Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
2. čer 2009

Ty obrázky jsou ubrouskovou metodou 😉

janysek70
2. čer 2009

Tak se mi to nezdálo 🙂 , no někde zkusím najít, jak se to dělá.......

marhulinka
autor
2. čer 2009

Janysku když budeš chtít poradit,tak klíďo řekni...mě se to zdálo těžký,ale je to jednoduchý...a hlavně to jde na všechno!!! Na dřevo,na papíř,na textil...i dokonce jsem to nedávno dělala na staré konve!!! 😀

leny2
2. čer 2009

To jsou nádherné výtvory, jste holky šikulky. 🙂

leny2
2. čer 2009

Už jste mi prchly kočky?

janysek70
2. čer 2009

No tak to je potřeba sehnat nějaké pěkné ubrousky a ten lak a pak něco zkusit vyplodit 🙂

leny2
2. čer 2009

Taky bych si někdy něco vytvořila,ale nějak mi na to nezbývá čas.

janysek70
2. čer 2009

Leny tak účes supr, takhle bych to chtěla ostříhat. Líbí se mi to kraťoučké vzádu na budce a dolu na krk cancoury a probarvit to...

marhulinka
autor
2. čer 2009

Já se jdu loučit,byli jsme venku s pejsanem a já si jdu číst a večer bude doufám romantika 😉 🙂
Sice s ženskou v přechodu,ale přeci 🙂

janysek70
2. čer 2009

No jsem zvědavá jak ten tvůj drahouš nastartuje ženu v přechodu 😀

marhulinka
autor
2. čer 2009

Janysku ubrousky prodávají i samostatně ve speciálkách s výtvarnými potřebami,třeba u nás na náměstí:o)
Barvičky jsou dost drahé,já si je míchám sama a lak můžeš použít taky normální....jen když chceš dělat krakelování,tak musíš mít ten speciální....

marhulinka
autor
2. čer 2009

Janysku nesměj se jo??? Já jsem nadržená jako stepní koza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
2. čer 2009

Dneska se mi v noci zdál sen,ani ventilovat nahlas to nemůžu a ráno jsem se vzbudila spocená jako prase...jen nevím,jestli to bylo z toho snu 😅 nebo z toho přechodu 😀 ale už jsem se tak vzbudila druhé ráno...

janysek70
2. čer 2009

No jo ale u nás v Prdelově výtvarný potřeby nemáme ☹
Nadržená možná, ale zajímá mi, jestli nastoupí pan orgasmus 😅

janysek70
2. čer 2009

Marhulinko, to jsou ty návaly..., o nich mi vypráví moje tchýně 🙂

marhulinka
autor
2. čer 2009

LENY-vlásky super!!! Taky se mi to tak moc líbí,ale mě teda krátký vlasy vůbec nesluší 😠 teď si je nechávám zase zpátky narůst 😉

marhulinka
autor
2. čer 2009

Janys-já si o těch návalech povídám s kolegyňkama-všechno kolem 50ky a více 😀 😀
Nojo pan orgáč dorazit nemusí...to mi nebude vadit...alespoň malé chvění mi bude stačit 😀 😀 😀

marhulinka
autor
2. čer 2009

Nojo musíš z Prdelova přijet do města....

leny2
2. čer 2009

Janýsku, ono by to chtělo vyfotit spíš venku na hezkém světle, aby tam vynikla ta barva, smíchala mi nějakou hnědou s červenou, trefila se, takhle jsem si to představovala.

marhulinka
autor
2. čer 2009

Leny a ještě zezadu

leny2
2. čer 2009

Díky holky za pochvalu vlásků. Každému sluší něco jiného. 😉

leny2
2. čer 2009

Marhulinko, teď přemýšlím co myslíš ze zadu, myslíš vlasy? 😀 Jinak ze zadu to mám ráda. 😉

janysek70
2. čer 2009

Tak Leny já pořád čekám, kdy dohodneme to stříhání

marhulinka
autor
2. čer 2009

Jojo jenže já to teď mám totálně nijakéééééééé....bleeeeeeeeeee....pořád se odhodlávám na stříhání a nějak se nemůžu dokopat...ale já to teď většinou stejně stáhnu do gumičky nebo do skřipce...nebo stačí když ráno rozhodím vlasy a jdu jako Rozára....mě se ty vlasy kroutí...takže se někdy ráno ani neučešu/když spěchám na šestou/ a všichni si myslí,jak mám natočený vlasy 😀 😀 😀 tak je při tom nechávám a říkám,že jsem vstávala ve čtyři abych se natočila 😀

marhulinka
autor
2. čer 2009

Myslím vyfotit zezadu 😀
Ale jinak to taky mám tak ráda 😵

janysek70
2. čer 2009

Já takýýýýýýýýýýý a moc, asi nejraději 😅

marhulinka
autor
2. čer 2009

Já teď přemýšlím,jestli nejraději...ale je to oblíbený...hlavně po ránu,když si myju přes vanu vlasy.... 😉

leny2
2. čer 2009

To víš, že na tebe myslím. Jen jak bude hezky, tak domluvíme návštěvu a spácháme to. Nevím, co máš teď na hlavě, musela bys to nechat asi malinko odrůst, aby z toho šlo tvořit, vyfoť si aktální ksichtík a já na to mrknu. 😉

janysek70
2. čer 2009

😀 No a pak se máš stačit učesat 😀

leny2
2. čer 2009

ne aktální, ale aktuální 🙂