Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
21. čer 2010

Hezké ránko všem 😵

@coko.joko my sterilizátor lahviček kupovali v Chiccu,mají to většinou všude v dětských potřebách,v některých lékárnách a asi i to elektro,jak píše Leny.

@janysek70 jen připravuje hnízdečko,připravuj 😵 Takže za chvíli finišuješ,to je super!!! 😵

coko.joko
21. čer 2010

leny to mas pravdu je to hrozny pakovat to vse....hlavne si porad rikam abych tu neco nenechala...a na sebe nic nemam,takze to je jednoduchy....
marhul,kde je chicco v hk?......

janysek70
21. čer 2010

Čoko, tam jak jsme se naposledy potkaly 🙂

coko.joko
21. čer 2010

janysku,myslis jak je Tesco?no vidis uz ani nevim kde co je v HK 😀

marhulinka
autor
21. čer 2010

@coko.joko jj jak je velké Tesco,ElectroWorld 😉

janysek70
21. čer 2010

Jj přesně tam 🙂

coko.joko
21. čer 2010

dekuji holky 😎
ty blaho ted jsem vazila toho naseho prcka a uz ma 5200g neni to moc 😕 na jeho vek....aby nebyl jak otesanek....

septim
21. čer 2010

@coko.joko po umelim rychleji nabira, holky meli na dva a pul mesicich 6500g a byly teda pekne kulate, vzdyt sem ti ukazovalo foto jak Anetka nema ani oci videt 😉 musim vam rici ze jsem teda pekne unavena, pres den nechce moc spinkat ale noci pohoda, uz jsem ji soupla duduse 😉 Holky trochu zarli ale urco je to prejde 😉
@janysek70 tak uz budes mit vse hotove vsak ono to utika nam bude zitra tyden 😉

coko.joko
21. čer 2010

sept,jo to si pamatuji a pry holky nechteji jist....hahaha.......no my na tom asi budeme stejne.....vsak pockej az uvidis tento tyden Lennyho...no bud rada,ze spite v noci....aspon se trochu vyspis....a neboj holky si museji zvykat

coko.joko
21. čer 2010

Tak jsem udrncala Lennyho a muzu jit rychle neco delat....holky ten vam tak chrape....ma trochu ucpany nosanek,tak budu muset asi jit koupit nejaky kapicky do nosu.... 😵

coko.joko
21. čer 2010

Tak jsme ztahla fotecky a jsou v albu,skoda,ze tam nejde dat video...jsem natocila jak chrape... 😀

mysicka.hk
21. čer 2010

Ahoj lidičky tak se jdu na vás taky podívat 🙂

@coko.joko krásný fotečky. Co je to za statek, mají tam jen koníky?

marhulinka
autor
21. čer 2010

@coko.joko aspoň to bude pořádný chlapák 😵
Jdu juknout na fotečky. 😵

coko.joko
21. čer 2010

mysko,maji tam moc zviratek si clovek pripada jako na vesnici..... 😀
marhul,to teda bude chlapak 😀

leny2
21. čer 2010

@coko.joko až budeš v čechách, tak můžeš přijet k nám na statek, brácha má taky plno zvířátek.

leny2
21. čer 2010

Janýsku, to je dobře, že už budeš mít vše nachystané, člověk je ke konci hodně unavený, tak můžeš odpočívat.

leny2
21. čer 2010

Tak jak koukám na malýho Lennyho, tak ten náš Vojťas bude asi nejmenší tady ze všech zatím.

leny2
21. čer 2010

Holky, dva dny teď u nás přes den nepůjde elekřina, tak mrknu zase až večer. Musím brzo ráno ještě převařit vodu do termosky na jídlo mladýmu.

marhulinka
autor
22. čer 2010

Hezký sluníčkový den 😵

janysek70
22. čer 2010

Taky tak 🙂 🙂 🙂

coko.joko
22. čer 2010

Ahojda,tak mrkam co noveho a nic takze jdu zase makat.....teda spis balit,zehlit a varit...teda jestli me to povoli Lenny...kruci tu v lehatku,takze asi nejdriv budu muset uhoupat...holky ja budu mit teda za chvilku ruce jak porad houpu 😵
Taky tady mame slunicko a doufam,ze bude i trochu az budeme od stredy v Hradci...
Kdyby me to uz nevyslo se sem mrknout,tak toho moc nenakecejte nebudu tu do 10.7..... 😵

marhulinka
autor
22. čer 2010

@coko.joko užij si to v HK 😀 😵

janysek70
22. čer 2010

Á paní Čokoušková opouští Říši a řítí se na rodnou hroudu 🙂 , tak šťastnou cestu a zvládněte to s prcoškem v pohodě 🙂 😉

marhulinka
autor
22. čer 2010

@janysek70 a co ty děláš? Žehlíš,rovnáš?

marhulinka
autor
22. čer 2010

Dneska mi přišly balíčky....tak jsem zase ze schodů letěla jak šílená 😵 😵 Už stahuju fotečky,tak se tu musím pochlubit 😵

janysek70
22. čer 2010

Teď zrovna odcházím na obídek vedle....
Vyžehleno už vše mám, teď rovnám věcičky do komody dle velikostí

marhulinka
autor
22. čer 2010

Tak dobrou chuť 😵 Jen rovnej rovnej,ať to má Štěpánek hezky nachystáno

marhulinka
autor
22. čer 2010

Tak fotečky nových hadříků,co dneska přišly: laclíkový kaťata teda snad ještě využijeme 😀 😀 No a když ne tak to jistí ta šála 😀 😀 😀

leny2
22. čer 2010

Ahoj holky, dřív jsem se nedostala k PC, jak u nás nešel ten proud celý den, tak jsem udělala strašně moc práce a šli jsme i na dlouhou procházku k prababičce a vrátili jsme se po sedmé hodině, tak jsem toho dneska naběhala, že teď padnu do postele a budu tuhá. Zítra nám opět nejde proud, tak ráno zajedu na nákup a pak budu něco pracovat zase, potřebuju přesadit kytičky. 🙂

leny2
22. čer 2010

Marhulinko, to je ale frajer Kubíček. 😵