Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
2. čer 2009

To je jen taková malá historka....není to tak dlouho...přijela jsem kvůli tomu později do práce....
V práci jsem se vymluvila,že mi nejel bus....ale moje kolegyňka /dost všímavá/ se na mě zakoukala a hnedka to určitě...jste zase s manžou po ránu vařili guláš,co?? /vařit guláš je náš kancelářský termín pro milování/...No a tak jsem musela s pravdou ven..a teď máme v kanclu termínky dva: vařit guláš nebo si mýt ráno vlasy....
A to tam dělám s prý rozumnýma a vážnýma dámama 😀 😀 😀

janysek70
2. čer 2009

Ježíš, to bych neriskovala, aby praskla čočka 😀. Ale vzadu to mám dlouhý a tak by to šlo sesekat jako to máš ty 🙂

leny2
2. čer 2009

na chvilku odběhnu,hned jsem tu.

marhulinka
autor
2. čer 2009

AKTÁLNÍ je suprové slovíčko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bomba leny,to se povedlo!!!! 😀

marhulinka
autor
2. čer 2009

Já bych tu s váma moooc ráda pobula,ale za chvíli je tu manžílek ....šel něco odnést taťkovi....ale zatím se courá,tak tu budu...Pak hodím spršku a uvařím čajíček...

marhulinka
autor
2. čer 2009

Čajíček kontryhelový 😉

janysek70
2. čer 2009

Já jsem si dnes ani neudělala kontryhel, se zítra musím polepšit......
Zítra zase jedeme na služebku do Pardubic....

marhulinka
autor
2. čer 2009

Jůůůůůůůů do Pardubic...to máš kousek do HK 😉

marhulinka
autor
2. čer 2009

Janysku já to taky teda pěkně flákám....včera jsem taky vynechala...ale poctivě zobu Femibion 😉

janysek70
2. čer 2009

No ale jedu se šéfem prudilem, jsme si v pátek vyměnili názory a včera jsme spolu moc nemluvili 😀

marhulinka
autor
2. čer 2009

tak alespoň něco pravidelně 😉 🙂

marhulinka
autor
2. čer 2009

Jééééé s prudilem,jo?? No třeba to už zítra bude lepší!! To víš,asi hochovi žádná nedala a byl z toho špatný...

janysek70
2. čer 2009

Hm nějak to přežiju, budu chrupkat nebo koukat z okénka 😀

marhulinka
autor
2. čer 2009

😀

marhulinka
autor
2. čer 2009

Ten manža se nějak toulá!!! Vrrrrrrrrrr

marhulinka
autor
2. čer 2009

Už jen tři pracovní dny a hurá máme dovolenou!! Se strašně těšíííííííííím.....něco už jsem rozplánovala,tak to ještě musím nějako nadhodit pomalu manžílkovi....vždy asi s tím vylezu po guláši 😉 🙂

marhulinka
autor
2. čer 2009

Co vy všichni a letošní dovolená?? Máte nějaké plány a tak??

janysek70
2. čer 2009

Já rozhodně nikam nejedu.... barák a miminkování 😒

marhulinka
autor
2. čer 2009

Jinak si musím postěžovat....já se pořád držím,abych před rodiči nic nevyzradila....a manžílek to málem prokecl!!! No na poslední chvíli to naštěstí zachránil a rychle to stočil jinam a zamluvil...já myslela,že ho zabijuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!
A to měl strach,že to prokecnu já!!!

janysek70
2. čer 2009

Chlapi jsou slepičí prdelky..., vím jak to Michal probíral s kamarády

marhulinka
autor
2. čer 2009

Jojo Janysku...my právě taky nikam nejedeme...teda příští týden pojedeme na chalupu,ale budeme tam s R.mamčou...tak snad se zase neprokecne!!! Nebo ho utluču!!!
No a plánujeme jet na jeden den na hory....pak do té zoo....snad na nějaký zámek a pak se uvidí....

janysek70
2. čer 2009

Jo výlety snad nějaké hodíme, ale dovču za hranice všedních dnů neeee

marhulinka
autor
2. čer 2009

Chtěli jsme jet původně na hory jako loni...na týden...ale spíš si ty korunky necháme na něco jiného...-doufám,že na plínky... 🙂

marhulinka
autor
2. čer 2009

A já bych tak jela zase k moooooooooooři...ikdyž teď už to taky není jen tak....máme pejsana....manža by ho nenechal tady ani náhodou....takže řekl,že raději ať jedu sama s někým-myslí jako třeba mamku....ale já chci raději miminko a moooře oželím 😉 🙂

janysek70
2. čer 2009

Já moře taky oželím, vždyť neuteče

marhulinka
autor
2. čer 2009

neuteče ani neodteče 😀

marhulinka
autor
2. čer 2009

Já si jdu uvařit ten čajík a hodit spršku....se asi teda načekám než R.dorazí!!! vrrrrrrrrr
Takže je to jasný-kašlu na prádýlko a čekám jen tak 😉

janysek70
2. čer 2009

No hoši, zase ho nevyděs hned ve dveřích 😀

marhulinka
autor
2. čer 2009

Neeee ve dveřích ne!! Co kdyby šel soused!! By umřel!!! Spíš budu číhat za rohem!!! 😀 😀 😀

leny2
2. čer 2009

U nás dovča taky asi nehrozí, musíme našetřit korunky na další pokusy.