Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
28. dub 2009

Ahojda,
tak tu je dnes zamraceno a sem tam i prsi,takze nic moc. 😉
Jsem smutna,musela jsem odvolat kadernika,protoze musim jit na tu soutez a budu tam az do vecera,takze pak uz to nestiham.Ale necham se pak ostrihat v cervnu,az prijedu sem.Ted me bohuzel musi stacit opet jen melirky co si necham udelat hned pristi tyden u kamosky ve Dvore Kralove. ☹
LENY16-ja presne nevim co to je za soutez,kamoska me to vse pry vysvetli,az se setkame,ale nemam se bat ba naopak mam se tesit,protoze to bude rozmazlovani meho tela 😀 tak jsem zvedava na to...za 2 hodky si me vyzvedne...V.si dela prdelky a pry,aby me pak poznal vecer.... 😉
LENY2-ty zada to je vec ja to znam taky a vubec ti nezavidim a vim jak to boli jako pr...!Ale snad ti pomuzou ty rehabky...
Tak zatim se tu mej te a ja mrknu vecer.....Zitra uz jedu do CR-----HURA 🙂)))))))))))))))))

leny2
28. dub 2009

Coko, tak to je super, že už pojedete do ČR. Psala jsi do Arlety? už ti odpověděli?

Uhlicku, jak to vidíš s kávičkou? Kdy budeš mít čas?

Janýsku, u nás taky funí, je to otravný.

Volala jsem do Arlety, vzala to ta moje oblíbená sestřička, s kterou jsem většinou přišla do kontaktu, krásně mě pozdravila a ptala se jak se mám, tak mě moc potěšila, že si mě pamatuje. Jsem objednaná na UTZ 7.5.

janysek70
28. dub 2009

Jé Leni skvělé, tak tě taky příští týden zkouknou a obě budeme vědět co dál.... 😉

Pavlík už jede dom..., fajnové 🙂

uhlicek
28. dub 2009

Ahj Leny2 ja bych to nechala na tobe,jak budes mit cas,treba ve ct.nebo zitra,ja jdu 7.5. na test,na kolikatou jsi objednana,ja na 10h.

leny2
28. dub 2009

Jdu na rehabku, ozvu se z domu.

marhulinka
autor
28. dub 2009

Mám pauzičku,tak to tu jdu zkontrolovat 😉

LENY2-to víš,musím někdy být první 😀

marhulinka
autor
28. dub 2009

COKO - ty se máš!!! Tak snad to bude něco příjemného 😉 Huráááá už budeš v ČR!!!!!!!!!!! Kdy jedeš do A?

JANYSKU - tak papíry vyřízeny???
A ty jdeš kdy do A?

marhulinka
autor
28. dub 2009

aha tak koukám,že tu nikdo asi není 😠 tak pa pa pa

janysek70
28. dub 2009

Marhul já jdu do P 🙂 a 4.5. 🙂

marhulinka
autor
28. dub 2009

Janys tak do P 😉 Jéééé to všichni jdou příští týden,co??? Já se teda musím řídit ms....takže asi to bude až ten další týden.... 😠

marhulinka
autor
28. dub 2009

Psala jsem dneska dr.,tak uvidím,co mi napíše...jestli je jedno,kdy přijdu...

marhulinka
autor
28. dub 2009

Dneska jsem do večera v práci a vůbec se mi teda nechce ☹ Teď obídkuju a pak se těším na kávičku...

marhulinka
autor
28. dub 2009

Janysku myslíš,že si můžu zjistit na pojiš.,že tam přišla ta žádost na IVF??? Já sice to psala dr.,jestli to je v pořádku...ale raději bych se i ujistila tam,protože abych pak nemusela další měsíce čekat....Já si na to musím vzít dovču, a tu už mám naplánovanou na červen 😉

janysek70
28. dub 2009

Já jsem si to telefonicky zjišťovala, ale to bylo ještě u té OZP

marhulinka
autor
28. dub 2009

Nojo já musím někde něco vyštrachat nějaké informace a napsat nebo tam zavolat...ikdyž tady z práce nemůžu,takže bych potřebovala spíš napsat.....

janysek70
28. dub 2009

Písemně bych se na to nespoléhala.... telefonicky jsem cinkla na centrálu OZP, vzal to operátor a řekla jsem, že si chci ověřit schválení a řekla jsem RČ a hned mi nadiktoval datum doručení žádosti a schválení

marhulinka
autor
28. dub 2009

No já to tenkrát ověřovala u ozp přes informace,jsou tam pořád na mailu.....ale nevím,jak to má tahle poj.

marhulinka
autor
28. dub 2009

Jdu si najít nějaké info....

janysek70
28. dub 2009

Nyní máš vnitráckou? Já myslím, že ta agenda je vedena všude a nejdůležitější je rč. pojištěnce a dle toho najdou vše

marhulinka
autor
28. dub 2009

Jsem u České národní....už jsem si zjistila čísilko...

leny2
28. dub 2009

Tak jak jsi pořídila Marhulinko?

Coko, tak jak ty? Psala jsi do Arlety?

Konečně se nám to tu trochu hýbe. 🙂

leny2
28. dub 2009

Tak jsem se dneska sešla s Uhlickem a hezky jsme si pokecali. 🙂

coko.joko
28. dub 2009

Ahojda,
tak jsem doma a jsem uplne hotova a unavena 😉 ale za to krasna 😵
LENY2-jsem na pristi tyden objednana takze se tesim a uvidim co me tam ceka 🙂 je dobre,ze ses sesla s Uhlickem...
Marhul-mame stejnou pojistovnu to je,ale nahoda 😀 😀
Nevim jak me to zitra vyjde na vas mrknout,jdu rano na rehabku a pak jeste nejaky nakup a pak pakovat auto,takze moc prace 😀
Takze se s vama uz ted rozloucim,kdybych to nestihla na vas mrknout.
Tak se mej te krasne a vsem preju at se to povede a myslim na vas vsechny 😎 😎 a az se dostanu na pc tak napisu jak se mam ja......
septim-tobe se ozvu v patek a donesu ti tricka,at je muzes nosit 😉
Tak AHOJ ARLETACKY!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marhulinka
autor
29. dub 2009

Krásné ránko všem:o))

LENY-dneska zase první 😀 😝

COKO-to je super,že už budeš tady!!!!!!!!!!!!! Hezky všechno pobal....nic nezapomeň !!!!! A hlavně šťastnou cestu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
29. dub 2009

Nám pracujícím ať ty dva dny hezky rychle utečou a hurá delší víkendík!!!!

leny2
29. dub 2009

Ahojky všem,
Coko, hezkou cestu a jeďte opatrně. Kdypak půjdeš do Arlety? Třeba se tam potkáme, to by bylo dobrý.

Marhulinko, já se hlásím vždy až z práce, ráno to doma ani nezapínám, to spěcháme do školky,máme to všechno načasový, abych to stihla dojet do práce včas. 🙂

Kdepak máme ostatní?

leny2
29. dub 2009

Uhlicku, jak se cítíš, něco nového?

janysek70
29. dub 2009

Já su v práci a je tu přehršel lidí, kteří se tu střídají a vytrhávají mi od mé práce a stále s něčím otravují, doma je doma, tam mám na papíry klídek

Čoko šťastnou cestu do ČR a když nebudeš moci na net, tak písni SMS

leny16
29. dub 2009

Čokouši- také přeji pohovou cestu do čr, hlavně opatrně a ozvi se 😉

uhlicek
29. dub 2009

Ahojky vsechny vas zdravim,u me nic noveho,citm se nijak,tak uvidime,Leny2 poslala jsem ti neco na IP.