Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
13. čer 2010

@marhulinka ani boha akorat jsem pekne nastydla mam kasel jako prase ☹

marhulinka
autor
13. čer 2010

@septim Jo tak to před porodem dost často bývá,že je člověk nachcípaný...Holka tak se drž,už brzo to bude 😵

septim
13. čer 2010

@marhulinka no nevim jestli bych tam nemela zavolat a posunout to ☹

leny2
13. čer 2010

Ahoj holky, jdu v rychlosti nakouknout jak je na tom Septim a koukám, stále celá.

leny2
13. čer 2010

Já jsem tu měla dneska kámošku s rodinou, dělala mě nové nehtíky, taťka hlídal a pak jsme poseděli u krbu a dělali jsme masíčko. Dala jsem si skleničku vínka a jsem pěkně omámená.

marhulinka
autor
14. čer 2010

Hezké ránko všem 😵

Konečně je příjemně...už jsem si myslela,že se doma uškvaříme 😝 Měli jsme tu strašně.

janysek70
14. čer 2010

Ahojky, jj příjemně je, ale chcandit celý den by nemuselo, stačilo by vždy přes noc 😀 Zase nespokojenost 😀

janysek70
14. čer 2010

Tak jakpak ta naše Sep, spala ještě doma?

leny2
14. čer 2010

Ahoj holky,
taky nakukuji co Septim.

leny2
14. čer 2010

Janýsku, co je u tebe nového? Už se ti to taky krátí.

leny2
14. čer 2010

Já větrám, aby se to tu trochu ochladilo doma, jak jsou zdi vyhřátý, tak tu je vedro stále.

janysek70
14. čer 2010

Teď budu čekat na sluníčko a musím se už vrhnout na tu výbavičku, páč mám nějaké pocity, že to nebude dlouho trvat

janysek70
14. čer 2010

Taky je doma stále vedro, jak to sálá z půdy

leny16
14. čer 2010

@marhulinka - to máš tedy stále hodně velké nepříjemnosti, ten dr, co tě šil, byl snad slepý, že tě tak zaplátoval??? A lepší se to alespon, nebo je to stále stejné?
sep- mamino už porod!! 😵
ahojda coko a leny2 🙂

leny16
14. čer 2010

taky zdravím janýska 🙂

janysek70
14. čer 2010

Taky zdravím Lenýska 😅

leny16
14. čer 2010

janýsku, tobě to taky strašně rychle uteklo, máš " porod" už za rohem 😵

janysek70
14. čer 2010

No to mám a už mi vše bolí, týden mám pocit jako na mrchu, malej kope jako o život, ohnout se nemůžu a je mi tak nijak......, vše mám doma, ale nic vypraného, tak jak přestane pršet, jdu na to

septim
14. čer 2010

zdravim ja jsem porad cela mala chce hodit rekord 😀 zitra mam nastup ale nevim nevim jestli to trochu neposunu mam ten kasel hroznej a pritom jsem dnes rano dobrala penicilin. No uvidime jak to dopadne. Odpolko budu volat mamince kamarada je to porodni asistentka tady v Hradci a zeptam se ji na to. janysku to zacni poamlu chystat me se pak uz nechtelo a uvidis ze bude jeste hure. Ja uz jsem ted hotova 😀

marhulinka
autor
14. čer 2010

My už máme doma krásně příjemně 😵

@septim ty rekondmanko...ty prostě nechceš uvolnit svůj post,viď? 😀

@leny16 no takhle mě to zašila doktorka,nejlepší na tom je,že jí to můj porodník říkal,že to bude šít moc a ona pořád na něj řvala,že přeci mi tam nenechá takovou díru!! Přesně takhle to tam řvala,nikdy na to nezapomenu,jak pořád na všechny ječela...
No se zadkem je to pořád stejný,pořád mě to bolí-už je to taková ta trvalá bolest,na kterou si pomalu zvykám,jen občas je to trochu víc a to je pak mazec,třeba při kojení kolikrát když ležím tak mě to tak bere,že se kroutím jak žížala...ale prostě to chce ještě snad čas,nebo si hold na to zvyknu a bude 🙂 S druhou dírkou je to trochu lepší,ale říkám jen trochu...masírování mě dost někdy bolí a sex? Tak to je pro mě takový menší porod,ale postoupili jsme myslím dobře,jen prostě to jsou muka a manža to tak nechce,musím ho vždycky přemluvit,že prostě musíme...no a já jsem statečná,zatnutí zuby,nehty,jen prostě slzyčky tečou,tomu se ubránit hold nejde...doufám,že se to spraví...mám na to dobu co kojím,pak bych to musela řešit tou plastikou.

marhulinka
autor
14. čer 2010

Copak máte dneska v plánu?? U Janyska bude malé velké prádlo?

marhulinka
autor
14. čer 2010

U nás trochu poprchává,taky mám na balkóně prádlo,ručníky a utěrky,ale už jsou polosuché,jak pofukuje,tak se to krásně vyfoukává 😵

leny2
14. čer 2010

Já jsem vyžehlila prádlo, musím ještě trochu poklidit, teď jsem na to prděla, jak bylo hezky, to jsme byli stále venku.

leny2
14. čer 2010

Za chvíli se zlatíčko vzbudí a půjde papat.

leny2
14. čer 2010

@marhulinka to tě lituju, jak stále trpíš. ☹ Já jsem to už asi minulý týden dostala poprvé, ale bylo to jen slabounké, že by už to Mirena ovlivnila?

leny2
14. čer 2010

@janysek70 ty jsi ještě nezačla prát? Já jsem na tebe myslela minulý týden, jak bylo krásně, že určo pereš.

marhulinka
autor
14. čer 2010

@leny2 Já žehlila včera,ale myslela jsem,že u toho pojdu vedrem 😝 My jsme právě usnuli 😵
Já trochu zašpinila,když jsem nasadila prášky,od té doby už nic...beru je bez přestávky,to je pohodička 😵

septim
14. čer 2010

tak jsem tam volala a pry neva zitra nastup se z toho tblaznim uz at to je za mnou se bojim bojim bojim

marhulinka
autor
14. čer 2010

@septim budeme na tebe myslet,ať držíš zlatíčko co nejdříve v náručí 😵

septim
14. čer 2010

no jsem zvedava na jak dlouho to bude ale uz ted z toho mam vitr ☹