Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
21. črc 2010

no to je pravda,ale ja si pockam k dr......tam je to tutovka...... 😀 no vidis notas jim kupte maji ty detsky krasny.....

janysek70
21. črc 2010

Kurňa čoko, ty aby jsi nemusela hodit nohy do praku, tak si hledáš tisíc důvodů 😠 😀

coko.joko
21. črc 2010

@janysek70 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja si vzdy neco najdu 😀 😀 to vis nejsem jak ty a sept,ze sukate od rana do vecera...ted jsem uspala toho nase broucka a doufam,ze bude aspon chvilku spat.......bo me upadnou ruce jak houpam 😀 a aspon budu moct neco delat od rana jsem stihla jen uvarit 😵

coko.joko
21. črc 2010

a vis co jsem rekla s marhul....ze pojedem k tobe na bazen a kdyz budu mit jeste trojky,tak z nezvladnes hlidat.....

coko.joko
21. črc 2010

jinak janys ma o viku prset a maji bejt bourky,takze mozna porodis....vis co se rika,ze kdyz bouri,tak se rodi vic deti.......

janysek70
21. črc 2010

Už bouřilo nyní 2x po sobě, jednou jsme to prošpekovali i sexuální parodií a do toho zahřmělo a houbelec, pak se spolehni 🙂

coko.joko
21. črc 2010

@janysek70 ,tak to teda nevim....mozna to je tim,ze porad sustis se na to uz vyprdni........ 😀 😀
holky nevite proc ten nas kluk porad cpe ruce do pusinky a zuzla ty prsty a nekdy si tam da celou pest......na zoubky je brzo ne 😕

janysek70
21. črc 2010

Má hlad 🙂

coko.joko
21. črc 2010

@janysek70 ,tezko.....vypil 180ml........ 😵 to neni hladem.....

septim
21. črc 2010

@coko.joko to je normalni cokous deti tohle delaji me to mala taky dela, kdyz zacne soupnu ji dudlik a je klid sice ho porad plive a ja nandavam zpet. Nektere deti si pak zacnou dudat pesticku a nebo palec 😉 malou jse vazila byla jsem zvedava kolim pije a taky slupne od 150 az po 200 odhadem podle vahy 😉

septim
21. črc 2010

@janysek70 cokousek proste uz deti nechce 😀

marhulinka
autor
21. črc 2010

@coko.joko děti si strkaj do pusy všechno 😀 😀 😀 Kuba si teď začal sundávat fusku a taky ji žužlá 😝

leny2
21. črc 2010

Ahoj holky,
nestíhám, nestíhám, dneska jsem tu měla kámošku s práce na pokec, tak jsem si to užila, žádná práce. Zítra nám nejde celý den proud v té naší prdeli, tak budem pracovat venku. Odpoledne jedem k doktorce na kontrolu a možná bude očkování, tak jsem zvědavá.

leny2
21. črc 2010

@janysek70 krásný břuch máš a to máš jenom 11 kg nahoře, to jsi to zvládla dobře, to půjde rychle dolů.

leny2
21. črc 2010

Holky, náš prďolka vypije tak 120 ml někdy 150 ml, to jsme proti vám břídilové.

leny2
21. črc 2010

@marhulinka krásná fotečka nožiček a ručičky. 😵

leny2
21. črc 2010

@marhulinka už dáváte nějaké příkrmy?

marhulinka
autor
22. črc 2010

Hezké ránko,už je zase nedýchatelno...děláme si tu teď luftung,ale jak zavřu,tak asi bude zase 😝

@leny2 děkuji...dneska se venku neusmaž!!! Zatím jen kojím,ale chystám se něco už dávat,protože mě snad sežere!!

septim
22. črc 2010

@marhulinka ani mi nemluv o teplu ale sobota a nedele bude super. Cekam az se prdek probudi a zajedem na Benesovku potrebuju slunecnik na kocarek az me nebavi porad otacek kocarek 😉

septim
22. črc 2010

@marhulinka nikam nespechejte s prikrmi jestli pribira tak bych zacala az od konce sesteho mesice mlicko mu staci. Hlavne pak si budes rikat zlate kojo me ty prikrmi nikdy moc nebrali bylo to vsude prckove to nechtel a pak jsem stejne musela dokrmit mlekem 😉

coko.joko
22. črc 2010

je vym ate teplo.....tady se od vcera radne ochladilo venku 15 stupnu a je super vzduch,akorat musim dat Lennymu dlouhy rukav a dupajdy..takze pujdem ven...vcera jsem byla ve meste a pekne zmokla,ale bylo super..
leny2,tak to nas vypije 180ml jako prd.......

septim
22. črc 2010

@marhulinka jak jsem byla v nemocnici tak rikal Dr vypit v techto vedrech kdyz kojis alspon 6litru tekutin docela mazec

coko.joko
22. črc 2010

sept,nam mlicko zatim staci.....ale myslim,ze do 6 mesice to nebude.......takze asi zacnem taky ve 4 mesici neco davat.....

septim
22. črc 2010

@leny2 bud uplne v klidu dvojcata me nikdy nedaly vic jak 120ml mleka a jak krasne nabiraly kazde ditko je jine Misa ta zas byla jen kojo najedena za pet minut a na trech mesicich mela pres 7 kg 😀 😀 😀

septim
22. črc 2010

@coko.joko na umelem mlicku se davaji prikrmi drive od toho 4 ukonceneho mesice ale pri kojeni staci az od sesteho 😉

coko.joko
22. črc 2010

@septim ,ty to mas tak nastudovany holka vsechno....a co jak se citis ty????

coko.joko
22. črc 2010

@septim ,jo to vim,holky preci byly ´kvuli tomu v nemocnici,ze sis myslela,ze nepapaj....a podle fotky to teda nevypadalo.... 😀

janysek70
22. črc 2010

Čauky, tak jsem vás dočetla, zase jsem se něco dozvěděla 😉
Jsem snídala v 5:30 s Michalem a pak jsem zavřela okna, zatemnila a zlehka sebou zase bouchla na postel a vzbudil mi Ben, když hodiny ukazovaly přesně 9:00, no mazec 😀

septim
22. črc 2010

to vis 4 deti jeste to nemit nastudovane 😉 ja super ted mi nic neni tak dobre mala je zatim hodna necha me vyspat tak taky super dvojcata mi hlidaji tak si nemuzu stezovat tak se mam dobre 😉

septim
22. črc 2010

@coko.joko no to byla Anetka a ta pila 30ml a kdyz hodne tak 70ml to byl mazec a jaka byla naducana 😀