Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
9. dub 2010

o mocaku uz ani nemluvim a jak do nej stoucha docela boli v pondeli mam kontrolu tak jsem zvedava jak dopadnu 😒 uz mam vseho az po krk 😒

janysek70
9. dub 2010

Sep, ještě chvíli vydrž!!! 🙂

septim
9. dub 2010

snazim se ale uz melu z posledniho 😒

coko.joko
9. dub 2010

sept 😀 😀 ty blazne,ale ty si vedela do ceho jdes,protoze to mas uz dvakrat za sebou,ale vis co to je pro me..jsem ze vseho vyplasena a nevim co mam ocekavat a bojim se jako prase...... 😵 mocak to je taky neco....kazdou chvilku jsem na WC a ty otoky me tak serou 😀

janysek70
9. dub 2010

Ono, proč se tomu říká "jiný stav", že???? 🙂

coko.joko
9. dub 2010

sept.....vzdyt je to krasa na jednu stranu...tak si to jeste uzivej 8 tydnu a pak budes mit klid,ale zase jiny starosti to je proste tak...ale muzes bejt rada pak ti to ty holky vse vrati....

septim
9. dub 2010

jo to urcu ale uz jsem silene unavena minulej tyden jsem mela uz i kontrkace od pul noci do peti do rana 😒 ve ctyri rano uz jsem budila celej barak ze jedem, ale nakonec jsem zustala a volala doktorce 😉 hned rano naklusala a vse nastesti v poradku ale od te doby uz se necitim dobre 😒 mozna to je opravdu unavou Ada v noci strasne zlobi. O otokach mi ani nemluv ty uz neresim do toho uz dvakrat zanet mocaku a pridala se tachykardie super bejt tehotna je super stav 😀

janysek70
9. dub 2010

Sep, je to opruz, chce to ale ještě alespoň chvilenku, ať tam v nemocnici pak nemusíte dlouho zůstat

septim
9. dub 2010

cokulino vedela vedela ale popravde moc nadsena jsem z toho nebyla a i ted mam dny kdyz to reknu hnusne ze se na dalsi mimi necitim ☹

septim
9. dub 2010

ja rikam 4tt a na vse se.. 😉 a jdu rodit dyl to proste nedam 😉

coko.joko
9. dub 2010

ty taky otekas jako ja....jsem si vyfotila svoje nozky na pamatku,protoze to se jen tak nevidi jak je mam krasny....no ja jsem ti rikala hned jak jsem objimala WC na zacatku,ze tehu je asi krasna vec a ze se na to uz ted tesim...... 😀 ale zase pak mas to nej v ruce a za to to stoji vydrzet.....co je prosim tachykardie to neznam..ale mozna mam i ja 😀 😀

janysek70
9. dub 2010

Jen aby se pak malá nekousla a nechtěla zůstat přes termín 😉

janysek70
9. dub 2010

😀 😀 Čoko, ty už by jsi taky chtěla mít všechno 😀

septim
9. dub 2010

je to zrychleni tepu i v klidu kdyz sedim a nic nedelam mam kolem 110 v minute se porad citim jak na marotonim behu 😉 ja se rano budim ok otekam az odpolko ale tlak vysoky ani bilkovina v moci neni tak je to v poho 😉 vis ja nemam ani pomysleni ze to nej budu drzet v ruce me ted ty moje nej tady litaji jak draci a mrzi me ze s nimi nemuzu delat spoustu veci ☹

septim
9. dub 2010

janysku nestras ta pujde ven i kdyby nechtela 😀 😀 😀 😀

coko.joko
9. dub 2010

janysku,vzdyt ja mam vsechno od zacatku ☹ proto bych se nedivila,kdybych mela i to co ma sept 😵
no sept,minuli tyden jsem mela taky bolesti jako prase do zad a bricha a tak jsem si myslela,ze neco je a ono prd......

leny16
9. dub 2010

Ahojda,
kokám, že už holky některé melete z posledího 😕 😖
Už jen pár týdnů a uleví se vám. Budu na vás myslet, at ten konec máte, co nejvíc v pořádku 🙂

septim
9. dub 2010

tohle nebyly cokousku bolesti jako normalni ale klasicke kontrakce tak beru 8tablet horciku a je to o dost lepsi 😉 leny zrovna dnes jsem si rikala ze jsi tu dlouho nebyla 😉 kolik ted vazis cokousku?

leny16
9. dub 2010

Manža má ted dovču, tak se věnuji 2 ratolestem... 😀 😉

leny16
9. dub 2010

sep, ta porodíš si myslím už docela brzy,ale zase na to nespoléhej, třebe se mimčo bude chtít dokrášlit....

coko.joko
9. dub 2010

sept,tak to fakt nemam.....jo verim,ze to je mazec a nemuzes se venovat holkam,ale pockej az bude Bramburka venku,tak to bude zase jiny..budes venku a muzes se venovat holkam a nemuzes rodit driv nez ja preci...... 😵
ahoj leny16......to jsi hodna,kdyz nas budes podporovat

leny16
9. dub 2010

Často na vás myslím coko, ale někdy prostě někde lítám a nedostanu se sem. A nebo někdy vás čtu, ale zrovna není co přihodit do mlýna... 😉

coko.joko
9. dub 2010

leny16 ja vim,ty jsi hodna holka 🙂

leny16
9. dub 2010

Copak je janýskovi? Nějak sem nenašla jádru problému..... Bolí jí bříško?

septim
9. dub 2010

ja se priznam ctu pravidelne 😉 neboj coko ty porodis za tyden ja za ctyri a je to 😀

leny16
9. dub 2010

a sep to vyřešila..... 😀 😀

leny16
9. dub 2010

sep- co holky se zoubkama, už dobrý? Prořezaly se?

septim
9. dub 2010

ani mi nemluv porad to neni ok se z toho uz picnu 😉 Dnes jsem Adika nadopovala sirupem na bolest a musi chrapat jinak zitra uz nevstanu 😉

coko.joko
9. dub 2010

sept ty blazne tyden ...na to nejsem pripravena ja to musim naplanovat...ne vazne fakt bych chtela tak za 3 tydny mit klid.....tak uvidime...porad kope a mele se tam a nohy me strka ja nevim kam,ale boli to jako prase.......
leny16,janys ma bolesti v krizi a v podbrisku,uz zacina mit to co ja...... 😀

coko.joko
9. dub 2010

sept holkam rostou zoubky...tak to musi bejt u vas veselo a jak dopadla oslava o vikendu...kolik bylo darecku...... 😵