Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
15. únor 2010

Ahoj Coko,
to už se těšíš, co? Už snad ani nehlásí žádné kalamity sněhové, tak budete mít dobrou cestu. Co máte za auto?

coko.joko
15. únor 2010

leny ahojda,prave,ze tady zaviraji dalnice,protoze nemaji uz sul,tak se bojime..at nezavrou ty nase co chcem jet...musime si taky vybrat trasu,aby se jelo dobre...auto mame Land Rover-sportovni uprava... 😵

septim
15. únor 2010

zdravim a preji hezke ranko

leny2
15. únor 2010

Ahoj Septim,
jak se vede? Už jsou na tom holky líp?

coko.joko
15. únor 2010

Sept zdar, 😀 😀 😀 😀

septim
15. únor 2010

holky uz jsou v poho zitra mame kontrolu 😉 ale me nejak leze vse na nervy. Jinak restaurace je zamluvena. prave chci objednat ten monitor dechu a porad nevim jesti nanny nebo ten co mas ty ☹

coko.joko
15. únor 2010

sept ty mas teda dilema vid.....se divim,ze ty si nevis rady jaky koupit 😀 😀

septim
15. únor 2010

no fakt nevim, nejak se neumim rozhodnout uz me ze vseho hrabe 😉

coko.joko
15. únor 2010

hrabe ti to neeee...ja nechci hrablou kamaradku 😀 😀

leny2
15. únor 2010

Septim, já jsem volila ten Babysence, protože má dvě podložky a já budu mít dvě postýlky, tak abych to mohla používat v obouch.

leny2
15. únor 2010

Na ten kupon mě to vyšlo s poštovným na 2.100,- Kč.

leny2
15. únor 2010

Jinak mám reference o obou značkách dobré.

leny2
15. únor 2010

Septim, to je super, že už jsi zamluvila restauraci.

coko.joko
15. únor 2010

Co mate dnes v planu?Ja chtela jit do mesta utratit nejaky korunky,ale bohuzel musim bejt doma cely den,protoze je vsude zavreno a tak zitra az pujdu od dr.tak se nekde stavim 😀 😀

leny2
15. únor 2010

Coko, já tak nějak nic, oběd mám od včera, tak vařit nemusím, něco trochu poklidím a uvidím co se mi bude chtít dělat, spíš budu odpočívat. 🙂

septim
15. únor 2010

tak jsem objednala ten babysence jak mas ty uvidim pred tim jsem mela nanny 😉 ja mam uvareno, musim uklidit a taky me boli oko tak premyslim jestli nezajdu na ocni ale moc se mi nechce 😉

coko.joko
15. únor 2010

tak to jsem dve leny,ja mam taky obed od vcera a tak se dnes budu valet u telky a balit 😀 😀 a musim zehlit a to me takkkkkk nebavi

leny2
15. únor 2010

Septim, tak uvidíš jak budeš spokojená s tímhle, u nás je mají i v porodnici, tak už si budu na něj zvykat tam.

septim
15. únor 2010

ja ho mela v Pardubkach v porodnici na holky Hradec ma Nanny

coko.joko
15. únor 2010

a sept uz utraci 😀 to je dobre.....oko te boli,prosim te co si delala 😵

leny2
15. únor 2010

U nás ho i půjčují domů za 150,- Kč na měsíc.

septim
15. únor 2010

ja nevim nejsem zvykla se ted malovat jak jsem doma, a vcera jsem si natrela alspon rasy jak jsem byla Mise na baskete a od te doby me boli oko jako kdybych tam mela kaminky nebo pisek je to neprijemne, nebo taky nenosim bryle coz bych mela tak jestli nejsou oci unavene. Nevim jestli to neprejde zavolam kamaradovi na ocni do nemocnice at me tam vemou bez cekani. Podle me je ten monitor +dulezity a vedela jsem hned ze ho chci budu o dost klidnejsi. Hlavne treba Adelka me v noci jako miminko hodne blinkala a jednou jsem jela dokonce k doktorce protoze nemohla popadnout dech bylo to silene a proto ja jdu do monitoru uplne bez debat. Ted me i docela mrzelo ze jsem je prodala kdyz byly holky nemocne, jak mely ten sileny kasel tak i zvracely a pokazde kdyz zakaslaly clovek tam letel jestli zrovna i neblinka a nezaskocilo ji to. Ja mam v tomto jasno. 😉

septim
15. únor 2010

tak na sraz vemu i jednu kamaradku jestli neva, mam strasne chute na sampanske a ona si pry se mnou da, myslim ze nikdo jiny by si nedal 😀

leny2
15. únor 2010

Septim, to můžeš mít podrážděný oko od řasenky, taky jsem se po dlouhé době namalovala v sobotu a mám je takové citlivé teď. Jinak já si nechávám barvit řasy i obočí, tak se moc nemaluju.

leny2
15. únor 2010

Jdu s pejsanem a pak něco trošku robit, zase mrknu.

septim
15. únor 2010

taky uz jsem o tom premyslela uvidim a mozna do toho pujdu ale jen do ras oboci mam tmave a nesluselo by mi to. 😉

janysek70
15. únor 2010

Ahoj přeslice, zdravím Vás, mám rýmičku, tak si užívám. V sobotu se mi ráno v každé nosní dírce udělal pupínek, tak jsem začala něco větřit a odpolko hrozné svědění v nose, pak jsem si párkrát kýchla a hned to jelo ven a nalily se mi oči a uf.... 😠

coko.joko
15. únor 2010

ahoj janysku,tak bud v teple a odpocivej a musis vitaminkovat jako ja 😀 😀 😀

janysek70
15. únor 2010

Vitamínkuji stále, proto se divím, kde jsem co chytla a to jsem většinou doma

coko.joko
15. únor 2010

tak to nevim 😉 ja smutnim ☹ nemaji muj kocarek a tak ted resime se sept kde ho sehnat ☹ baba jedna hlavne,ze to rekla,ze bude do patku a ted tohle