Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
7. čer 2010

Kdepak všechny jste?

coko.joko
7. čer 2010

Ahojda,
nejak nestiham,vcera bylo tak krasne,tak jsem byla porad venku a uzivala si slunicka 😵
leny2,ty kojis a jeste prikrmujes??Kolik vypije Vojtisek mlicka v lahvicce.......
sept je asi cela,kdyz me neprisla jeste zadna SMS 😀

leny2
7. čer 2010

@coko.joko už nekojím, tento týden jsem už jen odstříkavala poslední zbytky mlíčka. Z lahvičky vypije 60 ml, někdy 90 ml.

coko.joko
7. čer 2010

Leny2,tak to jo....to vypije docela hodne,ten nas vypije okolo 80ml.....a jak casto pres den mu davas najist...... 😵

leny2
7. čer 2010

@coko.joko přes den dostává podle toho jak má hlad,ale vychází to tak po 2-3 hodinách.

leny2
7. čer 2010

Včera jsme dopustili bazén, tak už se těším na koupání, ale dneska se to nějak mračí.

septim
7. čer 2010

zdravim kontrola no nevim mimi je ok na monitoru uz jsou pekne kopecky hrdlo se pry taky chysta ale porad nejde provest ani ten zatraceny hmat nahore jsem pry zavrena 😉 mala pry bude mit urco kolem 3600ale nejde uz ted dobre zmerit. Nabrala mi krev znova na jaterky. A zitra jdu na desatou do nemocnice tak jsem zvedava jak dopadnu. Ale podle pani doktroky by to melo do konce tydne bejt. Tak janys zachvilku budes prvni 😉
@leny2 je to myslim u nutrose 2

coko.joko
7. čer 2010

leny2,tak to ten nas by mohl jist kazdou hodinu......
sept a ja si pamatuji kdy si tu psala,ze porodis driv a podivej uz mas 41tt...

septim
7. čer 2010

ani mi nemluv doktorka taky krutila hlavou u dvojek otevrena uz na 30tt a u tehle prdolky porad nic

septim
7. čer 2010

ale uz me to docela zmaha, a taky me zacalo bolet v krku coz me pekne stve ale to je urco pocasim je tu strasne dusno

leny2
7. čer 2010

@septim tak jsem zvědavá co ti zítra řeknou v nemocnici, co s tebou vymyslí. 😉

leny2
7. čer 2010

Já jsem taky před porodem cítila bolest v krku a začla mě rýma, v porodnici jsem smrkala jako blázen.Měla jsem strach, že to malý ode mě chytne, ale nechytl.

janysek70
7. čer 2010

Sep.........."ještě 000 dní do porodu" 😵 😵 😵

Čuste bambulky 🙂

marhulinka
autor
7. čer 2010

Všem hezký den 😵

coko.joko
7. čer 2010

sept,tak doufam,ze do konce tydne porodis......

coko.joko
7. čer 2010

My jsme napapany,ted vyvarim lahvicky a pockame do 14 hod na Alenu,ta nas zvazi a pak pujdem ven na prochajdu....sice tam je zamraceno,ale na prochazku dobry...

marhulinka
autor
7. čer 2010

Tak jsem se těšila na včerejší zprávy,že byla nějaká "akce" v zoo a ono nic 😅

marhulinka
autor
7. čer 2010

My už byli venku,akorát jsme došli k baráku,tak spadlo pár kapek.

septim
7. čer 2010

ale je tu strasne dusnu
@coko.joko do konce tydne myslim urco uz mam docela velike bolesti

marhulinka
autor
7. čer 2010

Holky zítra slavíme 3měsíce!!!!!!! To už jsme veliký cooooo??? To letí!!!
Ale teď už je to takový suprový,ty pokroky...jak se sám obrací na bok...jen teda někdy mu to přes tu plínu dělá dost problémy,tak u toho pěkně heká 😀 Už si chytá hračku,když mu ji podáváme,směje se nahlas a začal na nás dělat,když se rozparádí ggggg gggggggg 😀

marhulinka
autor
7. čer 2010

@septim to mi povídej,jsem přišla úplně splavená...a ještě dole na chodbě si chtěl pejsan hrát...já v náručí Kubíka a čekala jsem,až přijde pes ke mně,abych ho taky vzala a on přede mnou zdrhal...už jsem ho tam chtěla nechat...S nima je teda tělocvik 😀

septim
7. čer 2010

@marhulinka to znam ja tahala obe holky do jejich roku do tretiho patra 😀

marhulinka
autor
7. čer 2010

@septim No to já mám ale výhodu,že pes nepřibírá a má pořád stejně 😀 😀 Za to Kuba se už pěkně pronese 😀 😀

leny2
7. čer 2010

@marhulinka Kubík bude slavit 3 měsíce, to je paráda. 🙂

leny2
7. čer 2010

Je to krásný sledovat ty pokroky co dětičky dělají.

leny2
7. čer 2010

@coko.joko ty si mlíčko odstříkáváš a dáváš ho Lennymu z lahvičky?

marhulinka
autor
7. čer 2010

@leny2 nojo strašlivě to letí...to ani není možný 😵

leny2
7. čer 2010

@marhulinka krásný fnový otečky máte.

leny2
7. čer 2010

to mělo být nový fotečky 😀

marhulinka
autor
8. čer 2010

Hezké sluníčkové ránko 😵