Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
17. srp 2010

@mysicka.hk jsou i kupony normální, jsem v DM zaregistrovaná už dlouho a za nasbírané body si můžeš vzít knížečku s kupony a uplatňovat slevy. Tamty knížečky se slevami pro mimčo jsou až pro těhotné.

janysek70
17. srp 2010

Já vařila kýtu na žampionech s omáčkou a knedlík a jsem uvařená taky, ale máme na zítra obídek

leny2
17. srp 2010

@janysek70 jé ty se máš, my se zítra asi někde stavíme po cestě.

septim
17. srp 2010

@janysek70 to bych si taky dala rict 😉

leny2
17. srp 2010

@marhulinka jé, ty máš krásnou novou fotečku, vám to tak sluší 😵 😵 😵

leny2
17. srp 2010

@marhulinka nevím, jestli se tu dneska ještě objevíš, vezmu zítra kuponky s sebou, když bys je chtěla, tak ti je můžu přivézt, nebo se někde sejdem na rychlovku.

blazenkaa
17. srp 2010

@janysek70 ještě jednou moc veliká gratulace .Štěpánek je moc krásnej úplně jako z katalogu.JAk jsem tu četla jak probíhal porod a to ostatní okolo tak mi úplně vlítly slzi do očí za tebe jak jsi šťastná když vím jak jsi na to dlouho čekala a čím vším jsi si prošla a nakonec to přišlo samo. Koukám že máš Míšu jako svojí chůvu a š ťastmého brášku.To je moc dobře.
Ještě ti chci poděkovat za pozvání se přijed na Vás podívat ,ale ještě moc brzo až budete mít po návštěvách a až budete o něco větší tak se ráda přijedu podívat na krásnou maminku s krásným miminkem .Ještě jednou moc děkuji

tak koukám že tu je nová móda zloméné a fijalové malíčky teda jste to ,ale šikulky

coko.joko
18. srp 2010

@septim ,uz jsem rikala V.ze u septiku se dlouho nic nestalo a ze si nebyla dlouho na proti a ejhle uz to je tady.....
@leny2 ,tak at to dnes dopadne v nemocnici dobre a vse je v poradku 😵
@janysek70 ,to se dneska nadlabnes vid.......

septim
18. srp 2010

@coko.joko ani mi nemluv 😀 😀 vubec nevim co dnes delat nejak se nudim ☹

leny16
18. srp 2010

jéé janýsek tu byl 😵
máte tedy zlatíčko, hlavně, že trošku spíš. Štěpánek je kozelnej a všem vám to strašně sluší. Je to malej zázrak 😵

@septim - jak jsi spokojená s kočárkem?

coko.joko
18. srp 2010

@septim ...no hlavne,aby to nemelo nejaky nasledky 😀 😀

janysek70
18. srp 2010

Čauky 🙂

@leny16 já spím až dost 🙂 , večer jsem usnula u telky, ve 23 jsem nakrmila a šla zalehnout do postele a v 5 když Michal vstával a Beník se dožadoval vyvenčení, jsem Š. vzbudila, přebalila a nakojila a dál jsme chrupčili ve velký posteli do 8:15 a teď zase spinká......

blazenkaa
18. srp 2010

@janysek70 tak to jste se tedak rásně vychrupknuli to já vám jen závidím

coko.joko
18. srp 2010

@janysek70 no dobry hlavne aby to Stepankovi vydrzlo dlouho,takhle krasne spinkat....... 😀

septim
18. srp 2010

@leny16 ahojda ja jsem maximalne spokojena korba je velka a s kocarkem se mi krasne jede, je lehky spokojenost maximalni 😉 mam na nem pridelany i skatebord nebo jak se to pise, tak jedno z dvojcatek jede i se mnou a druhe na odrazedle 😀

septim
18. srp 2010

@janysek70 krasne chrupka 😉

septim
18. srp 2010

@coko.joko neboj ma antikoncepci 😀 ale jsem zvedava na tebe 😉

septim
18. srp 2010
septim
18. srp 2010

nas tatka se sam fotil jsem se musela tlemit 😀

septim
18. srp 2010

tri male sestry 😀

coko.joko
18. srp 2010

@septim ,co to je prosim te za fotku 😀 tam vypada jak............... 😀 😀 😀

septim
18. srp 2010

fotil sam sebe jsem to nasla nahodou, jsem byla mrtva protoze chvili pred tim, mu rikala Misa ze si pujci fotak a Michal ji rekl v zadnem pripade nejsem zvedavej jak budes fotit sama sebe a delat ty hloupe obliceje a pak najdu tohle 😀

septim
18. srp 2010

@leny16 no jo ted me napadlo jak budete resit kocarek? budete mit pro dvojky?

septim
18. srp 2010

pry neni spatny 😉

leny16
18. srp 2010

@septim - tatka je svalovec 😉 😉
To zatím sep neřeším, uvidím, jak se to vyvrbí. Test jsem si dnes dělala, čárka furt stejně slabá(včera jsem to měla dostat), tak uvidíme zítra jestli zesílí. Hcg roste tak co 2-3 dny, tak uvidím. Ale asi bychom něco takovýho museli řešit, malé by bylo je 1 a půl. Co myslíš??? A nebo nosítko 😕

leny16
18. srp 2010

ten Phil a Teds je fajn 🙂

septim
18. srp 2010

@leny16 mala bude na kocarek urco, holky jsou na nem porad a jsou jim dva roky. Uvidis jestli to vse vyjde a drzim palecky aby jo tak se rozhodnes podle male, treba bude sikula a stacil by ji jen skatebord a nebo to pridavne sedatko jak nasroubujes na normalni kocarek. Horsi kdyby chtela spinkat ☹ jak jsem davala foto ten neni spatny 😉 svaly uz nena bejvavalo 😀 😀 😀 😀 pujdes na krev nebo pockas az do poradny, stejne je to krasne 😉

septim
18. srp 2010

@leny16 jedna holcina tady s nim jezdi a je fajn 😉

septim
18. srp 2010

taky neni spatna vec 😉

leny16
18. srp 2010

no na tom Phil a Teds je novorozeně v vzádu v té kapse (viz modrý kočárek) a pak až když sedí, tak se dá do toho sedátka 🙂 Sep, počkám, přeci jen ted už tolik neplaším jako u 1. Snad to dopadne, přála bych si to 🙂