Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
23. kvě 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 Marhul posílám 😵 😵 😵 😵 😵 🙂

Představa vašich draků, jak se paničky potkáte na chodníku mi rozesmála 😉

leny2
23. kvě 2009

Mě taky. 😀

leny2
23. kvě 2009

Náš má 1,5 kg, ten by asi lítal výš. 😀

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Jojo v A už jsme něco podepisovali...domů jsme vyfásli ostatní souhlasy se vším...protože teď mi to všechno budou dělat tam...takže předoperační /na to je ještě ale čas/,pak s operací a zákroky dělanými tam...no a pak mám rozepsaný i protokol ... 😉 🙂 Jen se v út ještě musím rozhodnout,jaké léky...

JANYSKU-to se teda vůbec nesměj!! chudinky malinkatý!!!

LENY-tojo ten váš by lítal víš 😀 😀 😀

leny2
23. kvě 2009

Teď ti to vypukne Marhulinko, budeme ti držet palečky, aby se to podařilo.

Na chvíli mizím, zase juknu navečer.

janysek70
23. kvě 2009

Jachný nesměji se, asi si takového dráčka také pořídím 😵

marhulinka
autor
23. kvě 2009

LENY-kolik je bobískovi?? Ono to letí,tak už jsem ztratila pojem o měsících 😉

janysek70
23. kvě 2009

Marhul to si nepamatuji, ale myslím, že už Leny nekojí 😅

leny2
23. kvě 2009

To ti schvaluju Janýsku, jsou to krásní a hodní tvorečkové. 🙂

marhulinka
autor
23. kvě 2009

LENY-pa pa

marhulinka
autor
23. kvě 2009

JANYSKU-draka si pořídíš až jako mazlika!!! Teď bude miminko!!! Tolik ti to přeji!!!

marhulinka
autor
23. kvě 2009

LENY-hodnííííí???????? 😀 😀 😀 Jo když spí tak jo....jinak náš je opravdu drak se vším všudy-HYPERAKTIVNÍ!!! No jestli budeme mít i hypeaktivní dítě,tak si užijeme...chichichi

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Co na dnes plánujete všici??

LENY-asi má nějaký program,když mizí...co ty JANYSKU???

janysek70
23. kvě 2009

Já jsem odvelela hochy k našim a tak mám nyní klídek, trošku to tu rovnám a načumuju na PC a ne se utrhnout. Jdu na kontrolu na WC.

janysek70
23. kvě 2009

Tak ještě nic, ale bolest se stupňuje 😒

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Jany tak já tu ještě pobudu kdyžtak s tebou ju???
Pak půjdu za mýma hochama se jim věnovat,aby neprskali...

janysek70
23. kvě 2009

Už jsem z těch všech pokusů tak vysátá a fakt unavená. Doufám, že nyní to rozjedete....Čoko, Věrka, ty...Uhlíček vlastně už to začal

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Jany ale tyhle pocity můžou být i těhu!!! Alespoň trochu věř,vím,že je to těžký,po těch pokusech...

Já taky měla pocity jako na mršku a že jsem těhu jsem si vůbec nechtěla ani připustit a nevěřila jsem ani trošku a přeci to tak bylo! I ostatní ti to potvrdily!! Třeba Leny!!

janysek70
23. kvě 2009

Jako jasný, já se modlím pokaždý těsně před tím, než ztáhnu gatě 😉 Minule jsem to prvně pořádně obulela, teď mi to nechytá, nyní by to byl už jen vztek 😠

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Vím,jak to cítíš...při posledním Ketu jsem pořád lítala na záchod se kontrolovat...připadala jsem si už jako totální pako....a je pravda,že jsem to ani už moc neobrečela a jen cítila strašnou zlobu,vztek jak na sebe tak na celý svět....A jsem teda zvědavá,jak na tom budu teď....

janysek70
23. kvě 2009

Paradox je to, že při tom čím procházíme, je ta psychika hodně důležitá, ale poruč si být v poho a snášet neúspěchy....

janysek70
23. kvě 2009

Já jsem Marhul myslela, že jsi měla jen jeden pokus v tom Sanusu a pak že to nedopadlo dobře... a try jsi tedy měla více transferů...

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Souhlasím ta psychika je těžká...ono když okolí říká-prostě buď v pohodě...tak se jim to řekne,kdo to nezažil na vlastní kůži to nikdy nepochopí!!!!

Ne já měla z prvního IVFka 1xET a 2x KET

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Z toho jsem z ET byla těhotná 14dní,pak z KETu jsem byla těhu a z2ketu nic...to bylo jen jedno embryjko...

janysek70
23. kvě 2009

No tak to máš těh neúspěšných pokusů už také více, sakra kdyby člověk věděl, co udělat...

marhulinka
autor
23. kvě 2009

A to je právě to,co člověk neví...bohužel....
Já se asi budu bát toho zamlklého,prostě to neovlivním ten pocit....

janysek70
23. kvě 2009

To je pochopitelné, ale neboj, dvakrát se to samé opakovat nebude, po laparce jsi vyčištěná a nyní zabojuješ 😵

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Nevím,co by s náma další neúspěch udělal....myslím jako další nepodařené IVFko....
Má nejlepší kamarádka mají manželství kvůli tomu,že to mimčo k nim ne a ne přijít skoro v troskách....je to těžké je vidět...

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Janysku kéžby .... je pravda,že tomu chci věřit...ale víš,jak ten červíček pak hlodá....
Tentokrát o tom ivfku budete vědět jen vy a mé kamarádky a nej přátelé - rodiče neeeeeeeeeee....je těžké nic neříkat a udržet se,já se už jednou málem teď prořekla.....my jim nakukali,že mám na tři měsíce antiko...chichichi

janysek70
23. kvě 2009

Mě nejvíce drží při tom snažení, že by nám to mimi zacelilo ty mezery a tu nudu v manželství, vlastně jsme spolu dítko nevychovávali, bo Lukáš už byl velký a nyní si spolu dávají akorát pivko než aby se pomazlili a jeli spolu na výlet 😅 😅