Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
5. kvě 2010

ja dnes koupila skoro 40korun Kg tak me pulka vysla skoro na 90 korun taky je jeste docela drahej ale nekdy maji v akci 😉

septim
5. kvě 2010

ja mam mesickovou kojeneckou koupel Weleda a i olejicek a telovy krem weleda byla jsem moc spokojena uz i na holky a nechci experimentovat. Janysku a taky mas jednoho melouna pod trickem 😀

coko.joko
5. kvě 2010

sept to je levny,tady je drahy,ale jak rikam ta touha je vetsi a tak proste musel bejt u me v kosiku a dneska si muzu kupovat znova 😀

septim
5. kvě 2010

to ja dnes uz nic nedam maximalne vanu chytaj me zada jak blazen a krece jak kdyz to mam dostat

coko.joko
5. kvě 2010

jo Weleda to vim,a jeste jina je nejaka dobra 😉

janysek70
5. kvě 2010

Ty wolís, já snad budu muset znova k městu, mi ta huba jde po tom melounu šejdrem a vy o tom pořád melete 😀

Čoko já zvažovala Welwdu nebo Seba med a nakonec jsem koupila tu Sebu

coko.joko
5. kvě 2010

sept to se muzu i vykoupat 😕 ja myslela,ze kdyz jsi tehu,tak jen sprcha....me taky boli zada,bricho jako na mrchu a tvrdnu jako prase,ale chci jit ven a trochu se vyvetrat a nakoupit to.....ale budu mit taky dost

septim
5. kvě 2010

na Misu jsem mela Sebamet ona se totiz po vsem opupinkovala 😉 to se zeptej holek co pouzivaji ja jdu na jistotu 😉

coko.joko
5. kvě 2010

seba med to je taky dobra kosmetika to mame doma samponky na dospele a je fakt dobry 😀 no ja to budu muset osahat v drogerce a uvidime.....
janysku tak ja uz vim co ti v lete dam na uvitanou az se potkame na kavicce melouna 😀

janysek70
5. kvě 2010

Čoko, já se občas vykoupu, ale nedávám si moc teplou vodu, ale prohřát se občas potřebuji...

leny2
5. kvě 2010

Jo, Pampers sensitive, to jsou ty bílé.

coko.joko
5. kvě 2010

sept ty jdes porad na jistotu to je jasny,ale verim ti...... 😀

septim
5. kvě 2010

to vis ze muzes ja uz na to kaslu se vecer nalozim. To je bolest ze by se jeden posra.. ale jde v navalech vzdy za chvilku prejde tak uvidim jestli ve vane prestane. To tvrdnuti z toho se uz zblaznim musim rozdychavat a mam to snad pri kazdem pohybu ☹

janysek70
5. kvě 2010

Čoko, v létě počítám mi už ty chutě přejdou 🙂

coko.joko
5. kvě 2010

janysku ja se sprchuji a poustim si na sebe teplejsi vodu a to me staci vzdy to prejde,ale ne na dlouho...... 😵

septim
5. kvě 2010

kdyby alspon opice po me tolik neskakaly 😉 ale zakaz to detem kdyz jeste nemaji rozum 😉

janysek70
5. kvě 2010

Kdepak je Myšička? Nepletu se, že už tu dlouho nebyla...?

septim
5. kvě 2010

tobe to taky janysku leti jako blazen ted koukam uz 27tt

janysek70
5. kvě 2010

Hlavně Michalovi to vysvětli, ten už snad rozum má 😀

leny2
5. kvě 2010

Mysicka tu dlouho nebyla, to máš pravdu.

coko.joko
5. kvě 2010

septiku ja mam uplne to same a nejlepsi je kdyz jdu venku a najednou tlak a ja se svijim a lidi cumi a V.kouka ja si musim sednou a nebo se oprit a dycham jak pes......a prejde to,ale fakt je to hnus......a jak se u toho vzdy takkk potim...
janysku,tak bude neco jineho k jidlu neboj to se muze menit

leny2
5. kvě 2010

Coko, ještě k té kosmetice, já používám od Hippu olejíček na tělíčko, jinak nic.

janysek70
5. kvě 2010

Jó a taky jsem v Lidlu uzmula jednu kojo podprdu, měli je v akci a zbyly jim tam poslední dvě, tak jedna tam na mě čekala 😀

leny2
5. kvě 2010

A na zadeček přírodní vazelínu od Finclubu.

leny2
5. kvě 2010

Týjo, co v tom Lidlu všechno nemají?

septim
5. kvě 2010

tak to jsem uplne coko na tom stejne, ja se teda potim jen v noci vzdy se probudim uplne durch a musim hodit sprchu ☹

leny2
5. kvě 2010

Holky, já se potím celé šestinedělí v noci.

janysek70
5. kvě 2010

A jak jste maminy spokojené s monitory dechu? A Sep ty taky máš na malou, že? Já jsem teď objednala od jedné paní použitý Nanny i s přídavnou deskou a má ještě 36 měsíců záruku.

leny2
5. kvě 2010

Zítra nám končí šestinedělí. 🙂

coko.joko
5. kvě 2010

v Lidlu maji kojo podprdy 😕 ja mam dve to staci......na co vic......
leny a ty Vojtiska nemydlis ve vane jen ho oplachnes vodou a pak ho namazes tim olejickem 😵