Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
14. bře 2010

ahoj marhul, já měla to samé, malá ze mě sála mléko s příměsí krve, taky se mi to nestačilo zahojit a tak jsem odsávala až doted, už jsem ji odstavila. Dnes bude první jídlo v životě 🙂
Ten bepanthen mi ani nestačil prsa zahoji, ještě mi to v nemocnici mazali něčím fialovým, taky žádý účinek. Jo přes kloboučky snad ještě horší

leny16
14. bře 2010

ta pístová vcucne celé prso 😀

leny2
14. bře 2010

A jak dlouho ti trval porod?

leny2
14. bře 2010

To jsou problémy s tím kojením, já jsem tak zvědavá jak to bude teď u mě.

leny2
14. bře 2010

Leny, co bude mít Vanesska dobrého?

marhulinka
autor
14. bře 2010

Leny samotný porod trval asi těch 10minut 😀

marhulinka
autor
14. bře 2010

Jůůů první opravdové papu,co bude dobrého?

leny16
14. bře 2010

mrkvička 😀 😀 😀 to je taková klasika na první papů 😵

leny2
14. bře 2010

Marhu, a tak jsi hodně posešívaná? Můžeš sedět vůbec?

coko.joko
14. bře 2010

Je marhul tu byla a dala i fotecky....no kdyz jsem na to koukala a ukazala i Vratovi,tak rikal,ze je to cely Radim a moc krasny mimi...aj slza me ukapla jak me to dojalo 😵 moc gratuluji a preju jen to nej Kubickovi a jasne i vam rodicum....
leny16 tak to jsem zvedava co mala Vaneska na mrkvicku jak ji bude chutnat....
ja jsme cely den lezela jsem hotovson,boli me nohy a tak me je dnes Vrata natiral francovkou a pomohlo to na pul hodky a zase prd,takze asi to vypada,ze budu trpet az do konce tehu.....snad tech 9tt utece nebo se zblaznim...
jo a marhul koukam kolik ma vlasku,ale dredacek to neni 😀 😀 to budu mit ja.....

janysek70
14. bře 2010

Ahojky berušky, musím písnout, že jsem se po tom odběru vůbec necítila v cajku, že jsem se nějak vnitřně stále něčeho obávala, ležela jsem nejprve doma, pak jsem byla u našich a v pátek mi Leny16 telefonickým hovorem zklidnila....., nicméně mě stále provázely bolesti zad, ty mi vystřelovaly no zadku a nohy a včera se k tomu přidala zase bolest břicha a v noci jsem už ani nespala, zabalila jsem si tašku a po probdělé noci jsem se dnes ráno odvezla do nemocnice. Hned mi přijali, udělali odběry, pak jsem byla na UTZ břicha, vycévkovali mi a nějaký zánět se tam objevil, čekám, s čím teď večer přijde doktorka a jestli mi něco nasadí a kdy mi vyšoupnou domů. Ale důležitý je, že jsem viděla bijící srdíčko, z čehož jsem po plodovce měla obavy a mimi je v pořádku a já jsem 20+0....

coko.joko
14. bře 2010

Ahoj janysku,tak doufam,ze je vse v poradku a pusti te brzo dom a hlavne,ze je broucek v poradku a bije srdicko...to jeto nejdulezitejsi.....tak se holka drz a zase nam pisni co a jak...

mysicka.hk
14. bře 2010

Ahoj lidičky.
Marhulinko krásné fotečky Kubíčka, ať se Vám daří 🙂
Janýsku ať tě brzy pustí domů 😉

mysicka.hk
14. bře 2010

Kdepak máme dneska Blaženku a Oláška? 😵

septim
14. bře 2010

zdravim marhulko bobanek je nadherny a preji at vam dela saamou radost. 😉 Janysku to je mi lito 😒 ja dnes taky litala po nemocnici mam silny zanet mocovych cest antibiotika na deset dni ☹ ted jen musim doufat ze se to nerozsiri dal i do to spatne ledviny ☹ nastesti na pohotovosti slouzil muj doktor udelal hned ultrazvuky a zatim ledvina zvetsena porad stejne a ok 😉 janysku hlavne se musis dat do pohody spoustu veci spousti i nervy a muzes si sama i vyvolat, ja vim ze se lehko radi ale uvidis ze vse bude ok a pujdes domu co nejdrive. je to hnusne co ted napisi ale jak mi neni dobre a bere mocak a boli podbrisek tak bych snad brala i tu nemocnici. Doma nema sanci si odpocnout a porad litam jsem vyrizena. ☹

coko.joko
14. bře 2010

sept,ty koukam taky mas porad neco....at uz to mame za sebou co?Ja jsem teda hotova uz ted......

leny2
14. bře 2010

Ahoj holky,
Janýsku, já jsem tušila, že se něco u tebe děje, že si za celý týden moc nepsala, snaž se být v klidu, bude to dobrý, ale chápu tě, jsou to nervy.

Septim, ty to teda taky nemáš lehký, ty si to těhotenství nemůžeš vůbec užívat, zase takové problémy, to je mi líto.

Coko, ty taky trpíš, vydrž, za chvíli už budeš mít broučka u sebe.

mil7
14. bře 2010

Krásný večer,
marhul - Kubíček je nádhernej.Jsem z něho tak na měko až mi kápla slziička.Je tak velikej.Oproti těm mým prckům,ale taky má o kilčo víc něž měli oni.Hlavně,že jste už doma a oba v pořádku.Ty začátky kojení jsou mazec.Měla jsem to samé.Bepanten mi docela zabral a kojila jsem taky s kloboučkama.Ono se říká,že když se prcek přisaje tak se maj kroutit palce u nohou. 😉 Tak přeji ať vydržíš.No maminko pěkně si vychtnávej mimíska
a až bude teplíčko tak se Sep vyrazíme na prochajdu a doufám,že se přidáte 😵 .
Jinak janýsku je fajn,že je mimi v pořádku a hlavně se šetři.
Sep - snaž se odpočívat,vím,že je to rada and zlato 😝

leny16
14. bře 2010

ahojda,
teda holky vy mi tady skoro všechny chudáčci trpíte 😒 , pak že těhu je nejkrásnější období života 😕
Už máte před sbou jen kousek a uleví se vám, uvidíte.
Já i když jsem neměla těžké těhu, tak se mi pak strašně ulevilo po porodu.
janýsku-jsem ráda, že je vše ok, dej ještě vědět, myslíme na tebe
🙂
sep- ještě že máš všude známý mudry, kteří se o tebe postarají jak se patří 😉

leny2
15. bře 2010

Ahoj holky,
tak nám začíná další nový týden, co nám asi přinese?

coko.joko
15. bře 2010

Dobre rano,
leny tak to fakt netusim co prinese,ale snad dobre zpravicky a hlavne pohodu a zadny stres 😉
Ja budu dnes trochu uklizet a musim uz konecne zehlit.....bleeeee 😎
Jinak tady je nalada pod psa asi vyhodi trenera a bude trenovat tak arogantni clovek,ze Vrata je tak otraveny,ze premyslime co bude dal....
Leny16,sept ta ma zname vsude kam se podivas vid sept 😀

leny2
15. bře 2010

Coko, taky půjdu žehlit, ale mám tam jen pár kousků, to bude rychlovka. Ještě potřebuju uvařit oběd a setřít podlahu v kuchyni a zalít kytky a to bude asi moje činnost dnešní. Dneska jsem nechala mladýho doma, v noci měl zvýšenou teplotu, tak to snad nějak vykurýrujem.

leny16
15. bře 2010

tak snad vše bude coko ok, ted je zrovna nepravá chvíle na razantní životní řešení, ale vše se obrátí pro vás, uvidíš

coko.joko
15. bře 2010

leny2 ja jsem se k tomu jeste nedostala 😀 😀 delam okolo veci,ale porad to oddaluji,ale ted jdu na to....nebo se me to tady bude kupit a pak toho bude hodne...
leny16 je to mazec,kdyz nevis co te ceka a muze se ti zmenit zivot ze dne na den... 😒

septim
15. bře 2010

zdravim, no vsak sem byla cokous rada kdyz jsem videla ze slouzi zrovna muj doktor a vim ze mu muzu verit. Mocak se pomalu uklidnil ale zas mi neni dobre po antibiotikach. Ale dnes si udelal obr radost odpoledne se nabalim Michal me odveze do jednoho super obchudku do meste kde si muzu vybrat zbozi co budu chtiti. Se strasne moc tesim alspon si zvednu naladu. Vcera jsem si objednala jeste nejake zbozi na prdolku pak dam do alba a holkam prijde objednane jarni oblecenicko tak zas neni vse tak spatne. Taky mi zacina tect mlezivu a to oprovdu tect rano jsem mela fleky na triku asi budu muset zacit nosit ty polstarky 😉

coko.joko
15. bře 2010

sept no vidis a mas radost hned...nakoupis si neco krasneho a bude to.....ja ted nic nekupuji na sebe i kdyz maji tak krasny veci,ale pockam az porodim a pak si koupim a udelam si takyyy velkou radost....tak dobre porid a pak pisni co si koupila.....jinak me zatim nic nevyteka,ale boli me prsa nemuzu si na ne ani sahnout...

septim
15. bře 2010

ja nejdu kupovat na sebe, Michal zas udelal nejaky obchod a pujdu si vybrat zbozi tady do Hanny jak maji nabytek a doplnky a do druheho obchodu tam maji vse pro mimi a pro tehotne a kojici 😀

septim
15. bře 2010

tak jsem dala do alba veci co jsem objednala, jeste jsem objednala body ale ty jsem tam nedala. ted pani psala ze je zbozicko objednane a dojde 23.3 uz se tesim. 🙂 taky si rikam ze bych mela pomalu prat a chystat veci ale nejak to oddaluji, vzdy si vzpomenu na marhul ta snad prala denne 😉

coko.joko
15. bře 2010

Aha,tak to jo..jsem myslela na sebe veci....a ty nabytek a pro tehule 😀 😀

coko.joko
15. bře 2010

No krasny vecicky moc pekny budou sluset prckovi 😉