Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
18. srp 2010

díky za vyhledávání, ty to máš zmáknutý, vid..? 🙂

leny16
18. srp 2010

http://www.babyshopdino.cz/kocarek-sourozenecky...
ten taky fajn...... prej to ještě neřeším...... 😀 😀

septim
18. srp 2010

taky vypada moc dobre mas to zmaknute lip jak ja 😀

septim
18. srp 2010

u toho Phil a teds se da koupit i hluboka korba, nevim jestli i potom je to na dve deti. 😒

leny16
18. srp 2010

to budu zjištovat až to bude jistý 😀

septim
18. srp 2010

@leny16 urco to vyjde, to je tak hezky 🙂 me se zamlouva i Jane

septim
18. srp 2010

loucim se doprala mi pracka 😀

leny16
18. srp 2010

ok, papa 😵 Pusinku Lucince a holkám 😵

leny2
18. srp 2010

Ahoj holky,
tak dneska v HK ultrazvuk srdíčka dobrý, tak teď až v půlce září pojedem pro všechny výsledky.

@leny16 to jsou super kočáry.

@septim ty bydlíš v paneláku?

uhlicek
18. srp 2010

Ahoj Leny2 tak to je dobre,ze UZ srdicka OK a to ostani bude urcite taky 🙂
Leny16 moc moc gratuluju k //,to je skvely Vanesska bude mit partaka na hrani 🙂
Janysku Stepanek je nadhernej a jeste takhle hodnej 😵
Jinak ja dobiram dalsi atb ,opet me skolila angina.
Kuba se me zacina stavet v postylce,u mamky se postavil u vysavace a jeste se pohupuje v kolinkach,lumpik jeden.
Mela jsem tu na 3 dny synovce,je stejne starej s Misou a to byl s nima mazec 😝 Septim obdivujute,jak to s holkama zvladas.

septim
18. srp 2010

@uhlicek kdyby jsi videla jakeho obcas chytnu nerva 😉 ne opravdu nekdy toho mam opravdu dost 😒
@leny2 jo bydlim v panelaku hned vedle fakulty alspon jsem to mela do porodnice kousek 😀

leny2
18. srp 2010

@uhlicek Ahojky, dlouho jsi tu nebyla. Zase tě zklátila angína? A co je u vás nového?

leny2
18. srp 2010

@septim koukala jsem, kde bys mohla tak bydlet, já jezdím do fakultky tím vjezdem z boku, tak tam jsou paneláky naproti fakultce, tak tam?

uhlicek
18. srp 2010

Septim to ti verim,ze chytas obcas nerva,me stacili ty 3 dny,10min si pekne hrali.pak zacli delat kraviny,ktery koncili revem,potom se hadali o nejakou hracku,pak se prali,Michal Lukase 2krat kousnul no hotovo s nima.

uhlicek
18. srp 2010

Leny2 nestiham jsem moc chodit,vetsinou az vecer si vas doctu a to ani ne kazdy den,kluci me zamestnavaji az az.. Meli jsme i rozbity modem od notase,tak jsme byli bez netu skoro 3tydny.
My se ted v nemocech placame uz od zacatku cervence,minuly tyden mel Kubik teploty,ale jinak mu nic nebylo,asi nejaka virosa a ja ted tu anginu,jeden me zaclo bolet v krku,druhy den jsem mela uz horecky,tak me tatka vezl na pohotovost.Jinak u nas nic noveho neni,jak jsem psala Kubik se uz stavi, je to takovej rarasek,kdyz je na ctyrech,tak porad peruje dopredu a dozadu,obcas poskoci jako zajicek s prdylkou nahore,to je srandovni,jeste se u toho zubi.Dnes jsme byli na kyclich a uz tam nemusime.

leny2
19. srp 2010

@uhlicek Tak to máš veselo doma. Však až nám začne škola tak taky nebudu tolik stíhat sem chodit. Ale zase už nebudem tolik venku, tak to pak mám zaplé celý den.

septim
19. srp 2010

@leny2 presne tam jak jezdis z boku tak ja bydlim hned v tom prvnim panelaku u silnice 😀
@uhlicek takhle se me perou kazdy den za chvilku budu sediva 😉
@leny2 o skole mi ani nemluv Misa jde do treti tridy to je mazec

leny16
19. srp 2010

@uhlicek-Kubíček ti za chvilku poleze, když už se takhle houpe 😵 Ted ani nevím, jestli ti Michálek už chodí do školky?


@leny2 - gratuluji k dobrým výsledkům srdíčka 😉

@septim -ahojda sep 🙂 ty se fakt nenudíš

septim
19. srp 2010

@leny16 nekdy jo nekdy ne, jak mam tu chuvu tak to je vcelku pohoda 😉

janysek70
19. srp 2010

Čao ženy 🙂
Tak já jsem pro uzavření naší diskuze......
Jsem se chtěla optat, co se Marhul stalo, že smázla album a i uzavřeli diskuzi Maminek z čekatelek....., asi tuším z které diskuze vítr fouká a co bylo příčinou...., no třeba se mýlím..... Začíná to na MK být k prdu, člověk aby se bál něco napsat...., vše se uzamyká, dřív se tu tak hezky četlo a dozvědělo se spoustu věcí, dnes ty známé nicky jsou většinou inkognito....

coko.joko
19. srp 2010

@septim ... 😀 😀 😀
@uhlicek ,tak at jste brzo zdravi a v pohode......
@janysek70 ,ty uz jsi taky vzhuru holka......

janysek70
19. srp 2010

Čokoušku, pošleš mi taky prográmek na fotečky, abych mohla prďolkovi něco pěkného udělat?

coko.joko
19. srp 2010

@janysek70 ,jasne poslu mam to nekde ulozeny v poste tak to jdu najit a posilam...

Holky,vcera prisel V.dom a prinesl me naramek na balanci a na zada zaroven,zekdyz ho pry budu nosit tak to pomuze a ja vytlem hahaha a on tak si ho dej a vzal me za ruku a tahal me a nemohl me pretahnout a ja pak sundala ten naramek a on me vzal a pretahl me hned tak jsem koukala asi na tom neco je 😀 tak ho mam na ruce a jsem zvedava jestli me prestanou bolet zada......

janysek70
19. srp 2010

....... a myslíš, že kdyby tě chtěl přetáhnout potěhem, že by se mu to povedlo?? 😀

To budeš hodná 😵

coko.joko
19. srp 2010

@janysek70 ...si delej prdelky 😀 😀 a nejvetsi prdel je,ze to ma cely oddil a ja snima 😀 😀 😀 cetla jsem o tom na netu a mozna to bude fungovat....

janysek70
19. srp 2010

Hoši, to budeš nepřemožitelná jako Xena 😀 .
Jsem Tě našla na FB, tak mi koukej potvrdit 🙂 . Mám založeny dva profily a jeden chci smáznout, tam nechodím a nevím jak....

uhlicek
19. srp 2010

Ahojda vsem
Leny16 Misa pujde ted od zari do skolky,moc tesi,vcera jsme byli koupit nejake teplacky a tricka,jeste musim koupit backorky a to hned dvoje,protoze doma jsou mu uz taky maly,ma nachystany kelimek s kartackem a pastou,jen doufam,ze nebude moc nemocny.
Cokousku posli mi prosim taky nejaky programek na fotky,neco jednoduchyho ja jsem na tohle tele 🙂

janysek70
19. srp 2010

Ahoj Uhlíčku, teda bojujete s těma nemocema....., tak hodně vitamínkujte. Ono jak to má jeden prcošek, hned to dostane i druhý a je to dokola a tebe se to taky nějak stále drží....
Já bych tak ráda chodila do školičky, to bych mohla chodit po O spinkat 😵 a to si pamatuji, jak jsem pořád ve školce zlobila a nechtěla chodit spát 😀

janysek70
19. srp 2010

Mně se normálně stýská po tom velkém pupíku, pořád mi něco chybí 😅 . Holky, jak dlouho se ta děloha zatahuje? Já vždy začnu krvácet, když kojím

janysek70
19. srp 2010

Tak jako když tu nejste, tak já musím jít žehlit, jsem večer poskládala, co se dalo a nyní ještě to co se musí přežehlit 😒