Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
9. dub 2010

No,treba se Michalovi libit nebude....ma treba jinou predstavu....no je to na kartu a tu pak das do PC a nahrajes to a z PC to das n DVD a zase tu kartu mrsknes do kamery a nahravas znova....jak rikam my mame tu kartu na hodku a pul to staci....maji i vetsi kapacity,ale to je blbost....no tady mas u toho taky kabel a muzes se na pichnout rovnou na telku a poustet to.....

coko.joko
9. dub 2010

no to prave si myslim taky proto si musim dat to DVD do PC a je tam cesky navod co a jak muzes delat s tou kamerou a tak to chci nastudovat....myslim,ze bude dobra....

janysek70
9. dub 2010

Jasně, hlavně že to splní účel, pro který se pořídí 🙂 . Já mám Lukáše taky párkrát natočeného, samo ještě na VHS a chtěla bych to nechat přehrát na DVD a je to super pustit to nyní po letech.
Však ať vybere jakou chce, já chci hlavně malou, ale to už jsou většinou tyhle všechny, pokud to není ta profi. Podívá se na ty parametry, on se nikde neptal a vám už to někdo doporučil....

marhulinka
autor
9. dub 2010

Ahojky všem...my už se vrátili z venku,jsme nakrmený a jak poslouchám,tak nejspíš i pokáknutý 😀 On je normální průtokáč...se nají a hnedka to vypouští 😀

marhulinka
autor
9. dub 2010

Jů kamerka...taky máme kameru,ale moc se nevyužívá-hlavně že stála skoro 20cítku!!! A posledně jsem musela R.říct,že jako k čemu ji máme,když s ní netočí!! Máme jinak totiž foťák,že se dá natáčet na něj...a tak já se přeci nebudu tahat s kamerou...jenže museli jsme ji samozřejmě hrozně nutně mít 😀 😀

marhulinka
autor
9. dub 2010

Tak jdu přebalovat...pak ještě junknu,jestli ho uspím...spal skoro celou noc,tak asi bude přes den víc vzhůru 😀

coko.joko
9. dub 2010

jo to verim,ze pak po letech se na to mrknes a je to super,kdyz vidis jak byl malicky a ted uz je to chlap.....no co jsem vcera videla ja ty kamery,tak jsou opravdu malicky......no nam prave poradil ten pan v kramu.....jaka je dobra ja se v tom taky nevyznam nejaky parametry to ani nevim co je 😵 hlavne,ze to toci a foti a to staci 😉

Marhul,jen prebaluj aspon se nenudis......

coko.joko
9. dub 2010

marhul,kameru mame taky na skrini a docela byla taky mastna,ale bohuzel se rozbila a tak jsem si vyknourala novou...muze to bejt jen nejaka prkotinka,ale nikdo neni kdo by se na to podival......a fotak mame taky ke muzes tocit,ale ja kamera je lepsi...a ja ji docela vyuzivam,kdyz jedem na dovcu a nebo ted na prcka.....pak si budu ty videa upravovat a hrat si s tim....

janysek70
9. dub 2010

Zrovna dorazili pošťáci a konečně dorazil ten koupací kybloš, 2x noční košile a podprda a v druhém balíku mají být nějaké vyhrané akcičky, tak to jdu rozdělat 🙂

coko.joko
9. dub 2010

Jeeeee tak pak pisni co si vyhrala.....a kyblik to uz mame taky 😀

janysek70
9. dub 2010

Tak to mám mmj samolepky na zeď s medvídkem Pu, tak to budu moci zdobit,, ať vám mám konečně co ukázat...., jen ještě čekám na balíček, kde mám ještě jednu aplikaci a samolepící bonduru..., tak to chci lepit, až to budu mít vše doma, abych to pak nepředělávala

coko.joko
9. dub 2010

To je super meda PU......to bude mit prcek krasny pokojik 😵
ja mam uvareno i s poblivkou a ted jeste tu haldu nadobi a mam hotovo......

janysek70
9. dub 2010

Já jsem se rozhodla, že si raději zajedu k dokymu, je tam dnes do 15h, ať mi raději prohlídne, že mi to stále bolí.

marhulinka
autor
9. dub 2010

Tak jsem tu....jsem Kubíčka uspala...teda uspal ho Mozart já ne...já to jen zapnula.
Naložila jsem R.bůček,tak bude mít dneska baštičku....no a já si udělala Gravimilk a jdu relaxovat sem 😀

marhulinka
autor
9. dub 2010

Coko však je dobře,když ji využiješ tak to musí být kamerka 😵 Já právě natáčím na foťáčku a pak si to dávám taky do pc,ale není čas na nějaké úpravy 😀 zatím teda...ještě jsem ani nezačala dělat album,jen jsem dala rodičům vybrat,jaké budou chtít fotečky 😀

marhulinka
autor
9. dub 2010

Janysek už se prochází doma v podprdě a košili,co?? 😀 😀

marhulinka
autor
9. dub 2010

Tak holky našemu Kubíčkovi se nejvíc líbí,když ho myji v umyvadle 😀 😀

janysek70
9. dub 2010

Jo a nohy si máčím v kyblíku 😀 😀 . Néééé, se zrovna odhodlávám, že se půjdu odchlupit 😠

coko.joko
9. dub 2010

janysku,budes mit aspon klid,kdyz te prohlidne....taky bych jela,kdyby me to bolelo porad...ale bude to dobry,myslim,ze to je tim,ze se ti ta deloha roztahuje....
marhul,teda ty se mas pohodu u PC a R.se bude mit dobre takovou bastu.........

coko.joko
9. dub 2010

no to se odchlup,kdyby nahodou chtel dr.neco videt 😀 😀
to ja uz mam vse v tazce,takze uz nic zkouset nemuzu 😀

marhulinka
autor
9. dub 2010

Já se odchlupovala včera-to je slast,když si na ni zase vidím-ikdyž ještě,že si nevidím tam dolů...brrr stačilo mi to dvakrát a víckrát se tam asi nepodívám...Zato R.to každý den kontroluje...a prý je úplně jiná 😅
Jo a já jsem po hoooooooodně dlouhé době pěkně nadržená...včera jsem myslela,že ho snad znásilním 😀 😅 Ale ještě musím vydržať...ikdyž poprvé se asi budu stejně bát,kvůli té pitomé jizvě...auauau

marhulinka
autor
9. dub 2010

Janysku mě bříško bolelo skoro celé těhu...vždycky jsem měla strach,ale je to prý normální,některé ženské prý mají bolesti prostě celou dobu,někdo jen občas.
Mimísek si dělá místečko,hold už je to človíček a taky se všechno roztahuje,aby se ti dobře rodilo 😵

marhulinka
autor
9. dub 2010

Nojo R.bude mít takovou baštu a já zase budu asi o vodě a starém chlebu...vážně nevím,co už mám jíst ☹ Nechci zbytečně působit prckovi bolesti bříška...ale mě se zdá,že ať já sním cokoli,že on chudák prostě na ty prdíky trpí...ikdyž už je to trochu lepší...nasadili jsme probiotické kapičky-a jestli ty nezaberou,tak mě picne,protože jsou drahý jako ku...y!!! 5ml - a přes 6stovek!!

coko.joko
9. dub 2010

marhul ty a nadrzena 😀 😀 vzdyt jsi porad......no hlavne,ze te kontroluje R.to se musi ja se teda kontrolovat nenecham od V.ani ted se nenechavam holit to se radsi potim sama u toho....
no ja bych asi jedla hodne zeleniny a salatky treba testoviny atd to se muze ne...hlavne ne cibuli,cesnek a to co je bleee kdyz kojis.....i kdyz me tady v porodnici rikali,ze po porodu se muze jist vse,ze pry to nema vliv na dite,tak ja nevim.....kazdy rika neco jineho......

marhulinka
autor
9. dub 2010

Coko no v těhu jsem byla hlavně ze začátku,pak jen tak občas-spíš výjimečně...a pak až k úplnému konci-ale to bylo spíš tím,že jsem chtěla píchnout vodu 😀 😀
A teď se mi vrátila má dávná nadrženost...docela mazec...R. se včera smál,že se celá klepu 😀 😀 😅 😅 Ale on to vyprovokoval...já nic,já byla hodná...jenže on mě chodí ošmatávat...a včera skoro brečel,že se mi ztratila prdel 😀 😀 Taky to nechápu jak je to možný,ale mě se vážně ztratila...mě ji v té porodce normálně ukladli-já jsem teda samozřejmě ráda...ale R.si stěžuje,že mě nebude mít za co chytat 😀 😀
R.mi teď kontroluje ty jizvy...jak se to hojí 😀 tak jsem mu včera udělala překvápko a oholila si ji...teda ne až úplně tam dole...tam se bojím těch jizev.

Jenže spousta zeleniny právě nadýmá 😅 Akorát jím mrkvičku,protože to jsou pak dětičky krásně snědí jako od moře a ta je dobrá,pak ještě okurku hadovku,ta se taky má jíst...jinak nevím. Ono se to prý má vypozorovat,co dětem vadí...tak teda našemu a co mám v okolí,tak jim vadí dost věcí 😀

janysek70
9. dub 2010

Bobr udolán!!!
Když mi doky řekne, že uvnitř se nic neděje a jen se vše roztahuje, tak tu bolest samozřejmě vydržím, jen chci mít klid, abych se třeba neotvírala..... Tak já bych se od drahouše taky kontrolovat nenechala, abych roztahovala nohy a nechala si ji očumovat jak pod mikroskopem, to si raději vezmu zrdcátko. Myslím, že pokud to není zahojené, nemusí to být pro chlapa zrovna příjemný pohled.

marhulinka
autor
9. dub 2010

Janysku jen se nech zkontrolovat...je lepší pro klid dušinky!!! Myslím na tebe,ale vím,že to bude o.k. 😵
Tak to já si ji zkontrolovat nechám,ale nenechám ho tam očumovat moc dlouho 😀 Zahojený to mám...jen pořebuji vědět,jestli se ta jizva bude ještě zatahovat,páč mi ji udělala děsnou ☹
A brzo už pojedu k dokymu na kontrolu-té se trochu bojím,jestli to nebude bolet 😨 a taky probrat nějakou antiko-koukejte na Sept 😀

marhulinka
autor
9. dub 2010

Toto uteklo...jdu krmit 😉 🙂

coko.joko
9. dub 2010

marhul jasne,kdyz to nevadi R.tak proc ne....ja se proste stydim pred V.takhle roztahovat....jak pise janys zrdcatko a jedu....me je treba i trapne ted,kdyz me zaclo praskat brisko od spodu a hlavne kde mam jizvy a delaji se me tam ty hnusny strie rudy,tak si porad rikam,ze to neni hezky a treba ten chlap pak zmeni nazor na tu zenskou a asi mam tehu demenci.....ale porad na to myslim,ze kdyz nedam ty kila dolu,aby pak semnou byl atd...no blazen jsem vim.......
Janysku,tak pak dej vedet co a jak at vime.......

leny2
9. dub 2010

Ahoj holky,
tady je hezky rušno, musím dočíst.