Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
1. bře 2010

Ahojda,
tak zase mrkam na vas.... 😎 dasty si taky moc nepamatuji....mam kratkou pamet....ale at prijde mezi nas aspon nas tu bue vice...ted marhul porodi a uz nebue mit cas na nas koukat.... 😎
holky potrebuji poradit...nejdriv co muzu pouzivat za kapky do nosu ta ryma me teda uz pekne sere 🤐 a dneska me bolel podbrisek a slo me to nahoru a hrozne me trvdlo bricho a malej silene zacal kopat a tak jsem se musela schoulit a po cca 15 minutach dobry a ted znova.Nevite nekdo co to je...... 😉

septim
1. bře 2010

a neni to cokousi jen to tvrdnuti na to je dobre to magnezium jinak me nic nenapada 😉

leny2
1. bře 2010

Ahoj Coko, kapky ti neporadím, zatím jsem nic nemusela používat v těhu. Mě taky tvrdne břicho a paní doktorka stále říká, že je to normální, že pracuje děloha.

coko.joko
1. bře 2010

holky to jo,ale me boli u toho i ten podbrisek a pak me zacne teprve tvrdnout brisko,ale ted jsem si nasla na netu o tom hodne,tak jsem se uklidnila....

marhulinka
autor
1. bře 2010

Jdu nakouknout...návštěvička odjela,já už jsem vykoupaná,namazaná a vyvoněná na tu vášnivou noc 😀

marhulinka
autor
1. bře 2010

Aa prcek má zrovinka škytavku...to se zase nalokal vody 😀

coko.joko
1. bře 2010

marhul jak poznas,ze ma skytavku 😀
navonena a vykoupana to bude litat dneska.....kolik ma vubec Kubicek kilo......

marhulinka
autor
1. bře 2010

Já dneska měla celý den nožky nahoře...pak návštěvičku a teď tu večeřím a přemýšlím co budu dělat 😅

Janysku dobře to děláš,objedeš babičky a dědečky a všude něco dostaneš 😀 😀

Leny ty jsi dneska byla hezky pilná 😉 Šikulka...
Já akorát nachystala postýlku 🙂
Záclony na konci března už bych se nebála věšet-uspíšíš leda tak porod...prdne voda a pojedete 😀

Janysku takhle bych teda záclony ještě nevěšela!!! Mě doky řekl,ať na tuhle činnost určo v těhu zapomenu,že chlap to taky zvládne-a musím říct,že ano!!! Ty dělej dozor,ono ty ruce dlouho nahoře nedělají dobře!!!!

marhulinka
autor
1. bře 2010

Coko Vincentku nebo mořskou vodu a na noc,když bys opravdu nemohla dýchat si můžeš klidně kápnout kapky na rýmu....mě doky řekl,že se přeci neudusím...prostě jen aby to nebylo pořád...takže já kapala na noc.... 🙂
Na tvrdnutí břicha by ti měl doky dát vyšší dávku magnézka!! Zavolej mu!!

marhulinka
autor
1. bře 2010

Skytavka se pozná podle pravidelného ťukání do bříška v místě,kde má hlavičku 🙂 Dneska už ji má podruhé...takže asi pěkně loká vodu 😀

marhulinka
autor
1. bře 2010

Nojo manža na mě mrkal,že dneska to vidí na vášeň 😀 😀

marhulinka
autor
1. bře 2010

Kuba váží cca 3200g 😉

coko.joko
1. bře 2010

marhul mam morskou vodu a kapu jako blazen 😎 zitra volam dokymu a domluvim se s nim co na to...
no presne tak janysku ty se setri a neblazni tak.....

leny2
2. bře 2010

Ahoj holky,
co máte dneska v plánu? Já musím něco uvařit a jinak budu zase šít, tak budu průběžně nakukovat.

Coko, tak jak ti je?

Marhulinko, co u tebe nového? Taky někdy cítím když má prcek škytavku.

marhulinka
autor
2. bře 2010

Krásné ránko...jdu se nahlásit a asi zalehnu,ikdyž u nás v baráku něco vrtají,to je strašný rambajs...vrrrrrrrrrr

mil7
2. bře 2010

Krásné dobré ránko,
tak koukám tady je to už očekávání největší 😉,marhul pevné nervíky ☹
leny2 - dodatečné vše nej nej k narozeninám,vše už bylo přáno tak hlavně ať jste oba s mimiňáčkem v pořádku
a už brzy ho máte doma.

leny2
2. bře 2010

Mil, děkuji za přáníčko. 🙂

leny2
2. bře 2010

Marhulinko, jen odpočíve ať nabereš síly. 😉

septim
2. bře 2010

marhuli to jsem na vas zvedava kdy vykouknete ven 😉

janysek70
2. bře 2010

Čao, taky už tu zase straším. Už mám poskládané prádlo, perou se mi cejchy, poklidila jsem nádobí, ustlala a nyní lohním meltu

coko.joko
2. bře 2010

ahojda,
marhul je porad cela...ten vas Kubicek si dava na cas teda 😀 😀 😀
janysek je koukam pekne pracovitej uz od rana 😵 teda to abych taky sla neco delat 😀 😀

janysek70
2. bře 2010

No to by jsi měla, ne že si pustíš Ulici 😀

coko.joko
2. bře 2010

No Ulici mam pustenou,ale je o nicem dneska 😀 😀 😀 sem cekala co bude s Vojtou a tam se porad odehrava rodina FArska a ty me lezou takkkkk na mozek...... 😀 😀

janysek70
2. bře 2010

Jo, včera vo ničom

coko.joko
2. bře 2010

tak je konec a fakt nic moc....dopijim kavicku a pujdu neco delat...treba varit to me takkkk hrozne bavi....ty jsi dnes doma cely den......

janysek70
2. bře 2010

Jo, jsem dnes doma, zítra jedu do kanclu a jestli mi ten zmetek nezaplatí na leden, tak mu to hodím na hlavu

leny2
2. bře 2010

Janýsku, ty jsi toho už narobila dneska. 🙂

leny2
2. bře 2010

Coko, však Kubíček má ještě čas do termínu. 😉

leny2
2. bře 2010

Coko, co nožky a rýma? Je to lepší?

leny2
2. bře 2010

Já ulici nesleduju, ale občas to mám zapnutý když ji dávají a jak tam bylo tuhle o těch filckách, tak jsme se teda tomu tlemili, to byla prča. 🙂