě dneska a vykoupila jsem jim Micciny za 19,90 Kč, ty mám ráda.

janysek70
24. dub 2009

Co to je Micciny??

Já kalkuluji, jestli si to stihnu dát k svátku, když se nepodařilo k narozeninám, tak to třeba vyjde nyní 😉

leny2
24. dub 2009

Při prvním KETu jsem neměla Estrimax, to bylo v přirozeném cyklu, takže mi ovulka chodí až později, proto tak dlouho a měla jsem jen jednoho bojovníčka, při druhém jsem měla Estrimax a dva bojovníčky.

leny2
24. dub 2009

Micci je značka vložek, mají je teď v akci.

janysek70
24. dub 2009

Ten Estrimax máš na sliznici, že?

leny2
24. dub 2009

Estrimax je na růst sliznice, prostě ti ten cyklus tak nějak nařídí, jak má být. Jinak s růstem sliznice problémy nemám, ale jen ovulaci mám asi později.

janysek70
24. dub 2009

Jo, na ty jsem koukala do letáku 🙂 , mě zmátlo to, že je máš ráda, jsem myslela hned na nějaké bonbonky, ty tam u nás taky mají 🙂 🙂 a já chci Dove mýdla a zvažuji tu 6 kg Lanzu + Vanish za 3 kila

janysek70
24. dub 2009

Tak jsem připravená, tak ho mastím k velkoměstu, pá 😉

leny2
24. dub 2009

Tak ve městě pořiď. pá 🙂

marhulinka
autor
24. dub 2009

Janysku užij si město-a mimojiné co jsou PEŠKY?????????

marhulinka
autor
24. dub 2009

No ikdyž asi usuzuji,že to jsou asi taky vloženy,co???

Jééééééééé a nevykupte to,nechte taky něco pro mě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
24. dub 2009

Ještě půl hodinky a kousíček a hurá domůůůůůůůůůůů.........

Tak se těším na fotečky od LENY2....ňuchla určitě už hezky povyrostl....a taky řekni,co už umí!!! 🙂

uhlicek
24. dub 2009

Ahoj holky jsu tu,vse probehlo v pohode,sliznice mi jeste dorostla,embrysek je pekny-kompaktujici morula,rikal Dolezal,ale nechci se na to moc upinat,delal si srandu,ze mi tam dava holcicku,pritel tam se mnou nebyl,musel pracovne odjet,tak pro me prijel jeho tatka,ale samozrejme volal,rikal mi,ze jsem nejak v pohode,zitra pojedem domu a malyho necham tyden u babicky,abych byla trochu v klidu,i kdyz Dolezal rikal,ze se mamchovat normalne,akorat se 3 dny trochu setrit,kdyz jsem byla po 2 IVF,tak jsem akorat jeden lezela,a pak uz chodila ven na prochazkya s kamoskama na zahradky.tak zatim se mejte,jo a test mam 7.kvetna,11.kvetna slavi pritel 35,byl by to hezky darecek. 😵

leny2
25. dub 2009

Ahoj všem,
Uhlicku, tak to je dobře, že vše proběhlo v pořádku a bez komplikací. Budeme držet pěstičky, aby se embrýsek krásně zahryznul a nepustil. Už se těším na kávičku.

leny2
25. dub 2009

Copak všichni děláte, u nás je strašný vítr, tak doma uklízím.

janysek70
25. dub 2009

Ahojky, u nás taky fouká jako blázen, sice teplý vítr, ale je to protivné.... prádlo uschlo, tak půjdu žehlit, ať se toho rychle zbavím 😉
A přibyla mi nová záclonka v ložnici, měla jsem ji koupenou od podzimu a nyní na ni došlo 😉 , mám radost

Uhlíčku 🙂 , hodně štěstí a DRŽ PLOD 🙂