Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
9. bře 2010

Ahoj holky,
já jsem tu i první dneska a tak dlouho? Copak všechny děláte? Já jsem byla na natáčení v porodnici a stavila jsem se na nákup a jsem ráda, že už jsem doma, mám hlad jako vlk.

coko.joko
9. bře 2010

Ahojda,
leny ja uklizim,uz senemuzu na to koukat a tak jsem se do toho dala,jsem sama a tak me to jde od ruky a docela me to i bavi...krom zehleni,to porad odkladam,ale asi se do toho budu muset pustit....jinak ja jdes nevarim,takze udelam jen nudle a je to...odpolko asi pujdu ven,protoze tu je krasne slunecno,tak toho vyuziji a budu se chvilku slunit...

leny2
9. bře 2010

Japak asi naše novopečená maminka, jak se jí asi daří?

leny2
9. bře 2010

Janýsek asi odpočívá 😉

leny2
9. bře 2010

Tak já jdu něco sníst.

coko.joko
9. bře 2010

ja myslim,ze marhul je uz v pohode i kdyz to asi boli,ale je to holka sikovna a taed se tam muchlikuje s Kubickem...
janys ten asi jeste slavi MDZ se nejak zasekla na tom zamku u nich 😀 😀

janysek70
9. bře 2010

Koukám první porod a už je tu mrtvo....
Leny děkuji za včerejší SMS, Martě přeji, ať se dá co nejrychleji po náročném porodu dokupy a Kubíčkovi jen to nej do života a moře rodičovské lásky.....

janysek70
9. bře 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕

leny2
10. bře 2010

Ahoj holky,
to máš Janýsku pravdu, je tu mrtvo. Odpočíváš? Kdy budeš vědět výsledky?

leny2
10. bře 2010

Mě přijede za hodinu tchýně na návštěvu, bude tu celý den, tak se asi moc neurvu.

leny2
10. bře 2010

Janýsku, jak to vůbec probíhalo v pondělí? Všechno v pořádku?

septim
10. bře 2010

zdravim tak dnes mi porodila kamoska, dalsi mimi behem tydne 😉 opet klucina a vazil 4200g a 53cm to by se mi rodit nechtelo 😉jak se vam vsem dari? 😉ja prezivam holky opet nespinkaji tak jsem hotova a unavena ale musim to vydrzet neda se nic delat 😉

leny2
10. bře 2010

Septim, tak to kámošku lituju, takový macek, to si asi vytrpěla, chudák. Ty taky to nemáš lehký, ale ty jsi holka statečná, to zvládneš, musíš, co jinýho, viď?

leny2
10. bře 2010

Jinak já jsem v pohodě, akorát jsem teď taková nějaká líná, nic se mi nechce dělat, no ani moc nemusím, mám vše připravený, jenom sbalit tašku do porodky. Tak jenom ty domácí práce tak nějak podělat.

leny2
10. bře 2010

Včera jsem ještě koupila jeden balík těch malých plínek, když to vypadá, že bude prcek malý.

kul2008
10. bře 2010

Ahoj všem, 🙂
Marhulinko, gratulujeme k narození Kubíčka. Ať jseš brzy v pořádku a Kubíček ti dělá jen samou radost 🙂.

leny2
10. bře 2010

Jé, zdravím Kul, japak se máte, co je u vás nového?

mysicka.hk
10. bře 2010

Ahoj Těhulky to je teda opravdu bída 😉

kul2008
10. bře 2010

Ahoj Leny, Ondrášek už skoro běhá, akorát je dost pohodlný 🙂, takže rychlejší jsou stále kolena, ale když chce tak se bez problému rozejde. Strašně rychle s ním vše utíká. Nemůžem uvěřit, že už mu je rok 😀. Tobě už se to taky krátí.... a za chvíli budete mít prcka na světě a i s překvapením (když nevíte pohlaví?). Tak ať ti těch posledních pár dní rychle uteče... 🙂 .

leny2
10. bře 2010

Kul, a neplánujete pořídit Ondráškovi sourozence?

leny2
10. bře 2010

Kul, my to víme co čekáme, jenom okolí bude mít překvapení.

kul2008
10. bře 2010

Tak to se těšíme na překvapení. Sourozence určitě, ale až bude Ondra větší 🙂.

mysicka.hk
10. bře 2010

Kul mrkni do alba, tam je jasné co to bude 😉

leny2
10. bře 2010

Mysicko, co je u tebe nového? Tady je to mrtvý, ani Coko tu nebyla dneska.

janysek70
10. bře 2010

Zdravím, už jsem na příjmu, byla jsem celý den bez noťasu a velký PC se mi nechtělo pouštět....

mysicka.hk
10. bře 2010

U mě nového nic není.

leny2
10. bře 2010

Janýsku, jsem ti psala ráno plno vzkazů, tak mrkni. 😉

mysicka.hk
10. bře 2010

Vlastně je, asi budu potřebovat opravit pračku,
začala vydávat hrozné zvuky 😒

mysicka.hk
10. bře 2010

Snad se dneska ukáže i Čoko 🙂

leny2
10. bře 2010

To je divný, že tu nebyla?